ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
212 White
 
 
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA CAROLINA HERRERA
 
212 White
212 White është një edicion i kufizuar për vitin 2003. Aromë kap atmosferën freskuese e ditëve të dimrit dhe snowflakes që mbulojnë fshat.

Shënime Top: mandarin. Zemra: jasemini, u rrit, bozhure dhe piper. Baza:, myshk Sandalwood dhe benzoin. 
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
eau de toilette 60ml
Artikulli #4198
5 500 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Ruby Rose Tone sysh ...
190 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
720 LEK
Flormar Supershine M ...
120 LEK
Loreal Lash Architec ...
1700 LEK
Gabrini Lipgloss Dia ...
140 LEK
Gabrini Terracotta p ...
195 LEK
Artdeco Hydra Minera ...
1700 LEK
Moda Lolipop Lipglos ...
200 LEK
Moda Matte lipstick ...
300 LEK
NOTE LUMINOUS SILK Q ...
600 LEK
NOTE EYEBROW PENCIL ...
600 LEK
NOTE RICH COLOR LIPS ...
400 LEK
Moda CREAM FOUNDATIO ...
700 LEK
Moda WATERPROOF LIPL ...
180 LEK
Moda WATERPROOF EYEB ...
250 LEK
Impala Eyeliner 503 ...
400 LEK
NOTE MINERAL POWDER ...
3200 LEK
NOTE CREAMY LIPSTICK ...
1300 LEK
Impala Upgrade Masca ...
600 LEK
Impala Ultimate eyel ...
500 LEK
Garnier Essentials t ...
500 LEK
Loreal Youth Code ...
1600 LEK
Loreal Tonic Triple ...
600 LEK
Garnier NUTRITIONIST ...
780 LEK
Garnier PURE ACTIVE ...
690 LEK
Garnier Essentials ...
400 LEK
Nivea Visage Krem Hi ...
650 LEK
Garnier Pure Exfo-Br ...
650 LEK
Carroten Anti-ageing ...
1000 LEK
Carroten Hydra Plus ...
850 LEK - 900 LEK
Garnier Pure Active ...
690 LEK
Garnier Essentials H ...
500 LEK
Maybelline Augen-Mak ...
450 LEK
Moda Make - up Remov ...
450 LEK
Nivea Anti - Ageing ...
1200 LEK
Oil of Olaz Olay Pro ...
900 LEK
Loreal Anti-Wrinkle- ...
1600 LEK
Nivea ANTI-WRINKLE Q ...
1200 LEK
Garnier Garnier Esse ...
750 LEK
Nivea Anti-Wrinkle D ...
700 LEK
Lalique Perles Laliq ...
5500 LEK
Versace Crystal Noir ...
3700 LEK - 8500 LEK
Cacharel Liberte ...
5300 LEK
Valentino V pour hom ...
6000 LEK
Lancome Poeme ...
6000 LEK - 10000 LEK
paco rabanne Black X ...
2800 LEK - 5500 LEK
Nina Ricci Love in P ...
1800 LEK - 6500 LEK
Yves Saint Laurent E ...
6500 LEK
Bvlgari Petits et Ma ...
2200 LEK - 3500 LEK
Creation lamis Forei ...
1000 LEK
Tesori d'Oriente Afr ...
440 LEK
Versace Baby Blu ...
2400 LEK
Top Ten Ice dive ...
900 LEK - 1100 LEK
Cindy Crawford Summe ...
2500 LEK
Dupont Noir ...
2500 LEK - 3300 LEK
Ferrari Ferrari Blac ...
1800 LEK
CHANEL Chanel N°19 ...
6500 LEK - 8500 LEK
Colour Me Silver ...
1900 LEK
Playboy Play it sexy ...
400 LEK
Lacoste Lacoste Pour ...
3250 LEK
Colgate MaxFresh ...
200 LEK
Malizia Latte ...
280 LEK
Malizia Pino ...
280 LEK
Veet Krem ...
290 LEK
GOSH Woman Seasons S ...
390 LEK
Infasil Adapt ...
470 LEK
Vestalia Leter depil ...
250 LEK - 1450 LEK
Colgate Max White On ...
300 LEK
Bomb Cosmetics Cherr ...
2400 LEK
Neutro Roberts Zero ...
Borotalco White Musk ...
350 LEK
Dove Maximum Protect ...
600 LEK
Noxzema Memories Deo ...
370 LEK
Nivea Stress Protect ...
200 LEK - 250 LEK
Bourjois Anti-witte ...
600 LEK
Listerine Cool Citru ...
330 LEK - 600 LEK
Dove Dove Latte Di C ...
300 LEK
Dove Dove Profumo Di ...
300 LEK
Bomb Cosmetics Goodn ...
400 LEK
Braun Silk epil 5 51 ...
1300 LEK
Garnier Fructis Fort ...
280 LEK - 600 LEK
Nivea Cream Gel ...
480 LEK
Nivea anti-schuppen ...
280 LEK
Nivea anti-schuppen ...
280 LEK
Nivea For Men anti-s ...
280 LEK
Nivea Volumizzatore ...
450 LEK
Extremo Lozione Rist ...
1150 LEK
Extremo Kristalin ...
700 LEK
OYSTER Cutinol Serum ...
1300 LEK
OYSTER Cutinol Be Co ...
1900 LEK
Loreal Elseve Anti-C ...
350 LEK - 600 LEK
OYSTER Go color prot ...
1000 LEK
Schauma Fresh it Up ...
240 LEK
Loreal Indestructibl ...
640 LEK
Garnier Fructis Shin ...
360 LEK
Gabrini Profesional ...
300 LEK
OYSTER Fixi Extra St ...
600 LEK
OYSTER Heaven Touch ...
1300 LEK
OYSTER No Gravity Sh ...
1900 LEK
OYSTER Stardust Pre- ...
1300 LEK