ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Ed Hardy
 
 
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Christian Audigier
 
Ed Hardy
Ed Hardy per femra  është një përfaqësues  aromatik i artit tatuazh. Hartimin e saj sjell zbatimin efektiv rozë në përputhje me parfum.

Përbërja emocionuese e kësaj aromë hap me nota shpërthyese të mango tropikale, luleshtrydhe egra dhe grejpfrut të kuqe. Zemra prezanton freesia mistike të zezë, ndërsa baza e ndjek me qelibar dhe marrëveshjeve u rrit. 
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
eau de toilette 100ml
Artikulli #4293
6 200 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Max Factor  Colour A ...
1300 LEK
Ruby Rose Kuti tuale ...
3580 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
280 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
600 LEK
Flormar Penel ...
370 LEK
Maybelline Super Sta ...
1200 LEK
Maybelline Watershin ...
850 LEK
Maybelline Color sen ...
850 LEK
Brooklin Make up Stu ...
600 LEK
Maybelline Lash Sens ...
750 LEK
Moda MATTE LIPSTICK ...
300 LEK
Moda INFINITY LONGLA ...
200 LEK
Moda WATERPROOF LIPS ...
500 LEK
Moda I SHINE EYESHAD ...
600 LEK
Moda LONGLASTING EYE ...
300 LEK
Impala Foundation fo ...
600 LEK
NOTE PROFESSIONAL EY ...
1400 LEK
Impala  Spider Masca ...
600 LEK
Impala Make up Base ...
600 LEK
Impala Ultimate eyel ...
500 LEK
Garnier Essentials t ...
500 LEK
Biotherm Biofirm lif ...
4800 LEK
Loreal Sublime Bronz ...
1100 LEK
Nivea Visage Krem Id ...
650 LEK
Nivea young Control ...
520 LEK
Garnier Essentials ...
400 LEK
Nivea Visage Gel Lar ...
470 LEK
Nivea Visage Q10 nat ...
1200 LEK
Nivea Visage DNAge n ...
1200 LEK
Vichy Capital soleil ...
2000 LEK
Dermasensitiv+ Face ...
700 LEK
Carroten Hydra Plus ...
850 LEK - 900 LEK
Moda Make - up Remov ...
450 LEK
Nivea Light Feeling ...
1000 LEK
Vichy Capital Soleil ...
2500 LEK
Nivea Moisturizing D ...
550 LEK
Nivea ANTI-WRINKLE Q ...
1200 LEK
Garnier Garnier Skin ...
750 LEK
Venus Trattamento No ...
650 LEK
AlmaK AlmaK ...
1900 LEK
Guerlain Aqua Allego ...
6200 LEK
Cartier Delices de c ...
4200 LEK - 11500 LEK
Ferrari  Ferrari Red ...
1800 LEK - 4500 LEK
Moschino Couture ...
7300 LEK
Prada Infusion D'Hom ...
6300 LEK
Gucci Rush ...
5000 LEK - 8700 LEK
Hugo Boss Boss Orang ...
3000 LEK - 7200 LEK
Tesori d'Oriente Leg ...
440 LEK
Paris Vally Serenade ...
2100 LEK
Colour Me Colour Me ...
800 LEK
Top Ten Ice dive ...
900 LEK - 1100 LEK
Elvive Aigner starli ...
4700 LEK
paco rabanne Ultravi ...
2500 LEK - 4800 LEK
Moschino Funny ...
2900 LEK - 4500 LEK
Moschino Cheap & Chi ...
4700 LEK - 5500 LEK
Lancome Hypnôse Sen ...
5400 LEK - 10000 LEK
Chopard Chopard Pour ...
1800 LEK - 2500 LEK
Gianfranco Ferre G-F ...
3800 LEK
Moschino Toujours Gl ...
6000 LEK
Thierry Mugler Angel ...
600 LEK - 950 LEK
Neutro Roberts Extra ...
350 LEK
Malizia Cocco ...
280 LEK
Nivea Cashmere ...
360 LEK
Dove Beauty Body Mil ...
380 LEK
Tesori d'Oriente Jas ...
440 LEK
Palmolive Palmolive ...
40 LEK - 85 LEK
Rubella Gourmet Krem ...
350 LEK
Infasil Neutro Extra ...
380 LEK
NATURAVERDE Rinfresc ...
300 LEK
Bomb Cosmetics Je T' ...
2400 LEK
Lux Lux oils of the ...
250 LEK
Dove Go Fresh Deo Ka ...
290 LEK
Dove Hair Minimising ...
290 LEK
Noxzema Memories Deo ...
370 LEK
Dove Dove Latte Di C ...
300 LEK
Vidal Vidal Berries ...
300 LEK
Garnier Garnier Prot ...
270 LEK
Bomb Cosmetics Goodn ...
400 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
0 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
0 LEK
Pantene Balsam color ...
390 LEK
Genera Mask rigjener ...
220 LEK
Garnier Fructis Styl ...
380 LEK
Garnier Fructis NEW ...
360 LEK
Garnier Fructis inis ...
360 LEK
Neutro Roberts GEL ...
260 LEK
Nivea Volume Sensati ...
380 LEK
Nivea Volume Sensati ...
280 LEK
Nivea Freeze Elasto ...
380 LEK
Extremo Glaze ...
800 LEK
OYSTER Cutinol ...
600 LEK - 1900 LEK
Loreal Elseve Re-Nut ...
350 LEK - 600 LEK
NATURAVERDE Gocce di ...
700 LEK
OYSTER Chromatic go ...
600 LEK
Pantene Lacca Ricci ...
550 LEK
Taft Extreme Radical ...
330 LEK
Taft Aquafix Gel Ext ...
520 LEK
Taft Extreme Gel Meg ...
520 LEK
Loreal Txturban ...
750 LEK
Nivea For Men Silver ...
470 LEK