ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Ed Hardy hearts&Daggers for men
 
 
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Christian Audigier
 
Ed Hardy hearts&Daggers for men
Pas dy palë të suksesshme aromatik nga Ed çartur mbledhjes, Christian Audigier paraqet palë e tretë frymëzuar nga zemrat dhe daggers në formë tatuazh.Koleksioni përfshin aromat Ed Hardy Hearts Daggers për të dhe Ed Hardy Hearts
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
eau de toilette 100ml
Artikulli #4299
6 500 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Loreal Roll'on true ...
1550 LEK
Loreal Million Lashe ...
1200 LEK
Flormar Supershine l ...
330 LEK
Flormar Selection ...
280 LEK
Flormar Neon Nail En ...
120 LEK
Loreal Visible Lift ...
1400 LEK
Moda Matte lipstick ...
300 LEK
Brooklin Make up Stu ...
600 LEK
Maybelline Go Extrem ...
750 LEK
NOTE LUMINOUS MOISTU ...
1400 LEK
NOTE MATTIFYING EXTR ...
1600 LEK
Moda INFINITY LONGLA ...
200 LEK
Impala Eyeliner PART ...
600 LEK
NOTE SUNGLOW FOUNDAT ...
1600 LEK
NOTE PRECISION EYELI ...
800 LEK
NOTE BB LIP CORRECTO ...
1200 LEK
NOTE NOTE PERFECTING ...
1300 LEK
NOTE NOTE TOTAL LOOK ...
800 LEK
Makeup Revolution London& ...
800 LEK
Makeup Revolution London& ...
1250 LEK
Loreal Triple Active ...
850 LEK
Clinians Azione Anti ...
1020 LEK
Nivea Visage Krem Id ...
650 LEK
Genera Crema da gior ...
380 LEK
Garnier UltraLift wi ...
950 LEK
Nivea Visage Tonic ...
470 LEK
Garnier Ambre Solair ...
930 LEK
Garnier Pure Active ...
680 LEK
Nivea Visage Refresh ...
600 LEK
Nivea Cremige Wasch ...
600 LEK
Garnier Ambre Solair ...
850 LEK
Garnier Garnier Anti ...
750 LEK
Garnier Garnier Ambr ...
1000 LEK
Moda Dipliner ...
300 LEK
AlmaK AlmaK ...
1900 LEK
Refan Shea/Karité N ...
850 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
1650 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
1200 LEK
COLLISTAR ENERGY+BRI ...
4950 LEK
COLLISTAR ULTRA-REGE ...
7250 LEK
Guerlain Samsara ...
5200 LEK
Lancome Miracle Fore ...
4000 LEK - 7500 LEK
Lancome Tresor ...
4400 LEK - 8000 LEK
Moschino Couture ...
7300 LEK
Calvin Klein Obsessi ...
5300 LEK
Bvlgari BLV II ...
3000 LEK - 7800 LEK
Creation lamis Icy C ...
1000 LEK
Creation lamis Alumi ...
900 LEK
Shiseido Zen ...
5100 LEK - 10500 LEK
Chloe EAU DE FLEURS ...
12500 LEK
Chloe LOVE ...
3500 LEK - 12000 LEK
Dolce & Gabbana The ...
3500 LEK
Dunhill Dunhill ...
5000 LEK
Lacoste Dream of Pin ...
5600 LEK
Laura Biagiotti Emot ...
5200 LEK
Infasil Neutro Extra ...
380 LEK
Hugo Boss Boss Inten ...
8000 LEK
Jimmy Choo  Jimmy Ch ...
7500 LEK - 9500 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
Acqua di Parma Magno ...
11500 LEK - 15500 LEK
Garnier Fresh - inte ...
250 LEK
Neutro Roberts Extra ...
360 LEK
Nivea Soft ...
200 LEK - 600 LEK
Tesori d'Oriente Ham ...
440 LEK
Tesori d'Oriente Jas ...
440 LEK
Veet Leter Trupi ...
450 LEK
Rubella Gourmet Krem ...
350 LEK
Infasil Talco ...
470 LEK
Vestalia Leter depil ...
250 LEK - 1450 LEK
AXE Axe Body Shower ...
220 LEK
Dove Maximum Protect ...
600 LEK
Dove Original Stick ...
290 LEK
Deba Vital ...
250 LEK
Dove Dove Bagno Sch ...
300 LEK
Dove Beauty Cream Ba ...
80 LEK - 90 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
80 LEK - 300 LEK
Acqua di Parma Rosa ...
8500 LEK
COLLISTAR HAND AND N ...
1325 LEK
COLLISTAR Collistar ...
6700 LEK
COLLISTAR Collistar ...
4450 LEK
Loreal Excellence Cr ...
1100 LEK
Garnier Fructis Anti ...
280 LEK
Garnier Fructis Masc ...
600 LEK
Garnier Fructis inis ...
360 LEK
Garnier Color Natura ...
300 LEK
Nivea classic care ...
280 LEK
Nivea Volume Sensati ...
280 LEK
Nivea Diamond Gloss ...
280 LEK
OYSTER Kristalin Che ...
650 LEK
OYSTER Kristalin ch ...
650 LEK
OYSTER Cutinol Stard ...
600 LEK - 1900 LEK
Loreal Elseve Nutri- ...
350 LEK - 580 LEK
Loreal Elseve Total ...
350 LEK - 650 LEK
Ultrex Oil Control R ...
450 LEK
Pantene Ricci Perfet ...
550 LEK
OYSTER Chromatic go ...
1300 LEK
Head & Shoulders App ...
450 LEK - 700 LEK
Taft Extreme Mega St ...
330 LEK
Nivea Sport Mega Str ...
380 LEK
OYSTER Directa ...
600 LEK