ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
212 Men
 
 
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA CAROLINA HERRERA
 
212 Men
212 Men nga Carolina  Herrera është një Floral Woody Musk aromë për meshkuj. Burrat 212 është krijuar nga Alberto Morillas, Rosendo Mateu dhe Ann Gottlieb. Shënime të lartë janë erëza, kokërr Petit, livando, vë në dukje gjelbër, grejpfrut dhe bergamot, shënimet e mesme janë xhenxhefil, piper jeshil, gardeni, violet dhe të urtë, shënimet bazë janë labdanum, dru sandali, myshk, guaiac druri, vetiver dhe temjan. 
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
eau de toilette 100ml
Artikulli #4195
7 200 LEK SHTO NË SHPORTË
eau de toilette 50ml
Artikulli #4196
5 200 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Ruby Rose Tone sysh ...
650 LEK
Impala Mascara Glitt ...
350 LEK
Impala  Mascara LASH ...
600 LEK
Garnier Lip Care Shi ...
290 LEK
Flormar Supermatte l ...
330 LEK
Flormar Neon Nail En ...
120 LEK
Loreal Lash Architec ...
1700 LEK
Artdeco Hydra Minera ...
1700 LEK
Moda Mascara x4 ...
450 LEK
NOTE LUMINOUS MOISTU ...
1400 LEK
NOTE DEEP BLACK MASC ...
800 LEK
Moda LUXURY VELVET L ...
300 LEK
Moda X10 VOLUME MASC ...
500 LEK
Moda TERRACOTTA EYES ...
700 LEK
Moda MEGA LASH VOLUM ...
500 LEK
Impala Eyeliner 512 ...
500 LEK
NOTE TERRACOTTA BLUS ...
900 LEK
NOTE BB CREAM ...
1300 LEK
Impala  Spider Masca ...
600 LEK
Impala VINYL 508 24h ...
450 LEK
Biotherm Biofirm lif ...
4800 LEK
Loreal Solar Experti ...
950 LEK - 1300 LEK
Calvin Klein Contrad ...
5900 LEK
Loreal Tonique hydra ...
600 LEK
Nivea Visage Gel Lar ...
470 LEK
Nivea Visage Gel lar ...
470 LEK
Nivea Visage 2in1Exp ...
490 LEK
Nivea Visage Locion ...
480 LEK
Venus Crema Superidr ...
700 LEK
Venus Crema Contro L ...
520 LEK
Venus Trattamento No ...
650 LEK
Vichy Capital soleil ...
2000 LEK
Garnier Micellar Cle ...
600 LEK
Loreal Revita Lift L ...
600 LEK
Garnier Ambre Solair ...
1000 LEK
Carroten CC Dream Sk ...
900 LEK
Biolife Sun Care Fac ...
1200 LEK
Garnier Garnier Esse ...
750 LEK
Venus Trattamento No ...
650 LEK
Loreal Sublime Bronz ...
1150 LEK
Valentino V pour hom ...
6000 LEK
Versace Pour homme ...
8000 LEK
Gucci Envy me ...
4500 LEK - 8500 LEK
Creation lamis Atomi ...
1000 LEK
Paris Vally Serenade ...
2100 LEK
Elvive Aigner starli ...
4700 LEK
Bvlgari OMNIA ...
3500 LEK - 4200 LEK
D Squared 2 He Wood ...
7500 LEK
D Squared 2 She Wood ...
4600 LEK - 6600 LEK
Davidoff Champion ...
2500 LEK - 8000 LEK
Davidoff Echo men ...
3800 LEK - 5200 LEK
Davidoff Echo ...
3500 LEK - 5200 LEK
Elizabeth Arden Arde ...
3500 LEK
Elizabeth Arden Arde ...
1200 LEK
Elizabeth Arden Prov ...
3000 LEK
Giorgio Armani Arman ...
3800 LEK - 7000 LEK
Givenchy Ysatis ...
6400 LEK
Lacoste Love of Pink ...
6000 LEK
Versace Vanitas ...
10500 LEK
Tesori d'Oriente Ham ...
300 LEK
Neutro Roberts Ritua ...
360 LEK
Leocrema Mani ...
330 LEK
Tesori d'Oriente Fio ...
440 LEK
Tesori d'Oriente Mir ...
440 LEK
GOSH Woman Seasons W ...
490 LEK
Rubella Gourmet sham ...
350 LEK
Infasil Neutro Tripl ...
300 LEK - 470 LEK
Bomb Cosmetics Cherr ...
2400 LEK
Borotalco White musk ...
310 LEK
Borotalco White Musk ...
350 LEK
Bourjois Anti-witte ...
600 LEK
Listerine Cool Citru ...
330 LEK - 600 LEK
Dove Pure &Sensitive ...
300 LEK
Dove Dove Crema Di M ...
300 LEK
Vidal Vidal Berries ...
300 LEK
Garnier Neo Invisibl ...
320 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
0 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
0 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
0 LEK
Kamill Liquid Soap s ...
0 LEK
Garnier Fructis NEW ...
360 LEK
Garnier Fructis Fini ...
360 LEK
Nivea Color CrystalG ...
380 LEK
Taft volume hair spr ...
320 LEK
Nivea Volume Sensati ...
280 LEK
Nivea Styling Gel Ex ...
380 LEK
Garnier Fructis Garn ...
380 LEK
Extremo Crema Color ...
600 LEK
OYSTER  Kristalin Ch ...
650 LEK
OYSTER Cutinol Be co ...
600 LEK - 1900 LEK
Ultrex Oil Control R ...
450 LEK
Intesa Intesa Shkum ...
200 LEK - 280 LEK
Bilba Bilba Llak ...
310 LEK
Vitality Hair cream ...
280 LEK
Taft Chaos Ultra Str ...
330 LEK
Taft Aquafix Gel Ext ...
520 LEK
Loreal Txturban ...
750 LEK
Extremo Profesional ...
800 LEK
Fonex  Gummy Hair St ...
220 LEK - 450 LEK
Nivea For Men Nivea ...
380 LEK