ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Euphoria Men Intense
 
 
Calvin Klein
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Calvin Klein
 
Euphoria Men Intense
Promovimi i këtij edicioni për burrat nga shtëpia e Calvin Klein u mbajt më 2 janar 2008. Kjo aromë është të ëmbël dhe më intensive, më pak aromatike por dukshëm më orientale. Shënimet janë të mirrë, me erëza, ambergris, vetiver, labdanum dhe druri agar.Shishe është e ngjashme me formën e edicionit të kaluar të Euphoria, edhe pse ajo ka një dizajn modern, më elegante në ngjyrat e qelibar. Burrat eufori Intense vjen në 50ml dhe shishe 100ml EDT. Burrat eufori intensive u krijua nga Carlos Benaim dhe Loc Dong.
Addictive. Fresh. Orientale. 
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
eau de toilette 100ml
Artikulli #4169
6 800 LEK SHTO NË SHPORTË
eau de toilette 50ml
Artikulli #4170
5 500 LEK SHTO NË SHPORTË
aftershave lotion 100ml
Artikulli #4171
5 000 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Flormar Laps Sysh ...
150 LEK
Max Factor False Las ...
1200 LEK
Flormar Perfect Cove ...
950 LEK
Maybelline Colour Se ...
800 LEK
Impala Blush On ...
500 LEK
Loreal Visible Lift ...
1400 LEK
NOTE ULTRA RICH COLO ...
500 LEK
NOTE RICH COLOR LIPS ...
400 LEK
Moda DOUBLE EFFECT M ...
300 LEK
Moda WATERPROOF EYEL ...
180 LEK
Moda WATERPROOF EYEB ...
250 LEK
Moda KOHL EYELINER ...
180 LEK
Moda SUPER WATERPROO ...
400 LEK
Moda WATERPROOF GEL ...
550 LEK
Impala Foundation fo ...
600 LEK
Impala Mascara XXXL ...
600 LEK
Impala Eyeliner Silk ...
500 LEK
NOTE BB CREAM ...
1300 LEK
NOTE ULTRA BLACK EYE ...
600 LEK
Impala VINYL 508 24h ...
450 LEK
Loreal Age Perfect N ...
1200 LEK
Vichy Liftactiv CxP ...
2700 LEK
Garnier Pure 3in1 ...
690 LEK
Loreal Youth Code ...
1600 LEK
Loreal Solar experti ...
1050 LEK
Genera Tonico ...
240 LEK
Nivea Visage Gel Lar ...
470 LEK
Nivea Visage Expert ...
1600 LEK
Nivea Visage 2in1Exp ...
490 LEK
Nivea Visage Krem Id ...
650 LEK
Venus Concentrato An ...
680 LEK
Loreal Age Re-Perfec ...
1200 LEK
Carroten Anti-ageing ...
1000 LEK
Maybelline Augen-Mak ...
450 LEK
Lancome Nutrix Royal ...
6000 LEK
Nivea Nourishing Day ...
550 LEK
Garnier Garnier Skin ...
750 LEK
Moda Dipliner ...
300 LEK
Cacharel Eau D'Eden ...
3500 LEK
Impala Cream to Powd ...
950 LEK
Calvin Klein Ck IN2U ...
3900 LEK
Bvlgari Omnia Amethy ...
3200 LEK - 6700 LEK
Cerruti SI ...
5500 LEK
Cacharel Amor amor ...
6000 LEK
Kenzo L'Eau par Kenz ...
5500 LEK
Hugo Boss Boss Selec ...
2800 LEK - 7500 LEK
Calvin Klein Obsessi ...
5300 LEK
Paris Vally It's del ...
2100 LEK
Valentino Rock'n Ros ...
6500 LEK
Jean Yves Cosmetics  ...
700 LEK - 1900 LEK
United Toiletries Cosmeti ...
900 LEK
Lancome Hypnôse Sen ...
5400 LEK - 10000 LEK
Lolita Lempicka L de ...
3500 LEK - 6000 LEK
Lalique Encre ...
5500 LEK - 7500 LEK
Escada Incredible Me ...
3000 LEK - 6500 LEK
Givenchy Organza Fir ...
5000 LEK
Gucci Gucci Guilty I ...
4300 LEK - 11500 LEK
Guerlain Insolence I ...
6300 LEK
Lalique Lalique Whit ...
5200 LEK - 6500 LEK
Boucheron Place Vend ...
8500 LEK
Garnier Silky - smoo ...
270 LEK
Malizia Nuvola di Ta ...
280 LEK
Leocrema Leocrema Cr ...
120 LEK - 390 LEK
Tesori d'Oriente Ham ...
440 LEK
Dove Intensive Locio ...
380 LEK
GOSH Woman Seasons S ...
390 LEK
Neutro Roberts Cryat ...
400 LEK
Infasil Neutro Tripl ...
300 LEK - 470 LEK
Infasil Nurtente ...
470 LEK
Infasil Floreale ...
470 LEK
AXE Axe Body Shower ...
220 LEK
Dove Maximum Protect ...
600 LEK
Fa FA Nutriskin Roll ...
240 LEK
Dove Dove Go Fresh ...
Vidal Vidal Sensual ...
300 LEK
Bomb Cosmetics Away ...
400 LEK
OYSTER Sublime Fruit ...
750 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
0 LEK
Kamill Liquid Soap c ...
0 LEK
Kamill Body Lotion s ...
0 LEK
Garnier Fructis Anti ...
280 LEK
Echos Line r+ ...
580 LEK
Nivea Volume Sensati ...
380 LEK
Nivea Diamond Gloss ...
280 LEK
Nivea  NIVEA PROTEIN ...
450 LEK
Extremo Olio ...
680 LEK
OYSTER Cutinol ...
600 LEK - 1900 LEK
Loreal Elseve Argini ...
350 LEK - 580 LEK
Loreal Elseve Volume ...
350 LEK - 580 LEK
Pantene Lisci Effett ...
580 LEK
Intesa Intesa Llak ...
100 LEK - 220 LEK
Pantene Lacca Ricci ...
550 LEK
Mil Mil Burro di kar ...
350 LEK
Garnier Fructis My c ...
380 LEK - 400 LEK
Lux Dimension Capell ...
160 LEK
Taft Extreme Radical ...
330 LEK
Extremo Profesional ...
800 LEK
Garnier Fructis Extr ...
400 LEK
OYSTER Oxy cream ...
350 LEK
OYSTER Fixi Soft Tou ...
650 LEK