ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
AQUA
 
 
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA CAROLINA HERRERA
 
AQUA
Aqua nga Carolina Herrera Herrera është një aromë ujore aromatike për burrat. Aqua Herrera filloi në vitin 2004. Herrera Aqua u krijua nga Carlos Benaim dhe Jean-Marc Caillan. Shënime të lartë janë fletë bambu, mandarin portokalli, fiku fletë dhe bergamot, shënimet e mesme janë rozmarinë, piper të bardhë, livando dhe Neroli, shënimet bazë janë tonka Bean, qelibar, myshk dhe vetiver. 
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
eau de toilette 50ml
Artikulli #4200
3 500 LEK SHTO NË SHPORTË
eau de toilette 30ml
Artikulli #4201
3 000 LEK SHTO NË SHPORTË
aftershave lotion 100ml
Artikulli #4202
3 200 LEK SHTO NË SHPORTË
kit edt 50ml +cosmetics
Artikulli #4203
5 200 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Ruby Rose Tone sysh ...
190 LEK
Flormar Laps Sysh ...
150 LEK
Impala Mascara Glitt ...
350 LEK
Maybelline The One-b ...
700 LEK
Flormar X10 Sculptin ...
550 LEK
Maybelline Forever S ...
490 LEK
Gabrini Lipgloss Dia ...
140 LEK
Deborah Absolute Hi- ...
500 LEK
Loreal Infallible ma ...
1400 LEK
Flormar Graffiti nai ...
120 LEK
NOTE LONG LASH MASCA ...
800 LEK
NOTE HYDRA COLOR LIP ...
500 LEK
Moda COMPACT POWDER ...
250 LEK
Moda VELVET LIPSTICK ...
250 LEK
Moda MATTE LIPSTICK ...
300 LEK
Moda DOUBLE EFFECT M ...
300 LEK
Moda LUXURY VELVET L ...
300 LEK
Impala Foundation fo ...
600 LEK
NOTE ULTRA COVERAGE ...
1500 LEK
Impala Make up Base ...
600 LEK
Loreal Youth Code ey ...
1890 LEK
Loreal Solar Experti ...
950 LEK - 1300 LEK
Nivea young Stay Cle ...
490 LEK
Genera Crema da gior ...
380 LEK
Garnier GARNIER FRES ...
560 LEK
Garnier UltraLift wi ...
1100 LEK
Garnier Essentials ...
400 LEK
Nivea Visage Krem Di ...
650 LEK
Nivea Visage Expert ...
1600 LEK
Nivea Visage Locion ...
480 LEK
Nivea Visage Q10 sys ...
3000 LEK
Venus Concentrato An ...
680 LEK
Loreal Age Re-Perfec ...
1200 LEK
Matis Paris Réponse ...
3200 LEK
Garnier Pure Exfo-Br ...
650 LEK
Nivea Visage Refresh ...
600 LEK
Nivea Extra Deep Cle ...
450 LEK
Maybelline Augen-Mak ...
450 LEK
Garnier Ultra-Lift A ...
600 LEK
Nivea Anti-Wrinkle D ...
700 LEK
Lancome Poeme ...
6000 LEK - 10000 LEK
Versace Red jeans ...
2860 LEK
Moschino I Love Love ...
4200 LEK - 5400 LEK
Dolce & Gabbana Femi ...
5000 LEK - 6200 LEK
Jean Paul Gaultier F ...
5500 LEK
Bvlgari Petits et Ma ...
2200 LEK - 3500 LEK
Bvlgari Bvlgari pour ...
4500 LEK - 5900 LEK
Jacques Opportunity ...
1200 LEK
Calvin Klein  Truth ...
7000 LEK
Paris Vally Foxy ...
1900 LEK
Paris Vally Encoded ...
1900 LEK
Jean Yves Cosmetics  ...
700 LEK
Jean Yves Cosmetics  ...
700 LEK
United Toiletries Cosmeti ...
900 LEK
paco rabanne Ultravi ...
2200 LEK - 6200 LEK
CAROLINA HERRERA Chi ...
1800 LEK - 3200 LEK
Christina Aguilera B ...
1800 LEK - 6000 LEK
Cindy Crawford Summe ...
2500 LEK
Escada Desire Me ...
4200 LEK - 8200 LEK
Guerlain Insolence I ...
6300 LEK
Garnier Fresh - inte ...
270 LEK
Garnier Sensitive - ...
450 LEK
Nivea Cream ...
110 LEK - 360 LEK
Nivea Soft ...
360 LEK
Tesori d'Oriente Fio ...
440 LEK
Dove Go fresh ...
380 LEK
GOSH Woman Seasons W ...
490 LEK
NATURAVERDE Rinfresc ...
300 LEK
Vestalia Olio dopoce ...
700 LEK
Neutro Roberts Zero ...
Noxzema Roll-on Acti ...
370 LEK
Nivea Stress Protect ...
200 LEK - 250 LEK
Bourjois Anti-witte ...
600 LEK
Dove Dove Crema Di P ...
300 LEK
Dove Dove Go Fresh ...
Vidal Vidal Berries ...
300 LEK
Bomb Cosmetics Rippl ...
400 LEK
BIC Twin Lady ...
250 LEK
Blanx Sensitive Teet ...
400 LEK
Braun Silk epil 1 11 ...
5000 LEK
Pantene Classic Care ...
460 LEK
Garnier Fructis Anti ...
280 LEK
Garnier Fructis Fort ...
280 LEK - 600 LEK
Echos Line r+ ...
580 LEK
Echos Line m7 ...
580 LEK
Nivea classic care ...
280 LEK
Taft shine mousse ...
320 LEK
Nivea Nivea Styling ...
380 LEK
OYSTER Cutinol Stard ...
600 LEK - 1900 LEK
Loreal Elseve Anti-C ...
350 LEK - 600 LEK
Loreal Power Ricci ...
470 LEK
OYSTER Go color prot ...
1000 LEK
Head & Shoulders App ...
450 LEK - 700 LEK
Mil Mil Alle Erbe 10 ...
350 LEK
Taft Chaos Ultra Str ...
330 LEK
Taft Absolut Gel Ipe ...
520 LEK
Taft Power Gel Titan ...
550 LEK
Fonex Gummy Wax Matt ...
370 LEK
Garnier Fructis Gel ...
480 LEK
OYSTER Fixi Mousse ...
650 LEK