ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Truth
 
 
Calvin Klein
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Calvin Klein
 
Truth
Truth For Men nga Calvin Klein është një aromë aromatike Fougere për burrat. Truth For Men filloi në vitin 2002.Hundë pas kësaj aromë është Givaudan. Shënime të lartë janë patchouli dhe piper, shënimet e mesme janë, dru sandali borzilok dhe kardamom, shënimet bazë janë të kuqe kedri dhe patchouli. 
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
eau de toilette 100ml tester
Artikulli #4189
5 500 LEK SHTO NË SHPORTË
50 ml
Artikulli #11189
4 800 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Loreal Telescopic Ma ...
1100 LEK - 1200 LEK
Max Factor Max Facto ...
1100 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
190 LEK
Impala Compact Powde ...
390 LEK
Maybelline The One-b ...
700 LEK
Flormar Matte Terrac ...
550 LEK
Maybelline Forever S ...
490 LEK
Maybelline Illegale ...
750 LEK
Loreal Infallible ma ...
1400 LEK
Loreal Infallible Cr ...
1300 LEK
Flormar Graffiti nai ...
120 LEK
Maybelline SuperStay ...
1100 LEK
NOTE DETOX & PROTECT ...
1600 LEK
NOTE MATTIFYING EXTR ...
1600 LEK
Moda LUXURY BLUSHER ...
500 LEK
Moda ARGAN LIPGLOSS ...
290 LEK
Impala Foundation fo ...
600 LEK
Impala Eyeliner Silk ...
400 LEK
NOTE CREAMY LIPSTICK ...
1200 LEK
Impala Make up Base ...
650 LEK
Genera Tonico ...
240 LEK
Garnier Essentials ...
400 LEK
Nivea Visage Gel Lar ...
470 LEK
Nivea Visage Q10 sys ...
3000 LEK
Loreal Triple Active ...
600 LEK
Garnier Ambre Solair ...
930 LEK
Garnier Pure Exfo-Br ...
650 LEK
Dermasensitiv+ Face ...
700 LEK
Garnier Moisture Mat ...
570 LEK
Loreal Anti-Wrinkle- ...
1580 LEK
Loreal Anti-Wrinkle- ...
1600 LEK
Garnier Garnier Skin ...
750 LEK
Venus Distensya Corr ...
1000 LEK
Garnier Garnier Ambr ...
800 LEK
Cacharel Eau D'Eden ...
3500 LEK
AlmaK Sun Care Face ...
1900 LEK
Impala  Highlighter ...
600 LEK
Impala Cream to Powd ...
950 LEK
AlmaK Protective Moi ...
1900 LEK
ANAIS Anais Waterpro ...
150 LEK
Guerlain Aqua Allego ...
6200 LEK
Lancome So Magic ...
4400 LEK - 10000 LEK
Giorgio Armani Acqua ...
4000 LEK - 8400 LEK
paco rabanne Black X ...
4700 LEK - 6800 LEK
Kenzo Summer By Kenz ...
5900 LEK
Gucci Pour Homme II ...
3000 LEK - 7800 LEK
paco rabanne Paco Ra ...
2000 LEK - 4400 LEK
Bvlgari EAU The Roug ...
5000 LEK
CAROLINA HERRERA Chi ...
1800 LEK - 3200 LEK
Chopard Chopard Pour ...
1800 LEK - 2500 LEK
Davidoff Cool Water ...
1500 LEK - 2500 LEK
Dupont Orazuli ...
2800 LEK - 3600 LEK
Elizabeth Arden Arde ...
1200 LEK
Giorgio Armani Arman ...
3800 LEK - 7000 LEK
Marc Jacobs Perfume ...
4800 LEK - 7800 LEK
Colour Me Silver ...
1900 LEK
Colour Me Red Roll-o ...
350 LEK
Yves Saint Laurent S ...
6000 LEK - 8500 LEK
Playboy Play it sexy ...
400 LEK
Cacharel LouLou ...
6000 LEK
Neutro Roberts Miner ...
360 LEK
Malizia Latte ...
280 LEK
Malizia Fior di Loto ...
280 LEK
Dove Beauty Body Mil ...
380 LEK
GOSH I Love You! Deo ...
390 LEK
AXE Axe Body Shower ...
220 LEK
Neutro Roberts Natur ...
320 LEK
Noxzema Roll-on Acti ...
370 LEK
Nivea Stress Protect ...
200 LEK - 250 LEK
Bourjois Anti-witte ...
600 LEK
Deba Vital ...
250 LEK
Dove Dove Caring Pro ...
300 LEK
Vidal Vidal White Mu ...
300 LEK
Vidal Vidal Argan Oi ...
300 LEK
Garnier Body Repair ...
200 LEK
Garnier Neo Invisibl ...
320 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
220 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
250 LEK
Kamill Liquid Soap c ...
250 LEK
Kamill Liquid Soap s ...
Genera Mask rigjener ...
Pantene hairspray ...
450 LEK
Nivea Freeze Absolut ...
340 LEK
Nivea Styling Gel Ex ...
380 LEK
Nivea Nivea Styling ...
380 LEK
Extremo Lozione Rist ...
1150 LEK
OYSTER Perlacolor Am ...
650 LEK
OYSTER shampoo ristr ...
750 LEK
Loreal Elseve Volume ...
350 LEK - 580 LEK
Loreal Elseve Multiv ...
350 LEK
Pantene Lisci Effett ...
580 LEK
OYSTER Chromatic go ...
600 LEK
Unilever Brylcreem o ...
450 LEK
Gaia Crema Ristruttu ...
120 LEK - 220 LEK
Garnier Fructis My c ...
380 LEK - 400 LEK
Taft Creative Look M ...
330 LEK
Fonex Gummy Wax Matt ...
370 LEK
Garnier Fructis Elec ...
400 LEK
Nivea For Men Nivea ...
380 LEK
Nivea For Men Nivea ...
380 LEK