ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
EAU The Rouge
 
 
Bvlgari
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Bvlgari
 
EAU The Rouge
Bvlgari Eau The  Rouge nga Bvlgari është e butë dhe e çmuar, duke zbuluar një imagjinatë të re ndijor. Caji  është një përbërës kryesor në BVLGARI aromat, në të cilat ato tashmë kane suksesin e Eau rafinuar dhe me gaz të gjelbër-çaj, dhe butësisht zbutës çaji i bardhë-e. Tani ne mund të zbulojmë një aspekt të ri të çaj. Ngrohtë dhe enveloping, si një gjurmët e velour, me një ndjeshmëri të mirë gjatë të qëndrueshme. Është e rekomanduar për veshin rastësor. 
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
100ml EDC
Artikulli #4008
5 000 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Maybelline Mascara V ...
600 LEK
Maybelline Affiniton ...
850 LEK
Impala Mascara MAXIM ...
550 LEK
Loreal Contour Parfa ...
800 LEK
Deborah Il Rossetto ...
400 LEK
Brooklin Dipliner 02 ...
350 LEK
Moda Mascara Ultra V ...
450 LEK
NOTE LONG LASH MASCA ...
800 LEK
NOTE DEEP BLACK MASC ...
800 LEK
Moda STICK FOUNDATIO ...
350 LEK
Moda LUXURY COMPACT ...
500 LEK
Brooklin BROOKLIN Ma ...
400 LEK
Impala Mascara XXXL ...
600 LEK
Moda Extra Volume Ma ...
500 LEK
Impala Eyeliner 503 ...
400 LEK
Impala Precise Eyeli ...
500 LEK
Impala Eyeliner “C ...
500 LEK
Impala Eyeliner 512 ...
500 LEK
NOTE ULTRA COVERAGE ...
1500 LEK
Impala Impala Terrac ...
0 LEK
Garnier Essentials t ...
500 LEK
Biotherm Biofirm lif ...
4800 LEK
Loreal Solar experti ...
1050 LEK
Loreal Sublime Bronz ...
1100 LEK
Calvin Klein Contrad ...
5900 LEK
Nivea young Control ...
520 LEK
Genera Crema da gior ...
380 LEK
Garnier GARNIER FRES ...
560 LEK
Garnier NUTRITIONIST ...
780 LEK
Nivea Visage Tonic ...
470 LEK
Nivea Visage Expert ...
1600 LEK
Nivea Visage 2in1Exp ...
490 LEK
Garnier Ambre Solair ...
930 LEK
Byphase Creme Exfoli ...
600 LEK
Garnier Ambre Solair ...
850 LEK
Garnier Moisture Mat ...
570 LEK
Nativa di Cupra Crem ...
500 LEK
Garnier Garnier Ambr ...
800 LEK
Moda Dipliner ...
300 LEK
AlmaK  Youth Enhanci ...
4900 LEK
CHANEL Allure ...
7500 LEK - 10000 LEK
Versace Versace femm ...
4200 LEK - 5800 LEK
Lacoste Pour homme ...
2500 LEK - 7300 LEK
Lacoste Style in pla ...
2300 LEK - 5200 LEK
Yves Saint Laurent E ...
6500 LEK
Hugo Boss Hugo XX ...
2500 LEK - 6900 LEK
Creation lamis Illis ...
1000 LEK
Neutro Roberts perfe ...
350 LEK
Valentino Rock'n Dre ...
5200 LEK
Roberto Cavalli Serp ...
6000 LEK
Top Ten Dynamic puls ...
900 LEK - 1100 LEK
Top Ten FLORAL DREAM ...
900 LEK
Burberry The beat ...
2500 LEK - 5300 LEK
Lolita Lempicka Loli ...
3500 LEK - 7300 LEK
CAROLINA HERRERA 212 ...
4200 LEK - 7700 LEK
Chloe NARCISSE ...
5500 LEK
Dunhill London ...
2200 LEK - 5000 LEK
Escada Escada S ...
1600 LEK - 7000 LEK
Giorgio Armani Red ...
3400 LEK
CHANEL Chanel N°19 ...
6500 LEK - 8500 LEK
Garnier Ultra - opti ...
270 LEK
Aquafresh Triple Pro ...
200 LEK
Malizia Pino ...
280 LEK
Nivea Soft ...
200 LEK - 600 LEK
Leocrema Leocrema Cr ...
120 LEK - 390 LEK
Tesori d'Oriente Fio ...
440 LEK
Dove Supreme Velvet ...
380 LEK
Veet Leter Trupi ...
450 LEK
Borotalco Cool Power ...
300 LEK - 350 LEK
Vestalia Olio dopoce ...
700 LEK
Bomb Cosmetics Handb ...
3500 LEK
Bomb Cosmetics Je T' ...
2400 LEK
Neutro Roberts Invis ...
320 LEK
Garnier Maximum Cont ...
270 LEK
Dove Hair Minimising ...
290 LEK
Bourjois Anti-witte ...
600 LEK
Listerine Cool Citru ...
330 LEK - 600 LEK
Vidal Vidal White Mu ...
300 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
0 LEK
Kamill Hand Hygiene- ...
0 LEK
Loreal Casting Crèm ...
1000 LEK
Pantene Balsam color ...
390 LEK
Genera Mask rigjener ...
220 LEK
Garnier Fructis Fini ...
360 LEK
Garnier Color Natura ...
300 LEK
Echos Line s6 ...
500 LEK - 900 LEK
Pantene hairspray ...
450 LEK
Garnier Fructis Garn ...
380 LEK
Extremo Crema Color ...
600 LEK
Loreal Elseve Anti-C ...
350 LEK - 600 LEK
Pantene Lisci Effett ...
580 LEK
Mil Mil Alle Erbe 10 ...
350 LEK
Nivea Styling Mousse ...
380 LEK
Lux Dimension Capell ...
160 LEK
Taft Extreme Mega St ...
330 LEK
Taft Maxx Power Gel ...
620 LEK
Loreal Fix & Style S ...
400 LEK
Taft Creative Look M ...
330 LEK
Fonex  Gummy Hair St ...
220 LEK - 450 LEK
OYSTER No Gravity Sh ...
1900 LEK