ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
MAN
 
 
Bvlgari
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Bvlgari
 
MAN
Njeriu BVLGARI nga Bvlgari është një aromë orientale Woody për burrat. Kjo është një aromë të re, BVLGARI Njeriu u nis në 2010.Hundë pas kësaj aromë është Alberto Morillas. Shënime të lartë janë të zambak uji, bergamot dhe violet fletë; shënimet e mesme janë Vetyver, vë në dukje prej druri dhe dru sandali, shënimet bazë janë kashmiri druri, benzoin, të bardhë mjaltë, qelibar dhe misk. 
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
eau de toilette 100ml
Artikulli #4020
7 500 LEK SHTO NË SHPORTË
eau de toilette 60ml
Artikulli #4021
5 500 LEK SHTO NË SHPORTË
eau de toilette 30ml
Artikulli #4022
4 000 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Ruby Rose Tone sysh ...
500 LEK
Garnier Lip Care Shi ...
290 LEK
Flormar Long wearing ...
370 LEK
Maybelline Falsies B ...
700 LEK
Loreal Million Lashe ...
1200 LEK
Loreal Lash Architec ...
1700 LEK
Deborah Absolute Hi- ...
500 LEK
Flormar Graffiti nai ...
120 LEK
Maybelline Master Gr ...
450 LEK
NOTE PERFECT LASH MA ...
800 LEK
NOTE ULTRA VOLUME MA ...
800 LEK
Moda STICK FOUNDATIO ...
350 LEK
Moda LUXURY MATTE LI ...
300 LEK
Moda LONGLASTING EYE ...
300 LEK
Impala Mascara XXXL ...
600 LEK
Brooklin Lipgloss ...
220 LEK
NOTE BRONZING POWDER ...
2000 LEK
NOTE MINERAL FOUNDAT ...
1200 LEK
NOTE PROFESSIONAL EY ...
1400 LEK
NOTE CREAMY LIPSTICK ...
1300 LEK
Vichy Liftactiv CxP ...
2700 LEK
Impala Compact Powde ...
450 LEK
Nivea young Control ...
520 LEK
Nivea young Stay Cle ...
490 LEK
Nivea Visage Tonic ...
470 LEK
Nivea Visage Krem Hi ...
650 LEK
Loreal Perfect Clean ...
570 LEK
Garnier Pure Active ...
600 LEK
Garnier Pure Exfo-Br ...
650 LEK
Carroten Anti-ageing ...
1000 LEK
Garnier Micellar Cle ...
600 LEK
Nivea Extra Deep Cle ...
450 LEK
Garnier Ultra-Lift A ...
600 LEK
Oil of Olaz Olay Pro ...
900 LEK
Nivea ANTI-WRINKLE Q ...
1200 LEK
Garnier Garnier Anti ...
750 LEK
Nativa di Cupra Crem ...
500 LEK
Moda Dipliner ...
300 LEK
Cacharel Eau D'Eden ...
3500 LEK
Impala Cream to Powd ...
950 LEK
Calvin Klein Calvin ...
5300 LEK - 8200 LEK
Bvlgari Bvlgari Aqua ...
2000 LEK - 6200 LEK
Cerruti Pour Homme ...
2000 LEK - 6300 LEK
Lancome Tresor ...
4400 LEK - 8000 LEK
Nina Ricci Ricci Ric ...
3200 LEK - 12000 LEK
Kenzo L'eau par Kenz ...
4000 LEK
Bvlgari Petits et Ma ...
2200 LEK - 3500 LEK
Jacques Coquette ...
1200 LEK
Tesori d'Oriente Zen ...
440 LEK
Giorgio Armani empor ...
4500 LEK - 7500 LEK
United Toiletries Cosmeti ...
900 LEK
Rubella Deba Deo ...
250 LEK
Yves Saint Laurent L ...
5900 LEK - 7200 LEK
Thierry Mugler Alien ...
8000 LEK
Ralph Lauren Polo Bl ...
3200 LEK - 4300 LEK
Top Ten Ice dive ...
900 LEK - 1100 LEK
Nina Ricci Premier J ...
2400 LEK - 6000 LEK
Burberry The beat ...
2500 LEK - 5300 LEK
Bvlgari Rose Essenti ...
3800 LEK - 11500 LEK
Hugo Boss Boss Bottl ...
2500 LEK - 7500 LEK
Garnier Silky - smoo ...
270 LEK
Nivea Soft ...
200 LEK - 600 LEK
Nivea Soft ...
360 LEK
Dove Silk glow ...
380 LEK
Tesori d'Oriente Mir ...
440 LEK
Veet Krem ...
290 LEK
Veet Leter Trupi ...
450 LEK
Borotalco Cool Power ...
300 LEK - 350 LEK
Infasil Adapt ...
470 LEK
Vestalia Leter depil ...
250 LEK - 1450 LEK
Palmolive Palmolive ...
370 LEK
Dove Dove Seta Prezi ...
300 LEK
Dove Pure &Sensitive ...
300 LEK
Dove Dove Crema Di M ...
300 LEK
Garnier Garnier Invi ...
270 LEK
Garnier Body Repair ...
200 LEK
Bomb Cosmetics Acid ...
400 LEK
Dove Beauty Cream Ba ...
80 LEK - 90 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
0 LEK
Kamill Body Lotion s ...
0 LEK
Pantene Balsam color ...
390 LEK
Loreal Studio Indest ...
580 LEK
Nivea Color CrystalG ...
380 LEK
Nivea For Men Strong ...
280 LEK
Taft shine mousse ...
320 LEK
Extremo Lozione Anti ...
1150 LEK
Extremo Glaze ...
800 LEK
OYSTER  Kristalin Ch ...
650 LEK
OYSTER Kristalin Che ...
650 LEK
OYSTER Cutinol Serum ...
1300 LEK
OYSTER Chromatic go ...
1300 LEK
Bilba Bilba Llak ...
310 LEK
Fonex Argan Therapy ...
330 LEK - 420 LEK
Mil Mil Passione Tro ...
220 LEK
Lux Dimension Capell ...
160 LEK
Nivea Anti-Dandruff ...
250 LEK
Taft Turbo Hold Gel ...
330 LEK
Loreal Xtreme Hold 9 ...
640 LEK
OYSTER Fixi Lux Extr ...
650 LEK
OYSTER Rebirth Serum ...
1300 LEK