ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
EAU DE FLEURS NEROLI
 
 
Chloe
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Chloe
 
EAU DE FLEURS NEROLI
Pas suksesit të madh me Chloe dhe pasardhësit e tij, shtëpia e Chloe është paraqitur një koleksion të ri të tri aromat që vijnë në treg në shkurt 2010.

Mbledhja u emërua Chloe Eau de FLEURS dhe ajo përfshin Neroli, Capucine dhe Lavande paketuara në xhami flacons elegante me një tapë argjendi. Ata i ngjajnë luksoze edicionin Chloe Lisy nga viti 2009.

Chloe Eau de FLEURS Neroli është i freskët dhe kristal të pastër, me shënime nostalgjike diellore. Përbërjen e tij përfshin Clary urtë, qelibar, tonka dhe misk. Parfumierit të këtij edicioni është Alionor Massenet.Aromë është në dispozicion si 100 ml në një flacon me ngjyrë të verdhë të ndritshme e të lëngshme.Hundë pas kësaj aromë është Alienor Massenet. 
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
eau de toilette 100ml
Artikulli #4273
12 500 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Ruby Rose 536A ...
4800 LEK
Flormar Lash lift ma ...
360 LEK
Maybelline Colour Se ...
800 LEK
Flormar Terracotta B ...
650 LEK
Flormar Blush on ...
330 LEK
Maybelline Affiniton ...
1100 LEK
Impala Mascara MAXIM ...
550 LEK
Brooklin Eyeliner He ...
150 LEK
Loreal Infallible Cr ...
1300 LEK
Flormar Graffiti nai ...
120 LEK
Maybelline Lash Sens ...
750 LEK
Moda Mascara Ultra V ...
450 LEK
NOTE TERRACOTTA POWD ...
900 LEK
Moda WATERPROOF GEL ...
550 LEK
Moda LONGLASTING EYE ...
300 LEK
Impala Precise Eyeli ...
500 LEK
NOTE BRONZING POWDER ...
2000 LEK
NOTE INTENSE LOOK EY ...
800 LEK
Impala  Spider Masca ...
600 LEK
Impala Ultimate eyel ...
500 LEK
Loreal Youth Code ...
1600 LEK
Loreal Triple Active ...
780 LEK - 850 LEK
Loreal Sublime Bronz ...
1100 LEK
Nivea Visage Krem di ...
650 LEK
Nivea Visage Expert ...
1600 LEK
Dermasensitiv+ Face ...
700 LEK
Carroten Hydra Plus ...
850 LEK - 900 LEK
Carroten Omega Care ...
700 LEK - 800 LEK
Byphase Creme Exfoli ...
600 LEK
Byphase Argile Face ...
600 LEK
Garnier Pure Active ...
690 LEK
Maybelline Augen-Mak ...
450 LEK
Carroten Botanicals ...
900 LEK
Nivea Mattifying Day ...
550 LEK
Nivea Nourishing Day ...
550 LEK
Nivea ANTI-WRINKLE Q ...
1200 LEK
Venus Trattamento No ...
650 LEK
Garnier Garnier Ambr ...
800 LEK
Cacharel Eau D'Eden ...
3500 LEK
Impala  Highlighter ...
600 LEK
Burberry Brit ...
6500 LEK
Lacoste Pour homme ...
2500 LEK - 7300 LEK
Davidoff Cool Water ...
3500 LEK - 5900 LEK
Jean Paul Gaultier F ...
5500 LEK
Denim after shave ...
500 LEK
Giorgio Armani Sensi ...
5300 LEK
Paris Vally Encoded ...
1900 LEK
Yves Saint Laurent L ...
5900 LEK - 7200 LEK
Prada INFUSION DE FL ...
11000 LEK
Bvlgari Black ...
4200 LEK - 5200 LEK
CAROLINA HERRERA Chi ...
1800 LEK - 3200 LEK
Chloe EAU DE FLEURS ...
12500 LEK
Chloe LOVE ...
3500 LEK - 12000 LEK
Diesel Fuel for Life ...
3000 LEK - 8000 LEK
DKNY Be Delicious ...
6500 LEK
Givenchy My Couture ...
0 LEK
Gucci Gucci by Gucci ...
3200 LEK - 9000 LEK
Jennifer Lopez Deseo ...
4000 LEK - 6500 LEK
Lalique Lalique Whit ...
5200 LEK - 6500 LEK
Adidas Deo Body Spra ...
320 LEK
Garnier Sensitive - ...
450 LEK
Aquafresh HigHDefini ...
300 LEK
Malizia Latte ...
280 LEK
Nivea Cream ...
110 LEK - 360 LEK
Leocrema Mani ...
330 LEK
Neutro Roberts Pearl ...
400 LEK
Rubella Gourmet sham ...
350 LEK
Borotalco Dry Power ...
300 LEK - 310 LEK
Borotalco Cool Power ...
300 LEK - 350 LEK
Infasil Floreale ...
470 LEK
Infasil Neutro Extra ...
380 LEK
Vestalia Leter depil ...
250 LEK - 1450 LEK
Palmolive Palmolive ...
370 LEK
GOSH Roll-on Classic ...
550 LEK
Deba Vital ...
250 LEK
Dove Dove Bagno Sch ...
300 LEK
Vidal Vidal Dusengel ...
300 LEK
Dove Beauty Cream Ba ...
80 LEK - 90 LEK
Braun Silk epil 5 51 ...
1300 LEK
Kamill Liquid Soap c ...
0 LEK
Genera Brillantina g ...
250 LEK
Garnier Fructis Fini ...
360 LEK
Nivea Flexible Curls ...
280 LEK
Nivea Flexible Curls ...
280 LEK
Nivea Styling Gel Ex ...
380 LEK
Nivea Diamond Gloss ...
280 LEK
Extremo Kristalin ...
700 LEK
Extremo Glaze ...
800 LEK
OYSTER shampoo ristr ...
750 LEK
OYSTER Kristalin Che ...
650 LEK
OYSTER Cutinol Serum ...
1300 LEK
Loreal Elseve Argini ...
350 LEK - 580 LEK
NATURAVERDE Gocce di ...
700 LEK
OYSTER Chromatic go ...
600 LEK
Unilever Brylcreem o ...
450 LEK
Loreal Txturban ...
750 LEK
Nivea For Men Silver ...
470 LEK
OYSTER Remove System ...
1000 LEK
OYSTER Directa ...
600 LEK
OYSTER No Gravity Sh ...
1900 LEK