ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
212 Sexy
 
 
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA CAROLINA HERRERA
 
212 Sexy
212 Sexy është thelbi i feminity sensuale, simpatik, mbresëlënëse, dhe i papërmbajtshëm. Shishe me ngjyrë jargavani me mat metalike kapak simbolizon harmoni mes pasion dhe butësi.Lartë bashkon freskinë e bergamot me piper të ngrohtë dhe emocionuese trëndafili. Zemra zbulon gardeni delikate dhe barbarozë mprehtë. Baza është i thellë dhe i butë me një gjurmë të gjatë dhe sensuale e karamel, vanilje, dru sandali dhe misk misterioze. Ajo ishte nisur në vitin 2005. 
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
eau de parfum 60ml
Artikulli #4228
5 900 LEK SHTO NË SHPORTË
kit eau de parfum 60ml +cante
Artikulli #4229
7 800 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Loreal Mascara Shock ...
1100 LEK
Maybelline Mascara V ...
600 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
650 LEK
Loreal Roll'on true ...
1550 LEK
Flormar Ball Blusher ...
530 LEK
Flormar Quartz nail ...
120 LEK
Artdeco All in One ...
1300 LEK
NOTE REJUVENATING FO ...
1400 LEK
NOTE LONG WEARING LI ...
600 LEK
Moda TERRACOTTA POWD ...
650 LEK
Moda DOUBLE EFFECT V ...
300 LEK
Moda LUXURY VELVET L ...
300 LEK
Moda LENGHTENING MAS ...
500 LEK
Moda TERRACOTTA EYES ...
700 LEK
Moda TERRACOTTA EYES ...
700 LEK
Impala Eyeliner Silk ...
400 LEK
NOTE SUNGLOW FOUNDAT ...
1600 LEK
NOTE BB CONCEALER ...
1600 LEK
Impala  Spider Masca ...
600 LEK
Impala Ultimate eyel ...
500 LEK
Loreal Revitalift Ni ...
1500 LEK
Impala Compact Powde ...
390 LEK
Garnier UltraLift wi ...
950 LEK
Nivea Visage Tonic ...
470 LEK
Nivea Visage Krem Hi ...
550 LEK
Nivea Visage Q10 sys ...
3000 LEK
Nivea Visage Krem Id ...
650 LEK
Loreal Tonik sysh ...
550 LEK
Loreal Triple Active ...
600 LEK
Garnier Ambre Solair ...
930 LEK
Dermasensitiv+ Face ...
700 LEK
Nivea Anti - Ageing ...
1200 LEK
Carroten Botanicals ...
900 LEK
Loreal Solar Experti ...
1000 LEK
Lancome Nutrix Royal ...
6000 LEK
Loreal Happy Derm Su ...
750 LEK
Garnier Moisture Mat ...
750 LEK
Moda Dipliner ...
300 LEK
AlmaK Sun Care Face ...
1900 LEK
Impala  Highlighter ...
600 LEK
Burberry The Beat ...
3700 LEK - 3900 LEK
Cacharel Amor Pour H ...
7000 LEK
Lancome Miracle Fore ...
4000 LEK - 7500 LEK
paco rabanne 1 Milli ...
2500 LEK - 12000 LEK
Hugo Boss Hugo XY ...
2500 LEK - 7200 LEK
Jean Paul Gaultier F ...
6000 LEK
Hugo Boss Boss Orang ...
3000 LEK - 7200 LEK
Joop! Joop! ...
4000 LEK - 5600 LEK
Lancome Hypnôse Sen ...
5400 LEK - 10000 LEK
Christian Audigier E ...
6500 LEK
David Beckham Intima ...
2500 LEK - 4600 LEK
Davidoff Cool Water ...
2000 LEK - 4200 LEK
Escada Escada S ...
1600 LEK - 7000 LEK
Gucci Gucci by Gucci ...
3200 LEK - 9000 LEK
Colour Me Red Roll-o ...
350 LEK
Lacoste Booster For ...
2600 LEK
TOM FORD Tom Ford Ma ...
30000 LEK
MOLINARD Acqua Lotus ...
18500 LEK
MOLINARD Rose Turkia ...
25000 LEK
Cartier Baiser Vole ...
8500 LEK - 18000 LEK
Loreal Perfect Slim ...
1200 LEK
Aquafresh Iso-Active ...
415 LEK
Nivea Soft ...
360 LEK
Dove Go fresh ...
380 LEK
Dove Silk glow ...
380 LEK
GOSH Woman Seasons S ...
390 LEK
Neutro Roberts Cryat ...
400 LEK
Vestalia Leter depil ...
250 LEK - 1450 LEK
Vestalia Dyll ...
200 LEK - 300 LEK
Colgate Total advanc ...
220 LEK
Palmolive Palmolive ...
370 LEK
Neutro Roberts Natur ...
320 LEK
Dove Dove Seta Prezi ...
300 LEK
Dove Dove Burro Di K ...
300 LEK
Dove Dove Crema Di P ...
300 LEK
Bomb Cosmetics Rippl ...
400 LEK
Bomb Cosmetics Acid ...
400 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
80 LEK - 300 LEK
Kamill Liquid Soap f ...
250 LEK
Victoria's Secret Vi ...
2000 LEK
Dove Cuidado radiant ...
330 LEK
Nivea anti-schuppen ...
280 LEK
Nivea Diamond Gloss ...
280 LEK
Taft Power hair lac ...
320 LEK
Taft Reflex-shine ha ...
320 LEK
Nivea Intense Repair ...
280 LEK
Nivea Straight & Eas ...
280 LEK
Clear CLEAR ACTIVE S ...
450 LEK
Loreal Elseve Total ...
350 LEK - 650 LEK
Ultrex Oil Control R ...
450 LEK
Pantene Lacca Ricci ...
550 LEK
Malizia Malizia Shku ...
300 LEK
Fonex Argan Therapy ...
330 LEK - 420 LEK
Taft Maxx Power Gel ...
620 LEK
Taft Creative Look M ...
Gabrini Profesional ...
300 LEK
Garnier Fructis Stru ...
400 LEK
Fonex  Gummy Hair St ...
220 LEK - 450 LEK
OYSTER Fixi Soft Tou ...
650 LEK
OYSTER Fixi Extra St ...
650 LEK