ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
L de Lolita Lempicka-Eau de parfum
 
 
Lolita Lempicka
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Lolita Lempicka
 
L de Lolita Lempicka-Eau de parfum
 Pas krijiveme perallore për femrat Lolita Lempicka përbën një ode të re për  femrat dhe krijon "L" nga Lolita Lempicka , një aromë e eger dhe e çmuar. Aromë femërore e rrezikshme që ka nje det me mitin e harlisur si sirenë.
L është një xhevahir i kapur në meshe prej ari. Një thesar i vërtetë i perlave te detit: një shishe si zemër në formë dhe ngjyra akuamarin. Si një eliksip, kjo lë arome  të freskët orientale në lëkurë, një puthje të kripur e lule te përjetshme. Krijuar tundues, sfond delicate i kripur dhe me erëza orientale e vanilje dhe lisi.
Importuar Nga Franca

 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
eau de parfum 30ml
Artikulli #3998
3 500 LEK SHTO NË SHPORTË
eau de parfum 80ml
Artikulli #3999
6 000 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Ruby Rose Kuti tuale ...
3580 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
280 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
190 LEK
Nivea Lip balm Essen ...
180 LEK - 350 LEK
Flormar Terracotta B ...
650 LEK
Flormar Ball Blusher ...
530 LEK
Flormar Blush on ...
330 LEK
Flormar Supershine l ...
330 LEK
Loreal Infallible Cr ...
1300 LEK
Loreal Contour Parfa ...
800 LEK
Artdeco All in One ...
1300 LEK
Maybelline Khol Line ...
750 LEK
NOTE LONG LASH MASCA ...
800 LEK
Moda MAXIMUM MATTE L ...
350 LEK
Moda LUXURY VELVET L ...
300 LEK
Moda LUXURY MATTE LI ...
300 LEK
Moda WATERPROOF EYEL ...
180 LEK
Moda TERRACOTTA EYES ...
700 LEK
Brooklin Lipliner ...
150 LEK
Impala Dipliner 501 ...
400 LEK
Vichy Aqua Thermal ...
2500 LEK
Vichy Normaderm Nigh ...
2250 LEK
Garnier Essentials t ...
500 LEK
Loreal Triple Active ...
780 LEK - 850 LEK
Calvin Klein Contrad ...
5900 LEK
Loreal Tonique hydra ...
600 LEK
Nivea Visage Krem Id ...
650 LEK
Nivea Visage Clear u ...
480 LEK
Nivea Visage DNAge D ...
1200 LEK
Nivea Visage DNAge n ...
1200 LEK
Nivea Visage Krem Hi ...
650 LEK
Venus Crema Contro L ...
520 LEK
Loreal Triple Active ...
600 LEK
Carroten Omega Care ...
700 LEK - 800 LEK
Garnier Micellar Cle ...
600 LEK
Garnier Skin Natural ...
850 LEK
Nivea ANTI-WRINKLE Q ...
1200 LEK
Garnier Garnier Esse ...
750 LEK
Nivea Anti-Wrinkle D ...
700 LEK
Garnier Garnier Ambr ...
800 LEK
Cartier Delices de c ...
4200 LEK - 11500 LEK
Valentino V ...
5000 LEK - 6500 LEK
Dolce & Gabbana Sici ...
5400 LEK - 6500 LEK
Dolce & Gabbana Femi ...
5000 LEK - 6200 LEK
Yves Saint Laurent E ...
6500 LEK
Hugo Boss Boss Selec ...
2800 LEK - 7500 LEK
Bvlgari Au the vert ...
2500 LEK - 5200 LEK
Tesori d'Oriente Jas ...
440 LEK
Jean Paul Gaultier C ...
9500 LEK
Top Ten Victoury Lea ...
900 LEK - 1100 LEK
paco rabanne Ultrare ...
4700 LEK - 6300 LEK
Chloe EAU DE FLEURS ...
12500 LEK
Lalique Encre ...
5500 LEK - 7500 LEK
Giorgio Armani Empor ...
4400 LEK - 7300 LEK
Givenchy Amarige Mar ...
0 LEK - 3800 LEK
Givenchy Play ...
3800 LEK
Gucci Eau De Parfum ...
4500 LEK
Lacoste Pour Femme L ...
5900 LEK - 6500 LEK
Yves Saint Laurent S ...
6000 LEK - 8500 LEK
Carefree Aloe ...
220 LEK - 300 LEK
Loreal Perfect Slim ...
1200 LEK
Neutro Roberts Cryst ...
350 LEK
Malizia Latte ...
280 LEK
Malizia Mora & Musch ...
280 LEK
Nivea Cashmere ...
360 LEK
Leocrema Leocrema Cr ...
120 LEK - 390 LEK
Dove Silk glow ...
380 LEK
Top Ten Action 3 Int ...
320 LEK
Borotalco Original F ...
300 LEK - 350 LEK
Infasil Nurtente ...
470 LEK
Infasil Talco ...
470 LEK
Lux Lux oils of the ...
250 LEK
Neutro Roberts Derma ...
350 LEK
Borotalco White Musk ...
350 LEK
Dove Hair Minimising ...
290 LEK
Noxzema Roll-on Acti ...
370 LEK
Bourjois Anti-witte ...
600 LEK
Dove Dove Profumo Di ...
300 LEK
Vidal Velvet Sensati ...
300 LEK
Blanx Sensitive Teet ...
400 LEK
Pantene Balsam color ...
390 LEK
Loreal Studio Indest ...
580 LEK
Garnier Color Natura ...
300 LEK
Nivea Cream Gel ...
480 LEK
Nivea 2in1 express ...
280 LEK
Pantene hairspray ...
450 LEK
Nivea Volumizzatore ...
450 LEK
Nivea Color Crystal ...
280 LEK
Nivea Diamond Gloss ...
280 LEK
OYSTER Cutinol ...
600 LEK - 1900 LEK
Loreal Silk & Gloss ...
445 LEK - 480 LEK
Pantene Lisci Effett ...
580 LEK
Ultrex Volume Maxx ...
450 LEK
Bilba Bilba Shkum ...
350 LEK
Head & Shoulders App ...
450 LEK - 700 LEK
Mil Mil Olio di Arga ...
350 LEK
Garnier Fructis Crè ...
550 LEK
Gaia Crema Ristruttu ...
120 LEK - 220 LEK
OYSTER Fixi Soft Tou ...
650 LEK
OYSTER Straightening ...
900 LEK