ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Chic
 
 
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA CAROLINA HERRERA
 
Chic
Një Chic energjik, sensual dhe shumë mashkullore aromë për meshkuj bashkon shënime elegante dhe përjetësisht mashkullore djegëse pemë dhe freski. Kjo aromë e sofistikuar është bërë për njeriun inteligjent, emocionale dhe elegante, i cili posedon shije të madhe dhe luksoze pëlqen.Shënim lartë ka freskinë e ujit dhe lëngje, të sjella nga agrumeve: siciliane bergamot, akull-ftohtë limon, mandarinë dhe pjepër italiane të freskëta.Mesme është e ngrohtë dhe të butë djegëse me shënimet e kanelle dhe piper i zi. Mysteriousness Lindore dhe sensualitetit janë ndjerë në shënimet shpjeguese bazës:, dru sandali kedri, ambergris, myshk dhe Tonka Bean. Chic For Men është krijuar nga Jean-Marc Chaillan, Carlos Benaim dhe Ann Gottlieb. 
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
eau de toilette 100ml
Artikulli #4214
6 200 LEK SHTO NË SHPORTË
after shave 100ml
Artikulli #4215
5 000 LEK SHTO NË SHPORTË
aftershave balsam 75ml
Artikulli #4216
1 200 LEK SHTO NË SHPORTË
deo stick 75ml
Artikulli #4217
2 500 LEK SHTO NË SHPORTË
kit edt 100ml + aftershave locion 100ml
Artikulli #4218
9 000 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Max Factor Lasting P ...
1200 LEK
Ruby Rose Kuti tuale ...
3580 LEK
Flormar Blush on ...
330 LEK
Impala Blush On ...
500 LEK
Moda Lolipop Lipglos ...
200 LEK
Moda Dipliner ...
300 LEK
Maybelline Master Gr ...
450 LEK
NOTE DEEP BLACK MASC ...
800 LEK
NOTE ULTRA BLACK EYE ...
600 LEK
NOTE EYEBROW PENCIL ...
600 LEK
NOTE LONG WEARING LI ...
600 LEK
Moda DOUBLE EFFECT M ...
300 LEK
Moda LUXURY INFINITY ...
450 LEK
Moda I SHINE EYESHAD ...
600 LEK
NOTE MINERAL POWDER ...
3000 LEK
NOTE INTENSE LOOK EY ...
800 LEK
Moda MODA SHINE POWD ...
450 LEK
NOTE NOTE SKIN PERFE ...
1300 LEK
NOTE NOTE PERFECTING ...
1300 LEK
NOTE NOTE TOTAL LOOK ...
800 LEK
Biotherm Biofirm lif ...
4800 LEK
Loreal Solar Experti ...
950 LEK - 1300 LEK
Impala Compact Powde ...
390 LEK
Nivea young Stay Cle ...
490 LEK
Nivea Visage Expert ...
1600 LEK
Venus Crema Superidr ...
700 LEK
Vichy Capital soleil ...
2000 LEK
Garnier Pure Active ...
690 LEK
Garnier Pure Active ...
690 LEK
Garnier Essentials T ...
400 LEK
Garnier Ambre Solair ...
1000 LEK
Garnier Moisture Mat ...
570 LEK
Venus Prime Rughe Cr ...
700 LEK
Garnier Garnier Ambr ...
1000 LEK
AlmaK AlmaK ...
1900 LEK
Impala  Highlighter ...
600 LEK
AlmaK Toning Anti-Ce ...
2990 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
1500 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
1300 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
650 LEK
CHANEL Allure ...
7500 LEK - 10000 LEK
Bvlgari Aqva pour Ho ...
2300 LEK - 8000 LEK
Kenzo Tokyo by Kenzo ...
5500 LEK
Hugo Boss Hugo ...
2500 LEK - 8000 LEK
Hugo Boss Boss Femme ...
3200 LEK - 7500 LEK
Paris Vally Ragazza ...
2100 LEK
Ralph Lauren Polo Bl ...
3200 LEK - 3800 LEK
paco rabanne Paco Ra ...
2000 LEK - 4400 LEK
Moschino OH! ...
3300 LEK - 4500 LEK
Bvlgari Rose Essenti ...
3800 LEK - 11500 LEK
CAROLINA HERRERA AQU ...
3000 LEK - 5200 LEK
Christian Audigier E ...
6500 LEK
Christina Aguilera I ...
1800 LEK - 4500 LEK
Diesel Only The Brav ...
4500 LEK - 8500 LEK
Gucci Gucci by Gucci ...
3000 LEK - 9500 LEK
Marc Jacobs Lola ...
6000 LEK
Infasil Nurtente ...
470 LEK
Gucci Guilty ...
9000 LEK
TOM FORD Tom Ford No ...
19000 LEK
PENHALIGON'S Opus 18 ...
14000 LEK
Colgate Total Advanc ...
220 LEK
Loreal Perfect Slim ...
1200 LEK
Garnier Silky - smoo ...
270 LEK
Neutro Roberts Extra ...
360 LEK
Nivea Soft ...
200 LEK - 600 LEK
Nivea NIvea cream so ...
65 LEK
Rubella Gourmet Krem ...
350 LEK
Borotalco Invisible ...
300 LEK - 350 LEK
GOSH I Love Purple D ...
490 LEK
Infasil Nurtente ...
470 LEK
Infasil Floreale ...
470 LEK
Vestalia Olio dopoce ...
700 LEK
Palmolive Palmolive ...
370 LEK
Palmolive Palmolive ...
370 LEK
GOSH Roll-on Classic ...
550 LEK
Dove Dove Seta Prezi ...
300 LEK
Fonex Argan Touch ...
170 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
80 LEK - 300 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
Kamill Hand & Nail C ...
220 LEK
Pantene Balsam color ...
450 LEK
Echos Line S9 1000ml ...
780 LEK
Taft ultra mousse ...
320 LEK
Taft hairspray ...
320 LEK
Nivea Intense Repair ...
280 LEK
Nivea Flexible Curls ...
280 LEK
Nivea Straight & Eas ...
390 LEK
Nivea Color Crystal ...
280 LEK
OYSTER Perlacolor Am ...
650 LEK
OYSTER  Kristalin Ch ...
650 LEK
OYSTER Chromatic go ...
600 LEK
Intesa Intesa Llak ...
100 LEK - 220 LEK
Mil Mil Passione Tro ...
220 LEK
Garnier Fructis Hydr ...
380 LEK
Unilever Brylcreem o ...
450 LEK
Garnier Fructis My c ...
380 LEK - 400 LEK
Taft Maxx Power Gel ...
620 LEK
Garnier Fructis Shin ...
360 LEK
Garnier Fructis Hard ...
400 LEK
OYSTER Oxy cream ...
350 LEK