ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Fleur de Corail - Eau de parfum
 
 
Lolita Lempicka
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Lolita Lempicka
 
Fleur de Corail - Eau de parfum
 Sensualitet  në buzë!

Kur universi rrezikohet prej sekreteve intime te grave, linde dëshira për bukurinë e egër te luleve, caressed nga fryma e ngrohtë e erës. Një lulesensual  përshkon ajrin e një feminitet të re, më shumë instinktive, shumësensual.
Pastaj lëkurë e zhveshur  shpaloset ngadalë, mirë për të kafshuar, qelibar,vezullues ...

Fleur de Corail hulumton erë të re territorit, të egra dhe intime. Provokuese, ajo luanme erë më të mirë të gjesh strehë tek uritur e lëkurës.

Shënime:
Floral, orientale dhe diellore, Fleur de Corail është shqetësuese përqafojë një ajërpërleshje dhe mishi. Një shakullinë e erë duke sjellë bashkë dielli-përmbyt agrumefrymë, ëmbëlsia e lule ekzotike, lule frangipani dhe vanilje Orkide, dhe shënimet ebreshëri të qelibar, misk dhe driftwood që zbulojnë e bukur e saj ndjeshmëri e lëkurës.

Importuar Nga Franca
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
eau de parfum 50ml
Artikulli #3995
5 000 LEK SHTO NË SHPORTË
eau de parfum 80ml
Artikulli #3996
6 800 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Max Factor Max Facto ...
1100 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
190 LEK
Impala Compact Powde ...
450 LEK
Max Factor False Las ...
1200 LEK
Loreal Visible Lift ...
1400 LEK
Moda Matte lipstick ...
300 LEK
Brooklin Make up Stu ...
600 LEK
NOTE LUMINOUS SILK C ...
800 LEK
NOTE LONG WEARING LI ...
600 LEK
Moda DIPLINER ...
300 LEK
Moda I SHINE EYESHAD ...
300 LEK
Impala Eyeliner Silk ...
500 LEK
Impala Eyeliner 502 ...
500 LEK
Impala Precise Eyeli ...
500 LEK
Brooklin Tiny Tip ...
500 LEK
NOTE MINERAL POWDER ...
3200 LEK
NOTE MINERAL BLUSHER ...
2300 LEK
NOTE ULTRA COVERAGE ...
1500 LEK
NOTE MINERAL CONCEAL ...
2500 LEK
NOTE BB CONCEALER ...
1800 LEK
Vichy Liftactiv CxP ...
2700 LEK
Loreal Revitalift Ni ...
1500 LEK
Loreal Sublime Bronz ...
1150 LEK
Genera Crema da gior ...
380 LEK
Nivea Visage Tonic ...
470 LEK
Nivea Visage Krem Hi ...
550 LEK
Nivea Visage Expert ...
1600 LEK
Loreal Revitalift ...
1600 LEK
Garnier Eye make-up ...
490 LEK
Nivea Cremige Wasch ...
600 LEK
Garnier Ambre Solair ...
1000 LEK
Lancome Nutrix Royal ...
6000 LEK
Loreal Happy Derm Su ...
750 LEK
Garnier Moisture Mat ...
750 LEK
Nivea ANTI-WRINKLE Q ...
1200 LEK
Nivea Anti Falten Q ...
1100 LEK
Nivea Anti-Wrinkle D ...
700 LEK
Moda Dipliner ...
300 LEK
AlmaK Sun Care Face ...
1900 LEK
Impala IMPALA Founda ...
1000 LEK
Dolce & Gabbana Masc ...
3800 LEK - 5800 LEK
Prada Prada ...
7100 LEK - 8500 LEK
Hugo Boss Hugo Woman ...
4000 LEK
Bvlgari BLV ...
2800 LEK - 5000 LEK
Bvlgari Petits et Ma ...
2200 LEK - 3500 LEK
Gucci Envy me ...
4500 LEK - 8500 LEK
Bvlgari Bvlgari pour ...
4500 LEK - 5900 LEK
Paris Vally Encoded ...
1900 LEK
Jacques Mozaic ...
980 LEK
Valentino Rock'n Ros ...
6500 LEK
Ralph Lauren Polo Bl ...
3200 LEK - 4300 LEK
Calvin Klein Truth ...
4800 LEK - 5500 LEK
Davidoff Cool Water ...
1500 LEK - 2500 LEK
Escada Incredible Me ...
3000 LEK - 6500 LEK
Escada Sentiment pou ...
3000 LEK
Hugo Boss Boss Bottl ...
2500 LEK - 7500 LEK
Jennifer Lopez Still ...
3500 LEK
Infasil Talco ...
470 LEK
Ver Nel Ver Nel Sacc ...
290 LEK
Moda EAU DE TOILETTE ...
200 LEK
Colgate Total Advanc ...
220 LEK
Garnier Silky - smoo ...
270 LEK
Neutro Roberts Ritua ...
360 LEK
Leocrema Leocrema Cr ...
120 LEK - 390 LEK
Tesori d'Oriente Fio ...
440 LEK
Top Ten Action 3 Int ...
320 LEK
GOSH Woman Seasons W ...
490 LEK
Neutro Roberts Pearl ...
400 LEK
Neutro Roberts Noir ...
360 LEK
Rexona Naturals Acti ...
250 LEK - 275 LEK
Infasil Adapt ...
470 LEK
Palmolive Palmolive ...
370 LEK
Tesori d'Oriente Bod ...
720 LEK
GOSH Fresh breeze ...
620 LEK
Noxzema Memories Deo ...
370 LEK
Nivea Roll-on Invisi ...
250 LEK
Fa FA Fantasy Moment ...
240 LEK
Vidal Vidal Sensual ...
300 LEK
Adidas Soften ...
320 LEK
Dove Beauty Cream Ba ...
80 LEK - 90 LEK
Loreal Casting Crèm ...
1000 LEK
Garnier Fructis Anti ...
280 LEK
Nivea anti-schuppen ...
280 LEK
Nivea Diamond Gloss ...
380 LEK
Nivea Straight & Eas ...
390 LEK
Nivea Nivea Styling ...
380 LEK
Nivea Straight & Eas ...
280 LEK
Extremo Mousse ...
600 LEK
OYSTER shampoo idrat ...
750 LEK
OYSTER  Kristalin Ch ...
650 LEK
Intesa Intesa Llak ...
100 LEK - 220 LEK
Garnier Fructis Hydr ...
380 LEK
Sunsilk Liscio Perfe ...
350 LEK
Taft Absolut Gel Ipe ...
520 LEK
Taft Power Gel Titan ...
550 LEK
Fonex Gummy Wax Matt ...
370 LEK
Garnier Fructis Spik ...
400 LEK
Nivea For Men Energy ...
470 LEK
OYSTER Oxy cream ...
350 LEK
OYSTER Fixi Soft Tou ...
650 LEK