ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Ed Hardy men
 
 
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Christian Audigier
 
Ed Hardy men
Ed Hardy  Men 's nga Christian Audigier është një aromatik aromë Woody për burrat. EDT Ed Hardy Men 's ishte nisur në 2008. Shënime të lartë janë bergamot, mandarin portokalli dhe Clary urtë, shënim e mesme është nenexhik, shënimet bazë janë qelibar dhe misk. 
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
eau de toilette 100ml
Artikulli #4295
6 200 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Maybelline Falsies B ...
700 LEK
Flormar SuperShine l ...
330 LEK
Impala Liquid concea ...
400 LEK
Deborah 24ore Perfec ...
1400 LEK
NOTE DEEP BLACK MASC ...
800 LEK
NOTE ULTRA BLACK DIP ...
500 LEK
Moda LUXURY VELVET L ...
300 LEK
Moda INFINITY LONGLA ...
200 LEK
Impala Mascara LASH ...
Impala Eyeliner Silk ...
400 LEK
Brooklin Lipgloss ...
220 LEK
NOTE NOTE PERFECTING ...
1300 LEK
NOTE NOTE PERFECTING ...
1300 LEK
NOTE NOTE TOTAL LOOK ...
800 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
750 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
790 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
1650 LEK
Makeup Revolution London& ...
985 LEK
Makeup Revolution London& ...
1050 LEK
Makeup Revolution London& ...
990 LEK - 1650 LEK
Vichy Liftactiv CxP ...
2700 LEK
Loreal Youth Code ...
1600 LEK
Clinians Azione Anti ...
1020 LEK
Nivea Visage Locion ...
480 LEK
Nivea Visage DNAge s ...
1200 LEK
Nivea Visage Krem Hi ...
650 LEK
Venus Concentrato An ...
680 LEK
Vichy Capital soleil ...
2000 LEK
Dermasensitiv+ Face ...
700 LEK
Nivea Extra Deep Cle ...
450 LEK
Garnier Ambre Solair ...
850 LEK
Garnier Ambre Solair ...
1000 LEK
Lancome Nutrix Royal ...
6000 LEK
Nivea Anti-Wrinkle D ...
700 LEK
Garnier Garnier Ambr ...
1000 LEK
Refan Shea/Karité N ...
850 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
1650 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
1450 LEK
COLLISTAR BIOREVITAL ...
5550 LEK
COLLISTAR EYE HYDRO- ...
3590 LEK
Escada Sentiment ...
1800 LEK - 5700 LEK
Bvlgari Petits et Ma ...
2200 LEK - 3500 LEK
Jacques Solitude ...
1200 LEK
Tesori d'Oriente Mir ...
440 LEK
Giorgio Armani Idole ...
4200 LEK - 10500 LEK
Yves Saint Laurent B ...
9500 LEK
Ralph Lauren Polo Bl ...
3200 LEK - 3800 LEK
Chloe EAU DE FLEURS ...
12500 LEK
Christian Audigier E ...
6500 LEK
Davidoff Champion ...
2500 LEK - 8000 LEK
Givenchy Absolutely ...
3000 LEK - 8500 LEK
Lacoste Dream of Pin ...
5600 LEK
Lalique Lalique Whit ...
5200 LEK - 6500 LEK
Infasil Floreale ...
470 LEK
Infasil Talco ...
470 LEK
B.U Wild ...
260 LEK - 300 LEK
TOM FORD Tom Ford No ...
19000 LEK
Jimmy Choo  Jimmy Ch ...
7500 LEK - 9500 LEK
MOLINARD Rose Turkia ...
25000 LEK
Dolce & Gabbana Dolc ...
8600 LEK - 14200 LEK
Dove Pro Age 750ml ...
Garnier Sensitive - ...
450 LEK
Malizia Pino ...
280 LEK
Malizia Nuvola di Ta ...
280 LEK
Nivea Soft ...
200 LEK - 600 LEK
Dove Supreme Velvet ...
380 LEK
Tesori d'Oriente Fio ...
440 LEK
Palmolive Palmolive ...
40 LEK - 85 LEK
Neutro Roberts Pearl ...
400 LEK
Palmolive Palmolive ...
370 LEK
GOSH Roll-on Classic ...
550 LEK
Dove Original Stick ...
290 LEK
Noxzema Memories Deo ...
370 LEK
Nivea Stress Protect ...
200 LEK - 250 LEK
Dove Pure &Sensitive ...
300 LEK
Dove Dove Crema Di M ...
300 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
80 LEK - 300 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
300 LEK
COLLISTAR MULTI-ACTI ...
2250 LEK
COLLISTAR HAND AND N ...
1325 LEK
Loreal Casting Crèm ...
1000 LEK
Garnier Fructis Masc ...
600 LEK
Garnier Fructis Fini ...
360 LEK
Garnier Color Natura ...
300 LEK
Echos Line S9 1000ml ...
780 LEK
Echos Line s6 ...
500 LEK - 900 LEK
Echos Line s7 ...
780 LEK
Dove Color repair th ...
330 LEK
Dove Cuidado intensi ...
330 LEK
Dove Cuidado radiant ...
330 LEK
Extremo Kristalin ...
700 LEK
OYSTER Cutinol Stard ...
600 LEK - 1900 LEK
Loreal Elseve Nutri- ...
350 LEK - 580 LEK
Loreal Elseve Re-Nut ...
350 LEK - 600 LEK
NATURAVERDE Gocce di ...
700 LEK
Bilba Bilba Shkum ...
350 LEK
Taft Turbo Hold Gel ...
330 LEK
Fonex Hair Gel ...
120 LEK - 270 LEK
OYSTER Fixi Soft Tou ...
650 LEK
OYSTER Fixi Lux Extr ...
350 LEK