ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
212
 
 
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA CAROLINA HERRERA
 
212
Një parfum për grua e re, aroma e New York, aroma e jetës.Flacon ngjall të njëjtin koncept artistik si parfum vetë-është e moderne, urbane, karizmatik, unike, ashtu si të qytetit të Nju Jorkut.Aromë është optimist, një simbol i kuriozitet dhe energji të një gruaje e re urbane jetojnë në një qytet të madh. Shënime të lartë përfshijnë ngjyrë e bardhë, bergamot dhe mandarin.Shënim në zemër, edhe lules është i përbërë nga Camellia, gardeni dhe zambak. Baza është bërë nga Sandalwood dhe misk të ndritshme.Hundë pas kësaj aromë është Alberto Morillas. 
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
eau de toilette 100ml
Artikulli #4191
7 700 LEK SHTO NË SHPORTË
eau de toilette 30ml
Artikulli #4192
4 500 LEK SHTO NË SHPORTË
kit edt 30ml + BLotion + SGel 50ml
Artikulli #4193
4 200 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Loreal Mascara Shock ...
1100 LEK
Ruby Rose Lip Transp ...
90 LEK
Impala Compact Powde ...
450 LEK
Impala  Mascara LASH ...
600 LEK
Maybelline Watershin ...
850 LEK
Flormar Terracotta B ...
650 LEK
Flormar Supershine M ...
120 LEK
Brooklin Eyeliner He ...
150 LEK
Maybelline Illegale ...
750 LEK
Artdeco Hydra Minera ...
1700 LEK
NOTE LONG LASH MASCA ...
800 LEK
Moda CREAM POWDER ...
1000 LEK
Moda LUXURY INFINITY ...
450 LEK
Moda X4 MASCARA ...
450 LEK
Moda MEGA LASH VOLUM ...
500 LEK
Brooklin Lipliner ...
150 LEK
Impala Eyeliner “C ...
500 LEK
NOTE TERRACOTTA BLUS ...
900 LEK
NOTE MINERAL CONCEAL ...
2500 LEK
Impala Upgrade Masca ...
600 LEK
Vichy Liftactiv CxP ...
2700 LEK
Garnier Essentials t ...
500 LEK
Garnier Pure 3in1 ...
690 LEK
Loreal Revitalift Ni ...
1500 LEK
Clinians Azione Anti ...
1020 LEK
Impala Compact Powde ...
450 LEK
Genera Crema da gior ...
380 LEK
Genera Tonico ...
240 LEK
Garnier Essentials ...
400 LEK
Nivea Visage Tonic ...
470 LEK
Nivea Visage Expert ...
1600 LEK
Loreal Triple Active ...
600 LEK
Byphase Creme Exfoli ...
600 LEK
Garnier Pure Active ...
690 LEK
Loreal Youth Code Du ...
3000 LEK
Carroten Botanicals ...
900 LEK
Vichy Capital Soleil ...
2500 LEK
Loreal Anti-Wrinkle- ...
1580 LEK
Nivea ANTI-WRINKLE Q ...
1200 LEK
AlmaK Sun Care Face ...
1900 LEK
Guerlain Shalimar ...
5200 LEK - 7200 LEK
Cacharel Amor amor ...
6000 LEK
paco rabanne Black X ...
4700 LEK - 6800 LEK
Dolce & Gabbana Masc ...
3800 LEK - 5800 LEK
Kenzo Kenzo pour hom ...
5500 LEK
Gucci Pour Homme II ...
3000 LEK - 7800 LEK
Genera After Shave b ...
450 LEK
Giorgio Armani EPORI ...
6000 LEK - 11000 LEK
GOSH Woman Seasons W ...
490 LEK
Yves Saint Laurent L ...
5900 LEK - 7200 LEK
Lancome Hypnose Homm ...
2800 LEK - 7200 LEK
Bvlgari Rose Essenti ...
3800 LEK - 11500 LEK
Christina Aguilera I ...
1800 LEK - 4500 LEK
Cindy Crawford Water ...
2500 LEK
Davidoff Cool Water ...
2000 LEK - 4200 LEK
Davidoff Echo ...
3500 LEK - 5200 LEK
Diesel Only The Brav ...
4500 LEK - 8500 LEK
Giorgio Armani Empor ...
6000 LEK
Hugo Boss Boss Eleme ...
2500 LEK - 8200 LEK
Marc Jacobs Perfume ...
4800 LEK - 7800 LEK
Dove Pro Age 750ml ...
320 LEK - 400 LEK
Leocrema Leocrema Cr ...
120 LEK - 390 LEK
Tesori d'Oriente Ham ...
440 LEK
Dove Beauty Body Mil ...
380 LEK
Tesori d'Oriente Aeg ...
440 LEK
Rubella Gourmet Krem ...
350 LEK
Borotalco Original F ...
300 LEK - 350 LEK
Infasil Neutro Tripl ...
300 LEK - 470 LEK
Infasil Nurtente ...
470 LEK
Tesori d'Oriente Bat ...
440 LEK
Borotalco White musk ...
310 LEK
Noxzema Memories Deo ...
370 LEK
Dove Dove Seta Prezi ...
300 LEK
Dove Dove Caring Pro ...
300 LEK
Dove Dove Burro Di K ...
300 LEK
Vidal Vidal White Mu ...
300 LEK
Vidal Vidal Berries ...
300 LEK
Bomb Cosmetics Goodn ...
400 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
0 LEK
Kamill Liquid Soap c ...
0 LEK
Loreal Casting Crèm ...
1000 LEK
Genera Balsam ...
100 LEK
Genera Mask rigjener ...
220 LEK
Garnier Fructis Anti ...
280 LEK
Nivea Straight & Eas ...
390 LEK
Nivea Volumizzatore ...
450 LEK
Clear CLEAR ACTIVE S ...
450 LEK
OYSTER Shampoo prote ...
750 LEK
Loreal Elseve Nutri- ...
350 LEK - 580 LEK
Loreal Elseve Volume ...
350 LEK - 580 LEK
Ultrex Oil Control R ...
450 LEK
OYSTER Chromatic go ...
1300 LEK
Garnier Fructis My c ...
380 LEK - 400 LEK
Taft Power Gel Titan ...
550 LEK
Fonex Hair Gel ...
120 LEK - 270 LEK
Nivea For Men Nivea ...
380 LEK
Nivea For Men Nivea ...
380 LEK
OYSTER Fixi Soft Tou ...
650 LEK
OYSTER Rebirth Shamp ...
1900 LEK
OYSTER Rebirth Serum ...
1300 LEK