ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Ed Hardy Love & Luck
 
 
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Christian Audigier
 
Ed Hardy Love & Luck
 Ed Hardy Love & Luck nga Christian Audigier është një Floral grykësi Fruity aromë për gratë. Ed çartur Love & Luck ishte nisur në vitin 2008.Hundë pas kësaj aromë është Adriana Medine. Shënime të lartë janë bergamot dhe gjakun portokalli, shënimet e mesme janë rrush pa fara i zi, i kuq piper, pjeshkë pa push, jasemini dhe kumbull, shënimet bazë janë myshk, kedri, dru sandali dhe patchouli. 
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
eau de toilette 100ml
Artikulli #4301
6 200 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Max Factor  Colour A ...
1300 LEK
Loreal Mascara Shock ...
1100 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
250 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
140 LEK
Flormar Perfect Cove ...
950 LEK
Maybelline Affiniton ...
1100 LEK
Artdeco All in One ...
1300 LEK
NOTE DETOX & PROTECT ...
1600 LEK
NOTE ULTRA BLACK EYE ...
600 LEK
NOTE LONG WEARING LI ...
600 LEK
Moda LUXURY BLUSHER ...
500 LEK
Moda KOHL EYELINER ...
180 LEK
Moda I SHINE EYESHAD ...
600 LEK
Moda DIPLINER ...
300 LEK
Impala Eyeliner 502 ...
500 LEK
Impala Eyeliner 512 ...
500 LEK
Impala  Vip Mascara ...
600 LEK
Impala VINYL 508 24h ...
450 LEK
NOTE NOTE SKIN PERFE ...
1250 LEK
NOTE NOTE PERFECTING ...
1300 LEK
Garnier Pure ...
570 LEK
Loreal Youth Code ...
1600 LEK
Loreal Triple Active ...
780 LEK - 850 LEK
Clinians Azione Anti ...
1020 LEK
Loreal Tonique hydra ...
600 LEK
Nivea Visage Krem Id ...
650 LEK
Nivea young Stay Cle ...
490 LEK
Nivea Visage Gel lar ...
470 LEK
Nivea Visage Locion ...
480 LEK
Nivea Visage Krem Hi ...
650 LEK
Garnier Pure Exfo-Br ...
650 LEK
Garnier Essentials H ...
500 LEK
Garnier Ambre Solair ...
850 LEK
Vichy Capital Soleil ...
2500 LEK
Nivea Nourishing Day ...
550 LEK
AlmaK Sun Care Face ...
1900 LEK
AlmaK Almak ...
2000 LEK
AlmaK Timeless Moist ...
6000 LEK
AlmaK Protective Moi ...
1900 LEK
AlmaK Toning Anti-Ce ...
2990 LEK
Dolce & Gabbana D&G ...
5900 LEK - 7800 LEK
Cerruti  1881 Collec ...
5400 LEK
Cerruti 1881 Black ...
2400 LEK - 5500 LEK
Giorgio Armani Arman ...
5500 LEK - 8000 LEK
Dolce & Gabbana Sici ...
5400 LEK - 6500 LEK
Yves Saint Laurent L ...
5700 LEK - 6600 LEK
Davidoff Zino ...
5800 LEK
Bvlgari BLV ...
2800 LEK - 5000 LEK
Lacoste Essential ...
2500 LEK - 7500 LEK
Calvin Klein Eternit ...
6500 LEK
Versace Versus ...
3800 LEK - 8000 LEK
Roberto Cavalli Just ...
3200 LEK - 4300 LEK
paco rabanne Ultravi ...
2200 LEK - 6200 LEK
Lancome Hypnôse Sen ...
5400 LEK - 10000 LEK
CAROLINA HERRERA 212 ...
2500 LEK - 9000 LEK
Dupont Rose ...
3000 LEK - 5300 LEK
French Connection UK  ...
2000 LEK
Lalique Lalique Whit ...
5200 LEK - 6500 LEK
Infasil Neutro Tripl ...
300 LEK - 470 LEK
Tesori d'Oriente Ham ...
300 LEK
Loreal Perfect Slim ...
1200 LEK
Neutro Roberts Extra ...
360 LEK
Malizia Mora & Musch ...
280 LEK
Leocrema Mani ...
330 LEK
Dove Beauty Body Mil ...
380 LEK
Tesori d'Oriente Fio ...
440 LEK
Rexona Naturals Acti ...
250 LEK - 275 LEK
Vestalia Leter depil ...
250 LEK - 1450 LEK
Colgate Total advanc ...
220 LEK
Lux Lux oils of the ...
250 LEK
Dove Maximum Protect ...
600 LEK
Dove Go Fresh Vapo ...
430 LEK
Noxzema Roll-on Acti ...
370 LEK
Fa FA Nutriskin Roll ...
240 LEK
Fa FA Fantasy Moment ...
240 LEK
Dove Dove Crema Di M ...
300 LEK
Vidal Vidal Argan Oi ...
300 LEK
Dove Beauty Cream Ba ...
80 LEK - 90 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
0 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
0 LEK
Pantene Balsam color ...
390 LEK
Garnier Fructis Styl ...
380 LEK
Nivea For Men anti-s ...
280 LEK
Nivea Freeze Absolut ...
340 LEK
Nivea Aqua Gel For M ...
380 LEK
Extremo Mousse ...
600 LEK
Extremo Dekolorant ...
1000 LEK
Extremo Glaze ...
800 LEK
OYSTER Kristalin ch ...
650 LEK
OYSTER Cutinol Serum ...
1300 LEK
OYSTER Cutinol Stard ...
600 LEK - 1900 LEK
OYSTER Cutinol Be Co ...
1900 LEK
Pantene Lisci Effett ...
580 LEK
OYSTER Go color prot ...
1000 LEK
Nivea Anti-Dandruff ...
250 LEK
Taft Aquafix Gel Ext ...
520 LEK
Fonex Gummy Styling ...
320 LEK
Garnier Fructis Stru ...
400 LEK
OYSTER Fixi Soft Tou ...
650 LEK
OYSTER Rebirth Serum ...
1300 LEK