ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
NARCISSE
 
 
Chloe
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Chloe
 
NARCISSE
Chloe Narcisse është një parfum me lule dominuar nga verdhë.Parfum është shumë femërore, e ëmbël, por me një shënim të hidhur. Ajo është shumë intensive, në mënyrë të kujdesshme në lidhje me shumën që ju përdorni. Vëren të lartë përfshijnë bukuroshe, pineapple, çel e ëmbël portokalli dhe vjollcë delikate. Zemra është bërë nga gardeni, karafil jasemini, dhe u ngrit. Cedar, dru sandali, vanilje dhe myshk janë në bazë. Chloe Narcisse filloi në vitin 1992.Hundë pas kësaj aromë është IFF. 
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
eau de toilette 100ml
Artikulli #4286
5 500 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Loreal Telescopic Ma ...
1100 LEK - 1200 LEK
Max Factor Lasting P ...
1200 LEK
Maybelline Mascara V ...
600 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
600 LEK
Flormar Mat touch ...
1000 LEK
Flormar Blush on ...
330 LEK
NOTE REJUVENATING FO ...
1400 LEK
Moda MATTE LIPSTICK ...
300 LEK
Moda INFINITY LONGLA ...
200 LEK
Moda EYESHADOW ...
300 LEK
Brooklin BROOKLIN Ma ...
400 LEK
Impala Eyeliner ...
250 LEK
NOTE ULTRA BLACK EYE ...
500 LEK
NOTE CREAMY LIPSTICK ...
1200 LEK
Impala Cream to Powd ...
950 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
590 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
690 LEK
Makeup Revolution London& ...
750 LEK
Makeup Revolution London& ...
1050 LEK
Makeup Revolution London& ...
990 LEK - 1650 LEK
Vichy Liftactiv CxP ...
2700 LEK
Loreal Youth Code ...
1600 LEK
Loreal Solar Experti ...
950 LEK - 1300 LEK
Loreal Tonique hydra ...
600 LEK
Nivea Visage Krem Id ...
650 LEK
Genera Tonico ...
240 LEK
Nivea Visage Krem Id ...
650 LEK
Matis Paris Réponse ...
3200 LEK
Garnier Pure Active ...
600 LEK
Garnier Pure Active ...
680 LEK
Lancome Nutrix Royal ...
6000 LEK
Garnier Skin Natural ...
850 LEK
Garnier Garnier Esse ...
750 LEK
Nativa di Cupra Crem ...
500 LEK
Nivea Anti-Wrinkle D ...
700 LEK
Refan YOUTHFUL PERFE ...
1250 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
1050 LEK
COLLISTAR TWO-PHASE ...
2850 LEK
COLLISTAR ENERGY+REG ...
5375 LEK
COLLISTAR SEBUM-BALA ...
5150 LEK
Valentino Rock'n Ros ...
5900 LEK - 9500 LEK
Escada Sentiment ...
1800 LEK - 5700 LEK
Gucci Envy For Men ...
4500 LEK - 5500 LEK
Bvlgari Bvlgari pour ...
4500 LEK - 5900 LEK
Creation lamis Forei ...
1000 LEK
Tesori d'Oriente Orc ...
440 LEK
Calvin Klein Euphori ...
8500 LEK
United Toiletries Cosmeti ...
900 LEK
Montblanc EXCEPTIONN ...
5500 LEK
Calvin Klein Truth ...
4800 LEK - 5500 LEK
CAROLINA HERRERA 212 ...
5900 LEK - 7800 LEK
Dolce & Gabbana The ...
3500 LEK
Giorgio Beverly Hills&nbs ...
2600 LEK - 3600 LEK
Issey Miyake L'Eau d ...
6000 LEK - 7000 LEK
Versace Vanitas ...
10500 LEK
B.U Wild ...
260 LEK - 300 LEK
Lacoste Lacoste Pour ...
3250 LEK
Acqua di Parma Colon ...
3800 LEK
Acqua di Parma COLON ...
9500 LEK - 13000 LEK
Burberry Burberry He ...
7650 LEK - 14450 LEK
Colgate Total Advanc ...
220 LEK
Aquafresh HigHDefini ...
300 LEK
Leocrema Mani ...
330 LEK
Tesori d'Oriente Jas ...
440 LEK
GOSH I Love You! Deo ...
390 LEK
Rexona Naturals Acti ...
250 LEK - 275 LEK
Vestalia Olio dopoce ...
700 LEK
Palmolive Palmolive ...
370 LEK
Neutro Roberts Zero ...
Neutro Roberts Natur ...
320 LEK
GOSH Fresh breeze ...
620 LEK
Dove Go Fresh Deo Ka ...
290 LEK
Dove Original Stick ...
290 LEK
Vidal Vidal White Mu ...
300 LEK
Garnier Garnier Prot ...
270 LEK
Victoria's Secret Vi ...
2000 LEK
Acqua di Parma Rosa ...
8500 LEK
COLLISTAR MULTI-ACTI ...
2800 LEK
COLLISTAR SUBLIME ME ...
5890 LEK
COLLISTAR INTENSIVE ...
5890 LEK
Genera Brillantina g ...
250 LEK
Garnier Fructis Styl ...
380 LEK
Garnier Color Natura ...
300 LEK
Dove Color repair th ...
330 LEK
Taft Ultra hairspray ...
320 LEK
Nivea Freeze Elasto ...
380 LEK
Garnier Fructis Garn ...
380 LEK
Extremo Glaze ...
800 LEK
OYSTER shampoo ristr ...
750 LEK
OYSTER fixi hair spr ...
650 LEK
OYSTER Cutinol Stard ...
600 LEK - 1900 LEK
OYSTER Cutinol Be co ...
600 LEK - 1900 LEK
Loreal Elseve Anti-C ...
350 LEK - 600 LEK
Ultrex Volume Maxx ...
450 LEK
OYSTER Go color prot ...
1000 LEK
Bilba Bilba Llak ...
310 LEK
Garnier Fructis Hydr ...
380 LEK
Loreal Fix & Style S ...
400 LEK
Loreal Xtreme Hold 9 ...
640 LEK
Fonex Hair Gel ...
120 LEK - 270 LEK