ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Delices de cartier
 
 
Cartier
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Cartier
 
Delices de cartier
Delices de Cartier
Kjo aromë femërore e përjetshme është një përzierje e veçantë e frutave si qershi e mbuluar me akull dhe bergamot zesty i përzier me nuancën e piperit te kuq dhe vë në dukje lulet si manushaqe, jasemini, dhe freesia. Përfundon me qelibar të ngrohtë, myshk, dhe dru sandali.

Stili:
Shkëlqyes. I gjallë. E Lezetshme.. 
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
eau de toilette 100ml Tester
Artikulli #284
6 000 LEK SHTO NË SHPORTË
eau fruite 100ml Tester
Artikulli #285
6 300 LEK SHTO NË SHPORTË
eau de toilette 50ml
Artikulli #4239
7 500 LEK SHTO NË SHPORTË
eau de toilette 30ml
Artikulli #4240
4 200 LEK SHTO NË SHPORTË
eau de parfum 30ml
Artikulli #4241
5 200 LEK SHTO NË SHPORTË
eau fruite eau de toilette 100ml
Artikulli #4242
11 500 LEK SHTO NË SHPORTË
eau fruite eau de toilette 50ml
Artikulli #4243
8 200 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Flormar Precision Ar ...
370 LEK
Loreal Visible Lift ...
1400 LEK
NOTE LUMINOUS SILK Q ...
600 LEK
Moda TERRACOTTA POWD ...
650 LEK
Moda LUXURY BLUSHER ...
500 LEK
Moda DOUBLE EFFECT V ...
300 LEK
Moda ARGAN LIPGLOSS ...
290 LEK
Moda TERRACOTTA EYES ...
700 LEK
Impala Eyeliner 502 ...
400 LEK
Impala Precise Eyeli ...
500 LEK
Impala Eyeliner “C ...
500 LEK
NOTE MINERAL BLUSHER ...
1900 LEK
Impala  Spider Masca ...
600 LEK
Impala  Vip Mascara ...
450 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
900 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
590 LEK
Makeup Revolution London& ...
1050 LEK
Makeup Revolution London& ...
1450 LEK
Makeup Revolution London& ...
1050 LEK
Makeup Revolution London& ...
990 LEK - 1650 LEK
Garnier NUTRITIONIST ...
780 LEK
Nivea Visage Krem Hi ...
550 LEK
Nivea Visage Q10 nat ...
1200 LEK
Nivea Visage DNAge n ...
1200 LEK
Nivea Visage Q10 sys ...
3000 LEK
Loreal Age Re-Perfec ...
1200 LEK
Garnier Pure Exfo-Br ...
650 LEK
Garnier Pure Active ...
680 LEK
Garnier Pure Active ...
690 LEK
Loreal Youth Code Du ...
3000 LEK
Garnier Ambre Solair ...
1000 LEK
Loreal Happy Derm Su ...
750 LEK
Garnier Moisture Mat ...
570 LEK
Garnier Moisture Mat ...
750 LEK
Venus Prime Rughe Cr ...
700 LEK
Loreal Sublime Bronz ...
1150 LEK
Garnier Garnier Ambr ...
800 LEK
AlmaK Sun Care Face ...
1900 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
1450 LEK
Makeup Revolution London& ...
1200 LEK
Lancome Tresor ...
4400 LEK - 8000 LEK
Moschino I Love Love ...
4200 LEK - 5400 LEK
Dolce & Gabbana L'ea ...
6000 LEK - 8000 LEK
Hugo Boss Hugo ...
2500 LEK - 8000 LEK
Diesel Unlimeted ...
4300 LEK - 9300 LEK
Jacques Svelte ...
1200 LEK
Tesori d'Oriente Fio ...
440 LEK
Valentino Rock'n Dre ...
5200 LEK
Calvin Klein Eternit ...
6500 LEK
Cerruti 1881 pour Fe ...
1400 LEK - 6000 LEK
CAROLINA HERRERA Chi ...
1800 LEK - 3200 LEK
CAROLINA HERRERA Chi ...
1200 LEK - 9000 LEK
Christian Audigier E ...
6500 LEK
Christian Audigier E ...
6200 LEK
David Beckham Intima ...
3200 LEK
Davidoff Echo ...
3500 LEK - 5200 LEK
Dupont Femme ...
4800 LEK
Colour Me Gold ...
300 LEK
MOLINARD Habanita Ea ...
3800 LEK - 11500 LEK
Acqua di Parma Colon ...
6100 LEK - 13000 LEK
Neutro Roberts Miner ...
360 LEK
Malizia Latte ...
280 LEK
Dove Beauty Body Mil ...
380 LEK
Tesori d'Oriente Aeg ...
440 LEK
Palmolive Palmolive ...
40 LEK - 85 LEK
UNION Dyll ...
200 LEK
GOSH Woman Seasons W ...
490 LEK
Borotalco Invisible ...
300 LEK - 350 LEK
Borotalco Activ Fres ...
300 LEK - 350 LEK
Vestalia Dyll ...
200 LEK - 300 LEK
Dove Hair Minimising ...
290 LEK
Nivea Body milk nour ...
500 LEK
Bourjois Anti-witte ...
600 LEK
AXE Axe Deo For Her ...
350 LEK
Garnier Garnier Invi ...
270 LEK
Garnier Neo Invisibl ...
320 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
250 LEK
Kamill Body Lotion c ...
500 LEK
COLLISTAR MULTI-ACTI ...
2280 LEK
COLLISTAR ANTI-WATER ...
5890 LEK
Garnier Fructis inis ...
360 LEK
Neutro Roberts GEL ...
260 LEK
Echos Line s6 ...
500 LEK - 900 LEK
Taft Ultra hairspray ...
320 LEK
Pantene hairspray ...
450 LEK
Nivea Straight & Eas ...
280 LEK
Garnier Fructis Garn ...
380 LEK
Extremo Lozione Anti ...
1150 LEK
OYSTER  Kristalin Ch ...
650 LEK
OYSTER Kristalin Che ...
650 LEK
Loreal Elseve Anti-C ...
350 LEK - 600 LEK
Intesa Intesa Shkum ...
200 LEK - 280 LEK
Mil Mil Alle Erbe 10 ...
350 LEK
Taft Extreme Mega St ...
330 LEK
Fonex Gummy Styling ...
320 LEK
Extremo Profesional ...
800 LEK
Nivea For Men Nivea ...
380 LEK
OYSTER Fixi Lux Extr ...
350 LEK
OYSTER Rebirth Mask ...
1300 LEK
Acqua di Parma Rosa ...
4900 LEK