ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
212 sexy men
 
 
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA CAROLINA HERRERA
 
212 sexy men
Carolina Herrera 212 Sexy per burra  është një aromë orientale Fougere për burrat. 212 Sexy Men filloi në 2006. 212 Sexy Men është krijuar nga Alberto Morillas dhe Rosendo Mateu. Shënime të lartë janë mandarin portokalli dhe bergamot, shënimet e mesme janë druri vanilje dhe guaiac; 
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
eau de toilette 100ml
Artikulli #4231
7 800 LEK SHTO NË SHPORTË
eau de toilette 50ml
Artikulli #4232
5 200 LEK SHTO NË SHPORTË
after shave locion 100ml
Artikulli #4233
5 500 LEK SHTO NË SHPORTË
deospray 150ml
Artikulli #4234
2 500 LEK SHTO NË SHPORTË
deostick 75gr
Artikulli #4235
2 500 LEK SHTO NË SHPORTË
kit eau de toilette 50ml +shower gel 100ml
Artikulli #4236
5 500 LEK SHTO NË SHPORTË
kit eau de toilette 100ml + aslocion 100ml
Artikulli #4237
9 000 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Flormar True color P ...
280 LEK
Maybelline Forever S ...
490 LEK
Impala Mascara MAXIM ...
550 LEK
Loreal Visible Lift ...
1400 LEK
Flormar Graffiti nai ...
120 LEK
Moda Matte lipstick ...
300 LEK
NOTE LUMINOUS SILK C ...
900 LEK
NOTE RICH COLOR LIPS ...
400 LEK
NOTE HYDRA COLOR LIP ...
500 LEK
Moda MATTE LIPSTICK ...
300 LEK
Impala Mascara MiniM ...
Impala Precise Eyeli ...
500 LEK
NOTE NOTE SKIN PERFE ...
1300 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
790 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
695 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
690 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
790 LEK
Makeup Revolution London& ...
650 LEK
Makeup Revolution London& ...
1350 LEK
Makeup Revolution London& ...
750 LEK
Vichy Normaderm Nigh ...
2250 LEK
Nivea Visage Expert ...
1600 LEK
Loreal Youth Code Du ...
3000 LEK
Moda Make - up Remov ...
450 LEK
Loreal Solar Exterti ...
1200 LEK
Loreal Sublime Sun B ...
1200 LEK
Nivea Light Feeling ...
1000 LEK
Loreal Solar Experti ...
1000 LEK
Lancome Nutrix Royal ...
6000 LEK
Garnier Skin Natural ...
850 LEK
Garnier Garnier Esse ...
750 LEK
AlmaK Protective Moi ...
1900 LEK
AlmaK Reshape Dead S ...
2990 LEK
Refan HIMALAYAN GOJI ...
850 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
1450 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
650 LEK
Makeup Revolution London& ...
1200 LEK
COLLISTAR ENERGY+BRI ...
4950 LEK
COLLISTAR ENERGY+REG ...
5375 LEK
COLLISTAR ULTRA-REGE ...
7250 LEK
Dolce & Gabbana D&G ...
5900 LEK - 7800 LEK
Bvlgari Jasmin Noir ...
2800 LEK - 8500 LEK
Lancome Miracle Fore ...
4000 LEK - 7500 LEK
Givenchy Very Irresi ...
6000 LEK
Dolce & Gabbana Pour ...
2800 LEK - 9800 LEK
Dolce & Gabbana Red ...
4500 LEK - 8200 LEK
Creation lamis Alumi ...
900 LEK
Giorgio Armani Empor ...
4600 LEK - 9200 LEK
Tesori d'Oriente Mir ...
440 LEK
Lacoste Essential ...
2500 LEK - 7500 LEK
Jean Yves Cosmetics  ...
700 LEK
Top Ten Ice dive ...
900 LEK - 1100 LEK
DKNY Pure DKNY ...
7500 LEK
Dunhill Pure ...
1500 LEK - 1800 LEK
Escada Into the Blue ...
1600 LEK - 4000 LEK
Giorgio Armani Empor ...
4500 LEK
Guerlain Insolence I ...
6300 LEK
Rexona Naturals Acti ...
250 LEK - 275 LEK
Infasil Neutro Tripl ...
300 LEK - 470 LEK
TOM FORD Tom Ford Ne ...
25000 LEK
Malizia Fior di Loto ...
280 LEK
Malizia Nuvola di Ta ...
280 LEK
Dove Beauty Body Mil ...
380 LEK
Tesori d'Oriente Mir ...
440 LEK
GOSH Woman Seasons S ...
390 LEK
Neutro Roberts Noir ...
360 LEK
GOSH I Love Purple D ...
490 LEK
Bomb Cosmetics Cherr ...
2400 LEK
Palmolive Palmolive ...
370 LEK
Palmolive Palmolive ...
370 LEK
Neutro Roberts Natur ...
320 LEK
GOSH Roll-on Classic ...
550 LEK
Dove Dove Crema Di P ...
300 LEK
OYSTER Sublime Fruit ...
750 LEK
BIC Twin Lady ...
250 LEK
Blanx Sensitive Teet ...
400 LEK
Acqua di Parma Rosa ...
8500 LEK
COLLISTAR HAND AND N ...
1325 LEK
COLLISTAR HIGH-DEFIN ...
5890 LEK
COLLISTAR Collistar ...
4450 LEK
Genera Brillantina g ...
250 LEK
Garnier Fructis Anti ...
280 LEK
Garnier Fructis Fini ...
360 LEK
Echos Line r+ ...
580 LEK
Nivea Flexible Curls ...
280 LEK
Garnier Fructis Garn ...
380 LEK
OYSTER Shampoo prote ...
750 LEK
OYSTER  Kristalin Ch ...
650 LEK
OYSTER Kristalin Che ...
650 LEK
Loreal Silk & Gloss ...
445 LEK - 480 LEK
Malizia Malizia Shku ...
300 LEK
Schauma Fresh it Up ...
220 LEK
Taft Extreme Gel Meg ...
520 LEK
Taft Creative Look M ...
Fonex Gummy Wax Matt ...
370 LEK
Garnier Fructis Spik ...
400 LEK
Fonex  Gummy Hair St ...
220 LEK - 450 LEK
Nivea For Men Nivea ...
380 LEK
OYSTER Directa ...
600 LEK
Acqua di Parma HAIR ...
4900 LEK