ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
LOVE
 
 
Chloe
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Chloe
 
LOVE
 Parfum i ri nga shtëpia e Chloe, Chloe love, do të jenë në dispozicion në treg në vitin 2010. LOVE  është një përbërje femërore dhe e sofistikuar me lule, e përshkroi të pluhurosur dhe të butë. Louise hundët Turner dhe Nathalie Gracia-Cetto janë kredituar për shënime përzierja e ngjyrë e bardhë, i kuq piper, iris, jargavan, Wisteria, zymbyl, purpur, myshk pluhur, talk dhe oriz. Raquel Zimmermann është fytyra e fushatës.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
eau de parfum 75ml
Artikulli #4279
12 000 LEK SHTO NË SHPORTË
eau de parfum 50ml
Artikulli #4280
9 500 LEK SHTO NË SHPORTË
eau de parfum 30ml
Artikulli #4281
6 800 LEK SHTO NË SHPORTË
deo spray 100ml
Artikulli #4282
3 500 LEK SHTO NË SHPORTË
body locion 200ml
Artikulli #4283
4 800 LEK SHTO NË SHPORTË
shower gel 200ml
Artikulli #4284
4 200 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Ruby Rose 324F ...
400 LEK
Flormar Dipliner ...
300 LEK
Impala Silicone Penc ...
400 LEK
Impala VINYL ...
300 LEK
Flormar Matte Mono ...
230 LEK
Flormar True color P ...
280 LEK
Flormar Flormar Nail ...
120 LEK
Impala Buzekuq Cream ...
400 LEK
Loreal Infallible Cr ...
1300 LEK
Moda Mascara Ultra V ...
450 LEK
NOTE LUMINOUS SILK C ...
800 LEK
NOTE PERFECT LASH MA ...
800 LEK
NOTE LONG WEARING LI ...
700 LEK
Moda WATERPROOF LIPL ...
180 LEK
Moda LENGHTENING MAS ...
500 LEK
Moda I SHINE EYESHAD ...
300 LEK
Impala Mascara LASH ...
600 LEK
Impala Eyeliner 502 ...
500 LEK
NOTE MINERAL POWDER ...
3200 LEK
NOTE NOTE SKIN PERFE ...
1150 LEK
Impala Compact Powde ...
450 LEK
Nivea young Control ...
520 LEK
Nivea young Stay Cle ...
490 LEK
Garnier UltraLift wi ...
950 LEK
Nivea Visage Clear u ...
480 LEK
Nivea Visage Tonic ...
470 LEK
Nivea Visage Krem Hi ...
550 LEK
Nivea Visage Expert ...
1600 LEK
Nivea Visage 2in1Exp ...
490 LEK
Garnier Pure Exfo-Br ...
650 LEK
Dermasensitiv+ Face ...
700 LEK
Carroten Omega Care ...
700 LEK - 800 LEK
Garnier Pure Active ...
690 LEK
Loreal Youth Code Du ...
3000 LEK
Loreal Solar Exterti ...
1200 LEK
Carroten Botanicals ...
900 LEK
Oil of Olaz Olay Pro ...
900 LEK
Loreal Anti-Wrinkle- ...
1600 LEK
Nivea ANTI-WRINKLE Q ...
1200 LEK
AlmaK Protective Moi ...
1900 LEK
Bvlgari Aqva pour Ho ...
2300 LEK - 8000 LEK
Dolce & Gabbana Ligh ...
3400 LEK - 8300 LEK
Versace Man Eau Frai ...
2600 LEK - 7000 LEK
Lancome So Magic ...
4400 LEK - 10000 LEK
Lancome Poeme ...
6000 LEK - 10000 LEK
Kenzo L'eau par Kenz ...
4000 LEK
Hugo Boss Boss Selec ...
2800 LEK - 7500 LEK
Hugo Boss Pure ...
2600 LEK - 6000 LEK
Gucci Eau de Parfum ...
5000 LEK - 10000 LEK
Giorgio Armani Idole ...
4200 LEK - 10500 LEK
Jacques Ectasie ...
980 LEK
Nina Ricci Premier J ...
2400 LEK - 6000 LEK
Bvlgari Black ...
4200 LEK - 5200 LEK
Davidoff Echo men ...
3800 LEK - 5200 LEK
DKNY DKNY Men ...
6300 LEK - 8000 LEK
Giorgio Armani Red ...
3400 LEK
Givenchy Absolutely ...
3000 LEK - 8500 LEK
Guy Laroche Drakkar ...
4500 LEK - 5300 LEK
Calvin Klein CK One ...
6000 LEK
Calvin Klein Calvin ...
4200 LEK
Garnier Invisible ...
270 LEK
Garnier Extracare - ...
270 LEK
Neutro Roberts Extra ...
360 LEK
Nivea Cream ...
110 LEK - 360 LEK
Tesori d'Oriente Aeg ...
440 LEK
UNION Dyll ...
200 LEK
GOSH Woman Seasons S ...
390 LEK
Borotalco Cool Power ...
300 LEK - 350 LEK
Infasil Adapt ...
470 LEK
Infasil Neutro Tripl ...
300 LEK - 470 LEK
Vestalia Olio dopoce ...
700 LEK
Bomb Cosmetics Cherr ...
2400 LEK
Bomb Cosmetics Je T' ...
2400 LEK
Neutro Roberts Zero ...
Dove Original Stick ...
290 LEK
Dove Go Fresh Vapo ...
430 LEK
Deba Vital ...
250 LEK
Vidal Velvet Sensati ...
300 LEK
Garnier Body Repair ...
200 LEK
Adidas Soften ...
320 LEK
Loreal Excellence Cr ...
1100 LEK
Pantene Balsam color ...
390 LEK
Nivea anti-schuppen ...
280 LEK
Nivea Freeze Absolut ...
340 LEK
Nivea Color Crystal ...
280 LEK
Extremo Kristalin ...
700 LEK
Extremo Glaze ...
800 LEK
OYSTER Perlacolor Am ...
650 LEK
OYSTER Cutinol Serum ...
1300 LEK
Loreal Elseve Argini ...
350 LEK - 580 LEK
Loreal Silk & Gloss ...
445 LEK - 480 LEK
Ultrex Oil Control R ...
450 LEK
Garnier Fructis Hydr ...
380 LEK
Nivea Elastic Stylin ...
380 LEK
Nivea Sport Mega Str ...
380 LEK
Taft Maxx Power Gel ...
620 LEK
Loreal Indestructibl ...
640 LEK
Nivea For Men Energy ...
470 LEK
OYSTER Remove System ...
1000 LEK
OYSTER Fixi Mousse ...
650 LEK