ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
EAU DE FLEURS LAVANDE
 
 
Chloe
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Chloe
 
EAU DE FLEURS LAVANDE
Pas suksesit të madh me Chloe dhe pasardhësit e tij, shtëpia e Chloe është paraqitur një koleksion të ri të tri aromat që vijnë në treg në shkurt 2010.

Mbledhja u emërua Chloe Eau de FLEURS dhe ajo përfshin Neroli, Capucine dhe Lavande paketuara në xhami flacons elegante me një tapë argjendi. Ata i ngjajnë luksoze edicionin Chloe Lisy nga viti 2009.

Chloe Eau de Lavande FLEURS ka një të errët, përforcues përbërjen, të thellë dhe dehëse. Parfumierit të këtij edicioni është Domitille Bertier, dhe likuid i saj është ngjyra në ngjyrë bezhë. Në dispozicion si 100ml EDT.Hundë pas kësaj aromë është Domitille Berthier. 
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
eau de toilette 100ml
Artikulli #4271
12 500 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Impala  Mascara LASH ...
600 LEK
Impala Mascara ELEGA ...
550 LEK
Maybelline Colour Se ...
800 LEK
Flormar True color P ...
280 LEK
Flormar Neon Nail En ...
120 LEK
Impala Buzekuq Cream ...
400 LEK
Deborah Absolute Hi- ...
500 LEK
Impala Blush On ...
500 LEK
NOTE LUMINOUS SILK M ...
500 LEK
Moda BLUSHER ...
300 LEK
Moda LONG LASTING CA ...
1000 LEK
Moda LUXURY COMPACT ...
500 LEK
Moda SUPER WATERPROO ...
400 LEK
Moda WATERPROOF MASC ...
450 LEK
Moda WATERPROOF DIPL ...
300 LEK
Brooklin Lipliner ...
150 LEK
Impala Eyeliner Silk ...
500 LEK
Impala Eyeliner “C ...
500 LEK
Brooklin Shine on me ...
500 LEK
Impala Cream to Powd ...
950 LEK
Vichy Normaderm Nigh ...
2250 LEK
Genera Tonico ...
240 LEK
Garnier NUTRITIONIST ...
780 LEK
Garnier NUTRITIONIST ...
780 LEK
Nivea Visage Clear u ...
480 LEK
Nivea Visage Krem Di ...
650 LEK
Nivea Visage Krem di ...
650 LEK
Loreal Perfect Clean ...
570 LEK
Garnier Pure Active ...
680 LEK
Byphase Creme Exfoli ...
600 LEK
Garnier Pure Active ...
690 LEK
Maybelline Augen-Mak ...
450 LEK
Garnier Ambre Solair ...
1000 LEK
Nivea Anti - Ageing ...
1200 LEK
Vichy Capital Soleil ...
2500 LEK
Lancome Nutrix Royal ...
6000 LEK
Nivea Anti Falten Q ...
1100 LEK
Venus Distensya Corr ...
1000 LEK
AlmaK AlmaK ...
1900 LEK
AlmaK Soothing Facia ...
1990 LEK
Burberry Brit ...
6500 LEK
Guerlain Shalimar ...
5200 LEK - 7200 LEK
Chloe Chloe ...
3400 LEK - 11500 LEK
Valentino V pour hom ...
6000 LEK
Paris Vally Vero Amo ...
2100 LEK
Jacques Rich and Fam ...
980 LEK
Roberto Cavalli Just ...
3200 LEK - 4300 LEK
Top Ten FREE EMOTIN ...
900 LEK
CELINE DION Spring i ...
1000 LEK - 2500 LEK
Chloe NARCISSE ...
5500 LEK
Christina Aguilera B ...
1800 LEK - 6000 LEK
DKNY DKNY ...
3800 LEK
Dupont Noir ...
2500 LEK - 3300 LEK
Elizabeth Arden Arde ...
3500 LEK
Escada Absolutely Me ...
3200 LEK - 6500 LEK
Hugo Boss Boss Bottl ...
2500 LEK - 7500 LEK
Rexona Naturals Acti ...
250 LEK - 275 LEK
Infasil Neutro Tripl ...
300 LEK - 470 LEK
Thierry Mugler Angel ...
600 LEK - 950 LEK
Dolce & Gabbana Dolc ...
9000 LEK
Garnier Extracare - ...
270 LEK
Neutro Roberts Extra ...
360 LEK
Malizia Latte ...
280 LEK
Nivea Cream ...
110 LEK - 360 LEK
Dove Beauty Body Mil ...
380 LEK
Tesori d'Oriente Mir ...
440 LEK
Neutro Roberts Noir ...
360 LEK
Rubella Gourmet Krem ...
350 LEK
Borotalco Dry Power ...
300 LEK - 310 LEK
Borotalco Activ Fres ...
300 LEK - 350 LEK
Colgate Max White On ...
300 LEK
Bomb Cosmetics Littl ...
2700 LEK
GOSH Roll-on Classic ...
550 LEK
Nivea Roll-on Invisi ...
250 LEK
Fa FA Fantasy Moment ...
240 LEK
Dove Pure &Sensitive ...
300 LEK
Dove Dove Latte Di C ...
300 LEK
Garnier Garnier Invi ...
270 LEK
Blanx Sensitive Teet ...
400 LEK
Braun Silk epil 1 11 ...
5000 LEK
Loreal Excellence Cr ...
1100 LEK
Loreal Casting Crèm ...
1000 LEK
Genera Mask rigjener ...
220 LEK
Garnier Fructis Fini ...
360 LEK
Nivea anti-schuppen ...
280 LEK
Nivea Diamond Gloss ...
280 LEK
Nivea Classic care ...
280 LEK
Nivea Diamond Gloss ...
280 LEK
Extremo Lozione Anti ...
1150 LEK
OYSTER Cutinol ...
600 LEK - 1900 LEK
Head & Shoulders Soo ...
450 LEK - 600 LEK
Vitality Hair cream ...
280 LEK
Head & Shoulders Hea ...
700 LEK
Taft Aquafix Gel Ext ...
520 LEK
Loreal Txturban ...
750 LEK
Loreal Xtreme Hold 9 ...
640 LEK
Fonex Gummy Styling ...
320 LEK
Garnier Fructis Spik ...
400 LEK
OYSTER Oxy cream ...
350 LEK
OYSTER Fixi Lux Extr ...
650 LEK