ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
CK IN2U POP HER
 
 
Calvin Klein
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Calvin Klein
 
CK IN2U POP HER
CK POP IN2U për të ishte nisur në vitin 2008. Shënime të lartë janë, kastravec nenexhik dhe limon, shënimet e mesme janë vjollce, Neroli dhe kardamom, shënimet bazë janë patchouli dhe vetiver. 
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
eau de toilette 100ml
Artikulli #4121
6 000 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Loreal Telescopic Ma ...
1100 LEK - 1200 LEK
Ruby Rose 324F ...
400 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
280 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
190 LEK
Flormar Laps Sysh ...
170 LEK
Garnier Lip Care Shi ...
290 LEK
Impala Blush On ...
500 LEK
NOTE LUMINOUS SILK C ...
900 LEK
NOTE ULTRA RICH COLO ...
500 LEK
Moda WATERPROOF EYEB ...
250 LEK
Moda X4 MASCARA ...
450 LEK
Moda WATERPROOF DIPL ...
300 LEK
Impala Eyeliner PART ...
600 LEK
NOTE BB CREAM ...
1600 LEK
Impala Cream to Powd ...
950 LEK
NOTE NOTE SKIN PERFE ...
1300 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
790 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
990 LEK
Makeup Revolution London& ...
985 LEK
Makeup Revolution London& ...
1450 LEK
Garnier Essentials t ...
500 LEK
Garnier Pure 3in1 ...
690 LEK
Loreal Sublime Bronz ...
1150 LEK
Loreal Tonic Triple ...
600 LEK
Nivea Visage Tonic ...
470 LEK
Nivea Visage Locion ...
480 LEK
Loreal Revitalift ...
1600 LEK
Carroten Anti-ageing ...
1000 LEK
Garnier Pure Active ...
690 LEK
Loreal Revita Lift L ...
600 LEK
Nivea Anti - Ageing ...
1200 LEK
Vichy Capital Soleil ...
2500 LEK
Garnier Garnier Esse ...
750 LEK
Impala Cream to Powd ...
950 LEK
AlmaK Regenerating D ...
4900 LEK
AlmaK Toning Anti-Ce ...
2990 LEK
Refan Shea/Karité N ...
850 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
1450 LEK
Makeup Revolution London& ...
1200 LEK
COLLISTAR ENERGY+REG ...
5375 LEK
Guerlain Aqua Allego ...
6200 LEK
Calvin Klein Obsessi ...
5300 LEK
Elvive Aigner starli ...
4700 LEK
paco rabanne Ultrare ...
4200 LEK - 5900 LEK
Lancome Hypnose Homm ...
2800 LEK - 7200 LEK
Calvin Klein CK IN2U ...
6500 LEK
CAROLINA HERRERA 212 ...
5500 LEK
Davidoff Silver Shad ...
2500 LEK - 4200 LEK
DKNY DKNY women ...
4000 LEK
Escada Marine Groove ...
2500 LEK - 8000 LEK
Giorgio Armani Empor ...
4500 LEK
Gucci Gucci by Gucci ...
3000 LEK - 9500 LEK
Gucci Gucci by Gucci ...
3200 LEK - 9000 LEK
Marc Jacobs Perfume ...
4800 LEK - 7800 LEK
Yves Saint Laurent S ...
6000 LEK - 8500 LEK
TOM FORD Tom Ford No ...
19000 LEK
Jimmy Choo  Jimmy Ch ...
7500 LEK - 9500 LEK
MOLINARD Musc Eau de ...
7400 LEK
Acqua di Parma DEODO ...
3800 LEK
Acqua di Parma DEODO ...
3900 LEK
Garnier Ultra - opti ...
270 LEK
Neutro Roberts Ritua ...
360 LEK
Neutro Roberts Cryst ...
350 LEK
Nivea Cream ...
110 LEK - 360 LEK
Nivea Soft ...
200 LEK - 600 LEK
Tesori d'Oriente Aeg ...
440 LEK
UNION Dyll ...
200 LEK
Infasil Neutro Tripl ...
300 LEK - 470 LEK
Colgate Max White On ...
300 LEK
Bomb Cosmetics Littl ...
2700 LEK
Dove Go Fresh Vapo ...
430 LEK
Bourjois Anti-witte ...
600 LEK
Fa FA Nutriskin Roll ...
240 LEK
Dove Dove Bagno Sch ...
300 LEK
Dove Dove Profumo Di ...
300 LEK
Vidal Vidal Dusengel ...
300 LEK
Bomb Cosmetics Goodn ...
400 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
250 LEK
COLLISTAR MULTI-ACTI ...
2280 LEK
COLLISTAR MULTI-ACTI ...
2280 LEK
Pantene Balsam color ...
450 LEK
Neutro Roberts GEL ...
260 LEK
Taft hairspray ...
320 LEK
Pantene mousse ...
450 LEK
Nivea Diamond Gloss ...
380 LEK
Nivea Nivea Styling ...
380 LEK
Clear Clear Hair Fal ...
450 LEK
Extremo Glaze ...
800 LEK
OYSTER shampoo idrat ...
750 LEK
OYSTER Cutinol Serum ...
1300 LEK
Loreal Silk & Gloss ...
445 LEK - 480 LEK
Ultrex Oil Control R ...
450 LEK
OYSTER Chromatic go ...
1300 LEK
Gaia Crema Ristruttu ...
140 LEK - 240 LEK
Loreal Txturban ...
750 LEK
Fonex Gummy Styling ...
320 LEK
Garnier Fructis Spik ...
400 LEK
OYSTER Oxy cream ...
350 LEK
OYSTER Fixi Extra St ...
650 LEK
OYSTER Heaven Touch ...
1300 LEK