ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
INTENSE
 
 
Chloe
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Chloe
 
INTENSE
Chloe Ujë Parfumi intensive, së bashku me një takt lules e rrit, përfshin edhe marrëveshjet e piper i kuq, dru sandali dhe tonka. Ajo u prezantua në paraardhësve të saj të njëjtën flacon s dhe është e zbukuruar me një fjongo gri.Parfum do të jetë në dispozicion si 50 dhe 75 EDP ml. 
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
eau de parfum 75ml
Artikulli #4275
11 600 LEK SHTO NË SHPORTË
eau de parfum 50ml
Artikulli #4276
9 200 LEK SHTO NË SHPORTË
kit edp 50ml + BLocion 100ml
Artikulli #4277
10 000 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Loreal Collagen Masc ...
1200 LEK
Nivea Lip balm Essen ...
180 LEK - 350 LEK
Flormar Blush on ...
330 LEK
Flormar Supershine l ...
330 LEK
Moda Matte lipstick ...
300 LEK
Brooklin Dipliner 02 ...
350 LEK
Moda WATERPROOF LIPL ...
180 LEK
Moda KOHL EYELINER ...
180 LEK
Moda LENGHTENING MAS ...
500 LEK
Moda DIPLINER ...
300 LEK
Impala Mascara LASH ...
Moda Extra Volume Ma ...
500 LEK
Impala  Eyeliner 511 ...
600 LEK
NOTE BRONZING POWDER ...
1950 LEK
NOTE MINERAL BLUSHER ...
1900 LEK
NOTE ULTRA COVERAGE ...
1200 LEK
NOTE PROFESSIONAL EY ...
1400 LEK
Impala  Spider Masca ...
600 LEK
Impala Ultimate eyel ...
500 LEK
Impala IMPALA Automa ...
350 LEK
Loreal Age Perfect N ...
1200 LEK
Loreal Youth Code ...
1600 LEK
Loreal Sublime Bronz ...
1150 LEK
Impala Compact Powde ...
390 LEK
Garnier Essentials ...
400 LEK
Nivea Visage Krem Hi ...
550 LEK
Nivea Visage 2in1Exp ...
490 LEK
Nivea Visage Krem Hi ...
650 LEK
Venus Crema Contro L ...
520 LEK
Vichy Capital soleil ...
2000 LEK
Byphase Creme Exfoli ...
600 LEK
Byphase Argile Face ...
600 LEK
Loreal Youth Code Du ...
3000 LEK
Maybelline Augen-Mak ...
450 LEK
Carroten CC Dream Sk ...
900 LEK
Nivea Mattifying Day ...
550 LEK
Loreal Sublime Bronz ...
1150 LEK
Moda Dipliner ...
300 LEK
AlmaK Regenerating D ...
4900 LEK
AlmaK Protective Moi ...
1900 LEK
Bvlgari Jasmin Noir ...
2800 LEK - 8500 LEK
Lacoste Style in pla ...
2300 LEK - 5200 LEK
Dolce & Gabbana The ...
3200 LEK - 8000 LEK
B.U Heart Beat ...
800 LEK
Calvin Klein Crave ...
4900 LEK
Jean Yves Cosmetics  ...
700 LEK - 1900 LEK
GOSH Woman Seasons W ...
490 LEK
Calvin Klein CK IN2U ...
6000 LEK
CAROLINA HERRERA 212 ...
2500 LEK - 9000 LEK
Chloe EAU DE FLEURS ...
12500 LEK
Cindy Crawford Summe ...
2500 LEK
David Beckham Intima ...
2500 LEK - 3500 LEK
Davidoff Hot Water ...
2500 LEK - 6500 LEK
Escada Desire Me ...
4200 LEK - 8200 LEK
Gianfranco Ferre FER ...
5600 LEK
Givenchy Absolutely ...
3000 LEK - 8500 LEK
Hugo Boss Hugo Dark ...
5000 LEK
Lacoste Dream of Pin ...
5600 LEK
Infasil Floreale ...
470 LEK
Hugo Boss Boss Inten ...
8000 LEK
Aquafresh Triple Pro ...
200 LEK
Malizia Nuvola di Ta ...
280 LEK
Nivea Cream ...
110 LEK - 360 LEK
Leocrema Mani ...
330 LEK
GOSH I Love You! Deo ...
390 LEK
Rexona Naturals Acti ...
250 LEK - 275 LEK
Vestalia Dyll ...
200 LEK - 300 LEK
Bomb Cosmetics Handb ...
3500 LEK
Tesori d'Oriente Bod ...
720 LEK
Dove Maximum Protect ...
600 LEK
Dove Hair Minimising ...
290 LEK
Noxzema Memories Deo ...
370 LEK
Dove Dove Latte Di C ...
300 LEK
Dove Dove Burro Di K ...
300 LEK
Vidal Velvet Sensati ...
300 LEK
Vidal Vidal Argan Oi ...
300 LEK
Vidal Vidal Dusengel ...
300 LEK
Adidas Soften ...
320 LEK
Dove Beauty Cream Ba ...
80 LEK - 90 LEK
Blanx Sensitive Teet ...
400 LEK
Garnier Fructis Fort ...
280 LEK - 600 LEK
Garnier Fructis inis ...
360 LEK
Echos Line S9 1000ml ...
780 LEK
Dove Cuidado radiant ...
330 LEK
Nivea anti-schuppen ...
280 LEK
Nivea For Men anti-s ...
280 LEK
Nivea classic care ...
280 LEK
Taft hairspray ...
320 LEK
Nivea  NIVEA PROTEIN ...
450 LEK
Pantene Ricci Perfet ...
550 LEK
Pantene Lacca Ricci ...
550 LEK
Mil Mil Olio di Arga ...
350 LEK
Garnier Fructis Hydr ...
380 LEK
Head & Shoulders Hea ...
700 LEK
Nivea Sport Mega Str ...
380 LEK
Fonex Gummy Styling ...
320 LEK
Garnier Fructis Hard ...
400 LEK
OYSTER Bleacy New ...
1000 LEK - 1200 LEK
OYSTER Fixi Mousse ...
650 LEK
OYSTER Fixi Extra St ...
650 LEK