ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Chic
 
 
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA CAROLINA HERRERA
 
Chic
Chic është dritë, por elegante, me ngjyra në të kuqe, sigurisht, sepse kjo ngjyrë është shumë femërore, por nuk është e virgjër, si, por pasion.Qëndron vërtetë elegant në constrasts: kur të thjeshtë bëhet e komplikuar, sepse ajo inkurajon të menduarit dhe ka një fuqi magjike, me ndikim. Për këtë qëllim ngjyra thjeshtë dhe magjike të kuqe ishte zgjedhur, formën e shishe është e thjeshtë, dhe aromë në vetvete është një ekuilibër të përsosur mes freski dhe ndjeshmëri këndshëm. Vëren të lartë përfshijnë u ngrit bullgare dhe të kuqe freesia, ato të mesme çel mandarin dhe portokall, vanilje bazë argëtues dhe myshkut të bardhë. Chic u krijua nga Alberto Morillas dhe Jacques Cavallier. 
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
deo 50ml
Artikulli #4208
1 800 LEK SHTO NË SHPORTË
body cream 200ml
Artikulli #4209
3 200 LEK SHTO NË SHPORTË
shower gel 200ml
Artikulli #4210
2 300 LEK SHTO NË SHPORTË
soap 100gr
Artikulli #4211
1 800 LEK SHTO NË SHPORTË
eau de parfum 30ml
Artikulli #4212
3 000 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Loreal Collagen Masc ...
1200 LEK
Max Factor Lipfinity ...
1150 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
600 LEK
Impala Laps Vetullas ...
250 LEK
Loreal Roll'on true ...
1550 LEK
Flormar Selection ...
280 LEK
Impala Mascara MAXIM ...
550 LEK
Maybelline Color sen ...
850 LEK
NOTE EYEBROW PENCIL ...
600 LEK
Moda CREAM FOUNDATIO ...
700 LEK
Moda ARGAN LIPSTICK ...
300 LEK
Moda WATERPROOF LIPL ...
180 LEK
Moda TRANSPARENT GEL ...
450 LEK
Moda I SHINE EYESHAD ...
300 LEK
Brooklin Lipliner ...
150 LEK
Impala Eyeliner Silk ...
500 LEK
Impala Dipliner 501 ...
500 LEK
NOTE PRECISION EYELI ...
600 LEK
NOTE BB LIP CORRECTO ...
900 LEK
Impala  Spider Masca ...
600 LEK
Loreal Age Perfect N ...
1200 LEK
Biotherm Biofirm lif ...
4800 LEK
Loreal Solar experti ...
1050 LEK
Calvin Klein Contrad ...
5900 LEK
Garnier PURE ACTIVE ...
690 LEK
Garnier UltraLift wi ...
1100 LEK
Nivea Visage DNAge D ...
1200 LEK
Nivea Visage DNAge n ...
1200 LEK
Nivea Visage Q10 sys ...
3000 LEK
Garnier Pure Exfo-Br ...
650 LEK
Garnier Pure Active ...
690 LEK
Moda Make - up Remov ...
450 LEK
Vichy Capital Soleil ...
2500 LEK
Nivea Anti Falten Q ...
1100 LEK
Garnier Garnier Anti ...
750 LEK
Nivea Anti-Wrinkle D ...
700 LEK
Garnier Garnier Ambr ...
1000 LEK
AlmaK Almak ...
2000 LEK
AlmaK AlmaK ...
1900 LEK
Impala  Highlighter ...
600 LEK
Lancome Magnifique ...
4500 LEK - 7000 LEK
Cartier Must de cart ...
5200 LEK - 5500 LEK
Cerruti 1881 Black ...
2400 LEK - 5500 LEK
Chloe Chloe ...
3400 LEK - 11500 LEK
Escada Signature ...
1800 LEK - 6000 LEK
Bvlgari Au the blanc ...
4000 LEK - 5500 LEK
Bvlgari Petits et Ma ...
2200 LEK - 3500 LEK
Tesori d'Oriente Pap ...
440 LEK
Giorgio Armani Idole ...
4200 LEK - 10500 LEK
Calvin Klein Eternit ...
6500 LEK
Top Ten Natural Vita ...
900 LEK
Burberry Brit ...
2500 LEK
CAROLINA HERRERA 212 ...
5200 LEK - 7200 LEK
CAROLINA HERRERA AQU ...
3000 LEK - 5200 LEK
CAROLINA HERRERA Chi ...
1200 LEK - 9000 LEK
David Beckham Intima ...
2500 LEK - 3500 LEK
Davidoff Cool Water ...
1800 LEK - 3800 LEK
Davidoff Silver Shad ...
2500 LEK - 4200 LEK
Gucci Gucci by Gucci ...
3000 LEK - 9500 LEK
CHANEL Chanel N°19 ...
6500 LEK - 8500 LEK
Garnier Sensitive - ...
450 LEK
Neutro Roberts Extra ...
360 LEK
Malizia Pino ...
280 LEK
Malizia Nuvola di Ta ...
280 LEK
Dove Silk glow ...
380 LEK
Veet Leter Fytyre ...
340 LEK
Blanx Extra white In ...
670 LEK
Neutro Roberts Cryat ...
400 LEK
Infasil Neutro Extra ...
380 LEK
Colgate Max White On ...
300 LEK
Neutro Roberts Natur ...
320 LEK
Borotalco White Musk ...
350 LEK
Dove Maximum Protect ...
600 LEK
Noxzema Roll-on Acti ...
370 LEK
Listerine Cool Citru ...
330 LEK - 600 LEK
Dove Dove Seta Prezi ...
300 LEK
Dove Dove Crema Di M ...
300 LEK
Dove Dove Bagno Sch ...
300 LEK
Vidal Velvet Sensati ...
300 LEK
Vidal Vidal Dusengel ...
300 LEK
Pantene Classic Care ...
460 LEK
Pantene Balsam color ...
390 LEK
Echos Line S9 1000ml ...
780 LEK
Nivea Diamond Gloss ...
280 LEK
Nivea Diamond Gloss ...
380 LEK
Nivea Color Crystal ...
450 LEK
Extremo Lozione Anti ...
1150 LEK
Extremo Mousse ...
600 LEK
OYSTER Kristalin Che ...
650 LEK
OYSTER Cutinol Serum ...
1300 LEK
Pantene Lacca Ricci ...
550 LEK
Fonex Argan Therapy ...
330 LEK - 420 LEK
Mil Mil Passione Tro ...
220 LEK
Lux Dimension Capell ...
160 LEK
Fonex Gummy Styling ...
320 LEK
Fonex Gummy Wax Matt ...
370 LEK
Fonex  Gummy Hair St ...
220 LEK - 450 LEK
OYSTER Bleacy New ...
1000 LEK - 1200 LEK
OYSTER Fixi Extra St ...
600 LEK
OYSTER Rebirth Serum ...
1300 LEK