ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
CAROLINA
 
 
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA CAROLINA HERRERA
 
CAROLINA
Kjo aromë femërore kombinon ekzotike shënim FLORALS.The lartë është një e hidhur portokalli, rrush të thatë dhe luleshtrydhe të egra.Shënim e mesme është e ëmbël me lule petals u rrit, piper dhe manaferrat.Basenote është tërheqës sensual me dru, vanilje natyrore, qelibar transparent dhe të gjithë transparent musk.Entice me Carolina. 
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
eau de toilette 30ml
Artikulli #4205
4 000 LEK SHTO NË SHPORTË
body lotion 200ml
Artikulli #4206
2 500 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Loreal Telescopic Ma ...
1100 LEK - 1200 LEK
Max Factor Lasting P ...
1200 LEK
Impala Impala Liplin ...
300 LEK
Impala Mascara Glitt ...
350 LEK
Flormar Matte Terrac ...
550 LEK
Maybelline Forever S ...
490 LEK
Gabrini Terracotta p ...
195 LEK
Deborah 24ore Perfec ...
1400 LEK
Maybelline Lash Sens ...
750 LEK
NOTE REJUVENATING FO ...
1400 LEK
NOTE LUMINOUS SILK C ...
800 LEK
NOTE LUMINOUS SILK M ...
500 LEK
NOTE PERFECT LASH MA ...
800 LEK
Moda LONG LASTING FO ...
800 LEK
Moda WATERPROOF LIPS ...
500 LEK
Moda TERRACOTTA EYES ...
700 LEK
Impala Long-Lasting, ...
450 LEK
Impala Eyeliner 504 ...
400 LEK
Flormar Quartet eyes ...
400 LEK
Brooklin Shine on me ...
500 LEK
Vichy Liftactiv CxP ...
2700 LEK
Loreal Youth Code ey ...
1890 LEK
Loreal Sublime Bronz ...
1100 LEK
Nivea Visage Tonic ...
470 LEK
Nivea Visage Expert ...
1600 LEK
Nivea Visage 2in1Exp ...
490 LEK
Loreal Revitalift ...
1600 LEK
Nivea Visage Refresh ...
600 LEK
Garnier Eye make-up ...
490 LEK
Maybelline Augen-Mak ...
450 LEK
Moda Make - up Remov ...
450 LEK
Loreal Solar Exterti ...
1200 LEK
Nivea Mattifying Day ...
550 LEK
Garnier Skin Natural ...
850 LEK
Loreal Anti-Wrinkle- ...
1580 LEK
Garnier Garnier Anti ...
750 LEK
Impala IMPALA Founda ...
1000 LEK
AlmaK Protective Moi ...
1900 LEK
ANAIS Anais Waterpro ...
150 LEK
AlmaK Reshape Dead S ...
2990 LEK
Versace Red jeans ...
2860 LEK
Kenzo L'Eau par Kenz ...
5500 LEK
Hugo Boss Hugo XX ...
2500 LEK - 6900 LEK
CHANEL Coco Mademois ...
8000 LEK
Creation lamis Forei ...
1000 LEK
Jacques Fuel ...
980 LEK
Giorgio Armani Acqua ...
4500 LEK - 9000 LEK
Jean Paul Gaultier C ...
9500 LEK
Top Ten FREE EMOTIN ...
900 LEK
paco rabanne Ultravi ...
2500 LEK - 4800 LEK
Narciso Rodrigues fo ...
10500 LEK
Bvlgari BLV ...
2400 LEK - 5000 LEK
Lolita Lempicka Fleu ...
5800 LEK - 7000 LEK
Calvin Klein CK IN2U ...
6500 LEK
CAROLINA HERRERA 212 ...
4200 LEK - 7700 LEK
Diesel Plus Plus ...
3000 LEK
Dolce & Gabbana The ...
3200 LEK - 9300 LEK
Dupont Blanc ...
2500 LEK
Dupont Passenger ...
3000 LEK - 3800 LEK
Ferrari Extreme ...
5000 LEK
Loreal Perfect Slim ...
1200 LEK
Garnier Fresh - inte ...
270 LEK
Neutro Roberts Extra ...
360 LEK
Neutro Roberts Ritua ...
360 LEK
Malizia Cocco ...
280 LEK
Nivea Cashmere ...
360 LEK
Dove Go fresh ...
380 LEK
Top Ten Action 3 Int ...
320 LEK
Borotalco Invisible ...
300 LEK - 350 LEK
Rexona Naturals Acti ...
250 LEK - 275 LEK
Bomb Cosmetics Cherr ...
2400 LEK
Garnier Maximum Cont ...
270 LEK
Bourjois Anti-witte ...
600 LEK
Vidal Velvet Sensati ...
300 LEK
Vidal Vidal Dusengel ...
300 LEK
AXE Axe Deo For Her ...
350 LEK
Garnier Garnier Invi ...
270 LEK
Adidas Soften ...
320 LEK
Bomb Cosmetics Away ...
400 LEK
Kamill Body Lotion s ...
0 LEK
Pantene Balsam color ...
390 LEK
Garnier Fructis NEW ...
360 LEK
Nivea Color CrystalG ...
380 LEK
Nivea anti-schuppen ...
280 LEK
Nivea 2in1 express ...
280 LEK
Nivea Diamond Gloss ...
280 LEK
Nivea Flexible Curls ...
280 LEK
Nivea Aqua Gel For M ...
380 LEK
Nivea Diamond Gloss ...
280 LEK
OYSTER Cutinol No Gr ...
1900 LEK
OYSTER Cutinol Be co ...
600 LEK - 1900 LEK
Loreal Elseve Total ...
350 LEK - 650 LEK
Loreal Elseve Anti-C ...
350 LEK - 600 LEK
Ultrex Oil Control R ...
450 LEK
OYSTER Go color prot ...
1000 LEK
Fonex Argan Therapy ...
330 LEK - 420 LEK
Taft Chaos Ultra Str ...
330 LEK
OYSTER Fixi Lux Extr ...
650 LEK
OYSTER Rebirth Serum ...
1300 LEK
OYSTER Rebirth Mask ...
1300 LEK