ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
EAU DE FLEURS CAPUCINE
 
 
Chloe
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Chloe
 
EAU DE FLEURS CAPUCINE
Pas suksesit të madh me Chloe dhe pasardhësit e tij, shtëpia e Chloe është paraqitur një koleksion të ri të tri aromat që vijnë në treg në shkurt 2010.

Mbledhja u emërua Chloe Eau de FLEURS dhe ajo përfshin Neroli, Capucine dhe Lavande paketuara në xhami flacons elegante me një tapë argjendi. Ata i ngjajnë luksoze edicionin Chloe Lisy nga viti 2009.

Chloe Eau de FLEURS Capucine është aroma e dytë të mbledhjes du Ujë Fleur. Përbërja e saj është e bazuar në shënimet e gjelbër dhe krijuesi i saj është Louis Turner.Aromë arrin në 100 ml EDT flacon qelqi. Ngjyra e lëngjeve të saj është ulliri-gjelbër. 
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
eau de toilette 100ml
Artikulli #4269
12 500 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Ruby Rose 2501 ...
1500 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
280 LEK
Loreal Roll'on true ...
1550 LEK
Flormar SuperShine l ...
330 LEK
Impala Mascara MAXIM ...
550 LEK
Impala Buzekuq Cream ...
400 LEK
Loreal Contour Parfa ...
800 LEK
Moda Mascara x4 ...
450 LEK
NOTE ULTRA BLACK DIP ...
500 LEK
NOTE LONG WEARING LI ...
700 LEK
NOTE LONG WEARING LI ...
600 LEK
Moda SPECIAL EDITION ...
300 LEK
Moda LUXURY COMPACT ...
500 LEK
Moda WATERPROOF EYEL ...
180 LEK
Moda EXTRA VOLUME MA ...
450 LEK
Moda I SHINE EYESHAD ...
300 LEK
Brooklin BROOKLIN Ma ...
400 LEK
Brooklin Eyebrow Pen ...
250 LEK
Impala IMPALA Founda ...
1000 LEK
Impala  Highlighter ...
600 LEK
Loreal Solar Experti ...
950 LEK - 1300 LEK
Garnier NUTRITIONIST ...
780 LEK
Nivea Visage Krem Di ...
650 LEK
Nivea Visage Krem Hi ...
550 LEK
Nivea Visage Expert ...
1600 LEK
Venus Trattamento No ...
650 LEK
Garnier Pure Active ...
600 LEK
Byphase Creme Exfoli ...
600 LEK
Byphase Argile Face ...
600 LEK
Maybelline Augen-Mak ...
450 LEK
Garnier Ambre Solair ...
850 LEK
Nivea Light Feeling ...
1000 LEK
Loreal Solar Experti ...
1000 LEK
Lancome Nutrix Royal ...
6000 LEK
Garnier Moisture Mat ...
750 LEK
Garnier Ultra-Lift A ...
600 LEK
Nivea ANTI-WRINKLE Q ...
1200 LEK
Garnier Garnier Esse ...
750 LEK
Garnier Garnier Ambr ...
800 LEK
AlmaK AlmaK ...
1900 LEK
Guerlain L'instant d ...
7900 LEK - 8500 LEK
Lancome Miracle Fore ...
4000 LEK - 7500 LEK
Lacoste Pour homme ...
2500 LEK - 7300 LEK
Giorgio Armani Acqua ...
4000 LEK - 8400 LEK
Hugo Boss Hugo XY ...
2500 LEK - 7200 LEK
Diesel Fuel for Life ...
5500 LEK - 7500 LEK
Bvlgari Au the vert ...
2500 LEK - 5200 LEK
Valentino Valentino ...
6000 LEK
Valentino Rock'n Ros ...
6500 LEK
Lolita Lempicka Loli ...
3500 LEK - 7300 LEK
Calvin Klein Truth ...
4800 LEK - 5500 LEK
Lalique Encre ...
5500 LEK - 7500 LEK
Estee Lauder Pure Li ...
6300 LEK
Gucci Gucci by Gucci ...
3200 LEK - 9000 LEK
Hugo Boss Boss Eleme ...
2500 LEK - 8200 LEK
Jennifer Lopez Still ...
3500 LEK
B.U Wild ...
260 LEK - 300 LEK
Flormar Sexy ...
320 LEK
Calvin Klein Calvin ...
4200 LEK
Carefree Ultra ...
230 LEK
Loreal Perfect Slim ...
1200 LEK
Neutro Roberts Miner ...
360 LEK
Neutro Roberts Extra ...
245 LEK - 350 LEK
Neutro Roberts Cryst ...
350 LEK
Tesori d'Oriente Aeg ...
440 LEK
Veet Leter Fytyre ...
340 LEK
Neutro Roberts Cryat ...
400 LEK
Neutro Roberts Noir ...
360 LEK
Borotalco Original F ...
300 LEK - 350 LEK
GOSH I Love Purple D ...
490 LEK
Infasil Talco ...
470 LEK
Bomb Cosmetics Je T' ...
2400 LEK
Palmolive Palmolive ...
370 LEK
Tesori d'Oriente Sho ...
440 LEK
Neutro Roberts Zero ...
Dove Maximum Protect ...
600 LEK
Fa FA Nutriskin Roll ...
240 LEK
Dove Dove Latte Di C ...
300 LEK
Garnier Garnier Prot ...
270 LEK
Garnier Neo Invisibl ...
320 LEK
Genera Mask rigjener ...
220 LEK
Echos Line S9 1000ml ...
780 LEK
Pantene hairspray ...
450 LEK
Nivea Volume Sensati ...
280 LEK
Nivea  NIVEA PROTEIN ...
450 LEK
Clear CLEAR ACTIVE S ...
450 LEK
Loreal Elseve Nutri- ...
350 LEK - 580 LEK
Loreal Elseve Anti-C ...
350 LEK - 600 LEK
NATURAVERDE Gocce di ...
700 LEK
Intesa Intesa Shkum ...
200 LEK - 280 LEK
Malizia Malizia Shku ...
300 LEK
Fonex Argan Therapy ...
330 LEK - 420 LEK
Mil Mil Alle Erbe 10 ...
350 LEK
Lux Dimension Capell ...
160 LEK
Taft Extreme Gel Meg ...
520 LEK
Gabrini Profesional ...
300 LEK
Garnier Fructis Spik ...
400 LEK
Nivea For Men Nivea ...
380 LEK
Nivea For Men Nivea ...
380 LEK
OYSTER Oxy cream ...
350 LEK