ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Pasha
 
 
Cartier
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Cartier
 
Pasha
Pasha de Cartier nga Cartier është një aromatik aromë Woody për burrat. Pasha de Cartier ishte nisur në vitin 1992.Hundë pas kësaj aromë është Jacques Cavallier. Shënime të lartë janë livando, mandarin portokalli, nenexhik, qimnon dhe anise, shënimet e mesme janë koriandër dhe braziliane palisandër, shënimet bazë janë, labdanum Sandalwood, patchouli dhe oakmoss. 
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
eau de toilette 50ml
Artikulli #4253
6 500 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Ruby Rose 324F ...
400 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
200 LEK
Flormar Ball Blusher ...
530 LEK
Flormar Quartz nail ...
120 LEK
Loreal Lash Architec ...
1700 LEK
Impala Buzekuq Cream ...
400 LEK
Gabrini Terracotta p ...
195 LEK
Loreal Infallible Cr ...
1300 LEK
Moda Matte lipstick ...
300 LEK
Moda Dipliner ...
300 LEK
NOTE LUMINOUS SILK C ...
900 LEK
Impala  Compact Anti ...
450 LEK
Brooklin Tiny Tip ...
300 LEK
Brooklin Shine on me ...
500 LEK
NOTE MINERAL FOUNDAT ...
2000 LEK
NOTE MINERAL BLUSHER ...
1900 LEK
NOTE MATTEMOIST LIPS ...
800 LEK
Impala  Vip Mascara ...
450 LEK
NOTE NOTE PERFECTING ...
1300 LEK
NOTE NOTE PERFECTING ...
1300 LEK
Loreal Age Perfect N ...
1200 LEK
Garnier Essentials ...
400 LEK
Nivea Visage DNAge D ...
1200 LEK
Loreal Tonik sysh ...
550 LEK
Vichy Capital soleil ...
2000 LEK
Garnier Eye make-up ...
490 LEK
Nivea Mattifying Day ...
550 LEK
Nivea Nourishing Day ...
550 LEK
Nivea Moisturizing D ...
550 LEK
Garnier Ultra-Lift A ...
600 LEK
Nivea ANTI-WRINKLE Q ...
1200 LEK
Nivea Anti-Wrinkle D ...
700 LEK
Cacharel Eau D'Eden ...
3500 LEK
AlmaK Sun Care Face ...
1900 LEK
ANAIS Anais Waterpro ...
150 LEK
Refan HIMALAYAN GOJI ...
850 LEK
Refan YOUTHFUL PERFE ...
1250 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
700 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
450 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
750 LEK
Versace Crystal Noir ...
3700 LEK - 8500 LEK
Lacoste Pour homme ...
2500 LEK - 7300 LEK
paco rabanne 1 Milli ...
2500 LEK - 12000 LEK
Dolce & Gabbana Femi ...
5000 LEK - 6200 LEK
Yves Saint Laurent L ...
5700 LEK - 6600 LEK
Gucci Envy me ...
4500 LEK - 8500 LEK
Joop! Joop! ...
4000 LEK - 5600 LEK
Jean Yves Cosmetics  ...
700 LEK - 1900 LEK
Jean Paul Gaultier C ...
9500 LEK
Moschino Funny ...
2900 LEK - 4500 LEK
Bvlgari BLV ...
2400 LEK - 5000 LEK
Christina Aguilera B ...
1800 LEK - 6000 LEK
D Squared 2 He Wood ...
7300 LEK
David Beckham Intima ...
2500 LEK - 4600 LEK
Lalique Encre ...
5500 LEK - 7500 LEK
Dolce & Gabbana The ...
7000 LEK
Lancome La vie est b ...
12000 LEK
TOM FORD Tom Ford No ...
30000 LEK
Givenchy L'Interdit ...
10500 LEK
MOLINARD Lavande Eau ...
7400 LEK
Colgate Total Advanc ...
220 LEK
Loreal Perfect Slim ...
1200 LEK
Malizia Mora & Musch ...
280 LEK
Nivea Diamonds ...
360 LEK
Tesori d'Oriente Ham ...
440 LEK
Tesori d'Oriente Fio ...
440 LEK
Tesori d'Oriente Aeg ...
440 LEK
Borotalco Activ Fres ...
300 LEK - 350 LEK
Bomb Cosmetics Cherr ...
2400 LEK
Palmolive Palmolive ...
370 LEK
Neutro Roberts Derma ...
350 LEK
Borotalco White musk ...
310 LEK
Nivea Body milk nour ...
500 LEK
Fa FA Fantasy Moment ...
240 LEK
Dove Dove Seta Prezi ...
300 LEK
Dove Dove Burro Di K ...
300 LEK
Vidal Vidal White Mu ...
300 LEK
Garnier Neo Invisibl ...
320 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
80 LEK - 300 LEK
Kamill Hand Hygiene- ...
Dove Cuidado intensi ...
330 LEK
Nivea Diamond Gloss ...
280 LEK
Pantene hairspray ...
450 LEK
Nivea Freeze Absolut ...
340 LEK
Nivea Volumizzatore ...
450 LEK
Nivea  NIVEA PROTEIN ...
450 LEK
Extremo Dekolorant ...
1000 LEK
OYSTER shampoo idrat ...
750 LEK
OYSTER  Kristalin Ch ...
650 LEK
OYSTER Cutinol No Gr ...
1900 LEK
Loreal Power Ricci ...
470 LEK
OYSTER Go color prot ...
1000 LEK
Mil Mil Passione Tro ...
220 LEK
Mil Mil Alle Erbe 10 ...
350 LEK
Nivea Elastic Stylin ...
380 LEK
Taft Extreme Mega St ...
330 LEK
Fonex Gummy Styling ...
320 LEK
Gabrini Profesional ...
300 LEK
Garnier Fructis Spik ...
400 LEK
Nivea For Men Nivea ...
380 LEK