ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Ed Hardy hearts&Daggers
 
 
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Christian Audigier
 
Ed Hardy hearts&Daggers
Pas dy palë të suksesshme aromatik nga Ed çartur mbledhjes, Christian Audigier paraqet palë e tretë frymëzuar nga zemrat dhe daggers në formë tatuazh.Koleksioni përfshin aromat Hearts Ed Hardy & Daggers për të dhe Hearts Ed Hardy & Daggers për Atë i cili arriti në treg në nëntor 2009. Flacons tyre rozë dhe blu funksion një tapë interesante zbukuruar me zbatimet tatuazh. 
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
eau de toilette 100ml
Artikulli #4297
6 500 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Maybelline Dream Sat ...
1100 LEK
Ruby Rose 324F ...
400 LEK
Loreal Mascara Shock ...
1100 LEK
Loreal True match fo ...
1400 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
350 LEK
Impala Impala Liplin ...
300 LEK
Flormar Laps Sysh ...
150 LEK
Loreal Million Lashe ...
1200 LEK
Flormar Mat velvet ...
790 LEK
Maybelline Forever S ...
490 LEK
Brooklin Eyeliner He ...
150 LEK
Loreal Contour Parfa ...
800 LEK
Moda Mascara Ultra V ...
450 LEK
NOTE DETOX & PROTECT ...
1600 LEK
NOTE EYEBROW PENCIL ...
600 LEK
NOTE ULTRA RICH COLO ...
500 LEK
Impala  Eyeliner 511 ...
500 LEK
NOTE PROFESSIONAL EY ...
1400 LEK
NOTE CREAMY LIPSTICK ...
1300 LEK
NOTE MATTEMOIST LIPG ...
800 LEK
Garnier Essentials t ...
500 LEK
Garnier Pure 3in1 ...
690 LEK
Genera Crema da gior ...
380 LEK
Garnier UltraLift wi ...
950 LEK
Nivea Visage Clear u ...
480 LEK
Nivea Visage Krem Di ...
650 LEK
Nivea Visage Krem di ...
650 LEK
Nivea Visage Q10 nat ...
1200 LEK
Nivea Visage 2in1Exp ...
490 LEK
Nivea Visage DNAge s ...
1200 LEK
Nivea Visage DNAge n ...
1200 LEK
Nivea Visage Krem Id ...
650 LEK
Venus Crema Superidr ...
700 LEK
Loreal Age Re-Perfec ...
1200 LEK
Loreal Tonik sysh ...
550 LEK
Nivea Anti - Ageing ...
1200 LEK
Carroten CC Dream Sk ...
900 LEK
Nivea ANTI-WRINKLE Q ...
1200 LEK
Garnier Garnier Ambr ...
1000 LEK
AlmaK Reshape Dead S ...
2990 LEK
Dolce & Gabbana Ligh ...
3400 LEK - 8300 LEK
Lacoste Pour homme ...
2500 LEK - 7300 LEK
Kenzo Flower by kenz ...
4000 LEK
Kenzo L'Eau par Kenz ...
5500 LEK
Hugo Boss Hugo XX ...
2500 LEK - 6900 LEK
Calvin Klein Euphori ...
4800 LEK
Jacques Svelte ...
1200 LEK
Tesori d'Oriente Afr ...
440 LEK
Jacques Mozaic ...
980 LEK
Roberto Cavalli Just ...
3200 LEK - 4300 LEK
CAROLINA HERRERA AQU ...
3000 LEK - 5200 LEK
Dupont Intense ...
3300 LEK - 4600 LEK
Dupont Passenger for ...
2800 LEK - 3300 LEK
Ermenegildo Zegna Ze ...
5500 LEK
Escada Magnetism ...
2200 LEK - 4000 LEK
Escada Escada S ...
1600 LEK - 7000 LEK
Giorgio Armani Empor ...
4900 LEK - 6000 LEK
Givenchy Amarige Mar ...
0 LEK - 3800 LEK
Givenchy My Couture ...
0 LEK
Colour Me Gold ...
300 LEK
Neutro Roberts Ritua ...
360 LEK
Aquafresh Iso-Active ...
415 LEK
Tesori d'Oriente Ham ...
440 LEK
Dove Silk glow ...
380 LEK
Neutro Roberts Noir ...
360 LEK
Borotalco Cool Power ...
300 LEK - 350 LEK
Infasil Floreale ...
470 LEK
Infasil Neutro Extra ...
380 LEK
Lux Lux oils of the ...
250 LEK
Neutro Roberts Invis ...
320 LEK
Neutro Roberts Extra ...
320 LEK
Noxzema Roll-on Acti ...
370 LEK
Dove Dove Seta Prezi ...
300 LEK
Dove Pure &Sensitive ...
300 LEK
Dove Dove Armonia De ...
300 LEK
Vidal Vidal Sensual ...
300 LEK
Garnier Garnier Prot ...
270 LEK
Garnier Garnier Invi ...
270 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
80 LEK - 300 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
250 LEK
Loreal Studio Indest ...
580 LEK
Garnier Fructis NEW ...
360 LEK
Garnier Fructis inis ...
360 LEK
Echos Line r+ ...
580 LEK
Echos Line s7 ...
780 LEK
Nivea 2in1 express ...
280 LEK
Nivea Classic care ...
280 LEK
OYSTER  Kristalin Ch ...
650 LEK
Loreal Elseve Multiv ...
350 LEK
OYSTER Go color prot ...
1000 LEK
Bilba Bilba Shkum ...
350 LEK
Head & Shoulders App ...
450 LEK - 700 LEK
Mil Mil Olio di Cocc ...
350 LEK
Mil Mil Olio di Arga ...
350 LEK
Gaia Crema Ristruttu ...
120 LEK - 220 LEK
Taft Turbo Hold Gel ...
330 LEK
Taft Aquafix Gel Ext ...
520 LEK
Taft Extreme Gel Meg ...
520 LEK
Gabrini Profesional ...
300 LEK
Fonex Hair Gel ...
120 LEK - 270 LEK