ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Euphoria Men
 
 
Calvin Klein
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Calvin Klein
 
Euphoria Men
Euphoria Men
Meshkujt euforia ka të bëjë me plotësimin e dëshirave tuaja më të fortë, e lirë e kufijve. Është për pasion që ndalon në asgjë. Sudachi ftohtë, koktej xhenxhefil piper, dhe marrëveshjen e pikë shiu, derdhi mbi gjethet kedri i freskët, borzilok i zi, dhe urtë, ngrohur me shënime e sekuojë gjigande braziliane, patchouli, dhe qelibar.

Shënime:
Sudachi ftohtë, xhenxhefil Koktej Piper, Marrëveshja e pikë shiu, lë Cedar, Basil Zi, Sage, braziliane Dua, Patchouli, Shënim Suede, Amber.
Style:
Addictive. Fresh. Orientale. 
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
eau de toilette 100ml
Artikulli #4162
6 500 LEK SHTO NË SHPORTË
eau de toilette 50ml
Artikulli #4163
5 000 LEK SHTO NË SHPORTË
eau de toilette 30ml
Artikulli #4164
3 200 LEK SHTO NË SHPORTË
aftershave lotion 100ml
Artikulli #4165
5 400 LEK SHTO NË SHPORTË
kit EDt 50ml +shower gel 100ml
Artikulli #4166
6 200 LEK SHTO NË SHPORTË
kit edt 100ml + deostick 75gr
Artikulli #4167
8 000 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Loreal Telescopic Ma ...
1100 LEK - 1200 LEK
Max Factor  Colour A ...
1300 LEK
Ruby Rose 536A ...
4800 LEK
Loreal Roll'on true ...
1550 LEK
Flormar Supershine M ...
120 LEK
Loreal Visible Lift ...
1400 LEK
Moda Mascara Ultra V ...
450 LEK
NOTE DETOX & PROTECT ...
1600 LEK
NOTE LUMINOUS SILK C ...
900 LEK
NOTE LUMINOUS SILK M ...
500 LEK
NOTE DEEP BLACK MASC ...
800 LEK
Moda STICK FOUNDATIO ...
350 LEK
Moda LUXURY MATTE LI ...
300 LEK
Moda MEGA LASH VOLUM ...
500 LEK
Impala Mascara XXXL ...
550 LEK
Brooklin Tiny Tip ...
300 LEK
NOTE CREAMY LIPSTICK ...
1200 LEK
NOTE NOTE SKIN PERFE ...
1300 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
690 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
550 LEK
Vichy Normaderm Nigh ...
2250 LEK
Loreal Mascara Shock ...
1100 LEK
Loreal Triple Active ...
850 LEK
Loreal Solar Experti ...
950 LEK - 1300 LEK
Nivea young Control ...
520 LEK
Garnier NUTRITIONIST ...
780 LEK
Garnier Essentials ...
400 LEK
Nivea Visage Expert ...
1600 LEK
Nivea Visage DNAge s ...
1200 LEK
Carroten Anti-ageing ...
1000 LEK
Garnier Pure Active ...
690 LEK
Nivea Extra Deep Cle ...
450 LEK
Loreal Solar Exterti ...
1200 LEK
Nivea Nourishing Day ...
550 LEK
Oil of Olaz Olay Pro ...
900 LEK
Loreal Anti-Wrinkle- ...
1600 LEK
Garnier Garnier Ambr ...
1000 LEK
Refan Antistress Fa ...
950 LEK
Refan HIMALAYAN GOJI ...
850 LEK
Refan YOUTHFUL PERFE ...
1250 LEK
Valentino V pour hom ...
6000 LEK
Lacoste Inspiration ...
3400 LEK - 4800 LEK
Kenzo L'Eau par Kenz ...
5500 LEK
Kenzo Kenzo pour hom ...
5500 LEK
Gucci Pour Homme ...
3200 LEK - 7600 LEK
Bvlgari Omnia crysta ...
3200 LEK - 5900 LEK
Bvlgari Petits et Ma ...
2200 LEK - 3500 LEK
Tesori d'Oriente Orc ...
440 LEK
Tesori d'Oriente Ham ...
440 LEK
Jean Yves Cosmetics  ...
700 LEK
Laura Biagiotti Roma ...
2200 LEK - 6500 LEK
CAROLINA HERRERA CAR ...
2500 LEK - 4000 LEK
Davidoff Echo men ...
3800 LEK - 5200 LEK
Diesel Fuel for Life ...
3000 LEK - 8000 LEK
Dolce & Gabbana Rose ...
4300 LEK - 9500 LEK
Dupont Intense Men ...
3200 LEK - 4200 LEK
Dupont L'eau Pour Ho ...
3500 LEK
Elizabeth Arden Prov ...
3000 LEK
Giorgio Armani Empor ...
4500 LEK - 6500 LEK
Hugo Boss Boss Eleme ...
2500 LEK - 8200 LEK
Dove Pro Age 750ml ...
Neutro Roberts Ritua ...
360 LEK
Neutro Roberts Miner ...
360 LEK
Malizia Mora & Musch ...
280 LEK
Nivea Soft ...
360 LEK
Veet Leter Trupi ...
450 LEK
GOSH Woman Seasons W ...
490 LEK
GOSH I Love You! Deo ...
390 LEK
Rubella Gourmet sham ...
350 LEK
Rubella Gourmet Krem ...
350 LEK
Infasil Neutro Tripl ...
300 LEK - 470 LEK
Borotalco Vellutante ...
380 LEK
Bomb Cosmetics Je T' ...
2400 LEK
Bomb Cosmetics Littl ...
2700 LEK
Dove Dove Seta Prezi ...
300 LEK
Dove Dove Bagno Sch ...
300 LEK
Dove Dove Armonia De ...
300 LEK
Bomb Cosmetics Away ...
400 LEK
Braun Silk epil 5 51 ...
1300 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
220 LEK
Pantene Balsam color ...
450 LEK
Genera Mask rigjener ...
Garnier Fructis NEW ...
360 LEK
Garnier Fructis Fini ...
360 LEK
Echos Line s6 ...
500 LEK - 900 LEK
Dove Color repair th ...
330 LEK
Garnier Fructis Garn ...
380 LEK
Extremo Crema Color ...
600 LEK
OYSTER  Kristalin Ch ...
650 LEK
OYSTER Kristalin ch ...
650 LEK
OYSTER Cutinol Serum ...
1300 LEK
Loreal Elseve Multiv ...
350 LEK
OYSTER Chromatic go ...
1300 LEK
Pantene Lacca Ricci ...
550 LEK
Malizia Malizia Shku ...
300 LEK
Garnier Fructis Crè ...
550 LEK
Fonex Gummy Styling ...
320 LEK
Fonex Gummy Styling ...
320 LEK
Garnier Fructis Gel ...
480 LEK
OYSTER Remove System ...
1000 LEK