ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Spring in Paris
 
 
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA CELINE DION
 
Spring in Paris
Celine Dion SPRING IN  PARIS  është shumë romantike, evoluon rreth tenderit zambaku-i-luginë, simbol i lumturisë dhe shpresës, të cilat frëngjisht dhuroj në pranverë. Celine Dion e zambaku-i-luginës është ngjyrë në trëndafili. Hapjen e ëmbël dhe të freskët me shije frute e mandarin, rrush pa fara e zezë dhe të kuqe të çon në zemër të lules që rrezaton pranverës: rozë zambaku-i-luginës rrethuar nga jasemini, jargavan dhe osmanthus.Bazë përbëhet nga shënimet e drurë, myshkut dhe vanilje. Richard Herpin nga Firmenich krijoi këtë aromë në vitin 2007. 
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
eau de toilette 50ml
Artikulli #4255
2 500 LEK SHTO NË SHPORTË
eau de toilette 30ml
Artikulli #4256
2 000 LEK SHTO NË SHPORTË
deospray 75ml
Artikulli #4257
1 000 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Loreal Collagen Masc ...
1200 LEK
Ruby Rose 324F ...
400 LEK
Ruby Rose 2501 ...
1500 LEK
Flormar Mat touch ...
1000 LEK
Maybelline Watershin ...
850 LEK
Maybelline Affiniton ...
1100 LEK
Flormar Graffiti nai ...
120 LEK
Artdeco Hydra Minera ...
1700 LEK
Moda Lolipop Lipglos ...
200 LEK
NOTE LUMINOUS MOISTU ...
1400 LEK
Moda ARGAN LIPGLOSS ...
290 LEK
Moda WATERPROOF EYEB ...
250 LEK
Impala Eyeliner 503 ...
400 LEK
Brooklin Shine on me ...
500 LEK
NOTE BB LIP CORRECTO ...
1200 LEK
Impala  Vip Mascara ...
600 LEK
Impala Eyebrow Powde ...
500 LEK
Impala VINYL 508 24h ...
450 LEK
Impala Ultimate eyel ...
500 LEK
NOTE NOTE PERFECTING ...
1300 LEK
Vichy Liftactiv CxP ...
2700 LEK
Loreal Solar Experti ...
950 LEK - 1300 LEK
Loreal Tonic Triple ...
600 LEK
Genera Tonico ...
240 LEK
Garnier Essentials ...
400 LEK
Nivea Visage 2in1Exp ...
490 LEK
Nivea Visage DNAge s ...
1200 LEK
Nivea Visage Krem Id ...
650 LEK
Loreal Revitalift ...
1600 LEK
Garnier Essentials T ...
400 LEK
Garnier Eye make-up ...
490 LEK
Loreal Revita Lift L ...
600 LEK
Loreal Solar Exterti ...
1200 LEK
Biolife Sun Care Fac ...
1200 LEK
Garnier Moisture Mat ...
570 LEK
Garnier Ultra-Lift A ...
600 LEK
Garnier Garnier Anti ...
750 LEK
AlmaK Sun Care Face ...
1900 LEK
Impala  Highlighter ...
600 LEK
AlmaK  Youth Enhanci ...
4900 LEK
Dolce & Gabbana Ligh ...
3400 LEK - 8300 LEK
Burberry London ...
3800 LEK - 7900 LEK
Cerruti 1881 Black ...
2400 LEK - 5500 LEK
Kenzo L'Eau par Kenz ...
5500 LEK
Bvlgari BLV II ...
3000 LEK - 7800 LEK
Tesori d'Oriente Mus ...
440 LEK
Giorgio Armani Idole ...
4200 LEK - 10500 LEK
Jacques Fortitude ...
980 LEK
Colour Me Colour Me ...
800 LEK
Top Ten Pure Lightne ...
900 LEK
paco rabanne Ultrare ...
4200 LEK - 5900 LEK
CAROLINA HERRERA 212 ...
5200 LEK - 7200 LEK
CAROLINA HERRERA 212 ...
2500 LEK - 9000 LEK
Cindy Crawford Cindy ...
2000 LEK
Davidoff Silver Shad ...
2500 LEK - 4200 LEK
Dupont L'eau Pour Ho ...
3500 LEK
Estee Lauder Pure Li ...
6300 LEK
Giorgio Armani Arman ...
3800 LEK - 7000 LEK
Hugo Boss In Motion ...
5200 LEK
Yves Saint Laurent P ...
9000 LEK
Garnier Invisible ...
270 LEK
Garnier Fresh - inte ...
270 LEK
Malizia Nuvola di Ta ...
280 LEK
Tesori d'Oriente Jas ...
440 LEK
Veet Krem ...
290 LEK
GOSH Woman Seasons W ...
490 LEK
Neutro Roberts Pearl ...
400 LEK
Rubella Gourmet Krem ...
350 LEK
Infasil Neutro Tripl ...
300 LEK - 470 LEK
Dove Original Stick ...
290 LEK
Dove Dove Latte Di C ...
300 LEK
Dove Dove Burro Di K ...
300 LEK
Dove Dove Profumo Di ...
300 LEK
Vidal Vidal White Mu ...
300 LEK
Vidal Velvet Sensati ...
300 LEK
AXE Axe Deo For Her ...
350 LEK
Garnier Intensive Ha ...
320 LEK
BIC Twin Lady ...
250 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
220 LEK
Kamill Body Lotion c ...
500 LEK
Genera Brillantina g ...
250 LEK
Garnier Fructis Fini ...
360 LEK
Nivea Cream Gel ...
480 LEK
Taft shine mousse ...
320 LEK
Nivea Flexible Curls ...
280 LEK
Nivea Flexible Curls ...
280 LEK
Nivea Aqua Gel For M ...
380 LEK
Nivea Nivea Styling ...
380 LEK
Nivea Straight & Eas ...
280 LEK
Extremo Olio ...
680 LEK
Extremo Glaze ...
800 LEK
OYSTER Perlacolor Am ...
650 LEK
Loreal Elseve Argini ...
350 LEK - 580 LEK
Loreal Elseve Anti-C ...
350 LEK - 600 LEK
Sunsilk Liscio Perfe ...
350 LEK
Nivea Anti-Dandruff ...
250 LEK
Garnier Fructis Stru ...
400 LEK
OYSTER Fixi Lux Extr ...
650 LEK
OYSTER Straightening ...
900 LEK
OYSTER Rebirth Serum ...
1300 LEK