ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
OMNIA
 
 
Bvlgari
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Bvlgari
 
OMNIA
Parfum Omnia nga Bvlgari  Ujë Parfumi Spray për Gratë. Omnia është një elegante, Scent sexy se është sigurt për të kënaqur. Ky t'i ketë aromë një përzierje e, shafran xhenxhefil, piper i zi kardamom dhe mbush, mandarin, masala çaj, çokollatë të bardhë dhe indian Wood. Ky parfum i ëmbël erëza orientale do të largohet nga ju ndiheni stilit të lartë dhe të sofistikuara.
Shih atë! 
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
eau de parfum 40ml
Artikulli #4034
4 200 LEK SHTO NË SHPORTË
eau de parfum 25ml
Artikulli #4035
3 500 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Loreal Mascara Shock ...
1100 LEK
Flormar Supermatte l ...
330 LEK
Brooklin Eyeliner He ...
150 LEK
Flormar Magnetic nai ...
230 LEK
Moda Matte lipstick ...
300 LEK
Maybelline Lash Sens ...
750 LEK
NOTE ULTRA RICH COLO ...
500 LEK
Moda STICK FOUNDATIO ...
350 LEK
Moda LONG LASTING CA ...
1000 LEK
Moda WATERPROOF LIPS ...
500 LEK
Moda WATERPROOF LIPL ...
180 LEK
Impala Dipliner 501 ...
450 LEK
NOTE MINERAL BLUSHER ...
1900 LEK
NOTE MATTEMOIST LIPG ...
800 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
790 LEK
Makeup Revolution London& ...
560 LEK
Makeup Revolution London& ...
750 LEK
Makeup Revolution London& ...
1250 LEK
Makeup Revolution London& ...
1050 LEK
Makeup Revolution London& ...
2700 LEK
Vichy Liftactiv CxP ...
2700 LEK
Loreal Sublime Bronz ...
1100 LEK
Loreal Tonic Triple ...
600 LEK
Nivea Visage Krem Id ...
650 LEK
Nivea young Control ...
520 LEK
Garnier NUTRITIONIST ...
780 LEK
Garnier UltraLift wi ...
950 LEK
Nivea Visage DNAge s ...
1200 LEK
Loreal Tonik sysh ...
550 LEK
Byphase Argile Face ...
600 LEK
Biolife Sun Care Fac ...
1200 LEK
Garnier Ultra-Lift A ...
600 LEK
Oil of Olaz Olay Pro ...
900 LEK
Impala  Highlighter ...
600 LEK
Impala Cream to Powd ...
950 LEK
Refan Shea/Karité N ...
850 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
1450 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
650 LEK
COLLISTAR FRESH MOIS ...
4400 LEK
COLLISTAR ULTRA-LIFT ...
4400 LEK
Cerruti  1881 Collec ...
5400 LEK
Escada Signature ...
1800 LEK - 6000 LEK
Prada Prada ...
7100 LEK - 8500 LEK
Tesori d'Oriente Zen ...
440 LEK
Paris Vally Unlimite ...
2100 LEK
Giorgio Armani Acqua ...
4500 LEK - 9000 LEK
Top Ten Victoury Lea ...
900 LEK - 1100 LEK
Cerruti 1881 pour Fe ...
1400 LEK - 6000 LEK
Moschino Funny ...
2900 LEK - 4500 LEK
Lancome Hypnose Homm ...
2800 LEK - 7200 LEK
CAROLINA HERRERA Chi ...
1800 LEK - 3200 LEK
Christian Audigier E ...
6500 LEK
Estee Lauder Pleasur ...
6000 LEK
Calvin Klein CK One ...
6000 LEK
Cacharel LouLou ...
6000 LEK
Dior Sauvage Dior ...
MOLINARD  Les Amoure ...
6000 LEK
MOLINARD Figue Eau D ...
7400 LEK
MOLINARD Muguet Eau ...
7400 LEK
Acqua di Parma Colon ...
9700 LEK - 13000 LEK
Loreal Perfect Slim ...
1200 LEK
Garnier Ultra - opti ...
270 LEK
Malizia Mora & Musch ...
280 LEK
Nivea Diamonds ...
360 LEK
Tesori d'Oriente Fio ...
440 LEK
Veet Krem ...
290 LEK
Veet Leter Fytyre ...
340 LEK
Borotalco Original F ...
300 LEK - 350 LEK
Rexona Naturals Acti ...
250 LEK - 275 LEK
Infasil Neutro Extra ...
380 LEK
NATURAVERDE Rinfresc ...
300 LEK
Colgate Max White On ...
300 LEK
AXE Axe Body Shower ...
220 LEK
Dove Dove Crema Di M ...
300 LEK
Garnier Garnier Invi ...
270 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
300 LEK
Acqua di Parma Peoni ...
8600 LEK
COLLISTAR HAND AND N ...
1325 LEK
COLLISTAR NOURISHING ...
4450 LEK
COLLISTAR HIGH-DEFIN ...
5890 LEK
Nivea Diamond Gloss ...
280 LEK
Taft ultra mousse ...
320 LEK
Taft shine mousse ...
320 LEK
Nivea Aqua Gel For M ...
380 LEK
Nivea Classic Care B ...
280 LEK
Clear Clear Hair Fal ...
450 LEK
Extremo Crema Color ...
600 LEK
OYSTER Cutinol ...
600 LEK - 1900 LEK
Garnier Color sensat ...
350 LEK
Loreal Silk & Gloss ...
445 LEK - 480 LEK
Unilever Brylcreem o ...
450 LEK
Nivea Styling Mousse ...
380 LEK
Gaia Crema Ristruttu ...
140 LEK - 240 LEK
Taft Turbo Hold Gel ...
330 LEK
Taft Aquafix Gel Ext ...
520 LEK
Taft Power Gel Titan ...
550 LEK
Extremo Profesional ...
800 LEK
Garnier Fructis Gel ...
480 LEK
Fonex  Gummy Hair St ...
220 LEK - 450 LEK
Acqua di Parma Rosa ...
4900 LEK