ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Christina Aguilera
 
 
Christina Aguilera
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Christina Aguilera
 
Christina Aguilera
Një tjetër aromë e këngëtarit të famshëm, i cili këtë herë vesh emrin e saj.Shishe me një dizajn joshës dhe kutia e jashtme, të dy mbuluar me dantella e zezë, janë frymëzuar nga veshje që Marcel ROCHAS krijuar për Mae West. Dantella e zezë, shishe në një formë të trupit të gruas, dhe aluzion për Marylyn Monroe, reflektojnë stilin e ri Aguilera Christina e seksualitetit theksuar, e cila është në bazë të saj, më të rëndësishme.

Aguilera shpall një aromë shumë femërore dhe joshëse, komponentët e të cilat kanë një domethënie të veçantë për të.

Jasmine kujton saj të joshë të vjetra të Hollivudit, ndërsa aroma boronicë e hënës së saj mjaltit në Bali. Ekzotike fruta koktej e mandarin, bukuroshe, dhe boronice në shënimet e lartë janë zëvendësuar nga shënimet argëtues i zemrës: jasemini, zambak të luginës, bozhure dhe marrëveshjet pjekur kumbull. Baza sensual është krijuar e miskut, qelibar, dhe tonet e ngrohta Qumështit prej druri sandale dhe vanilje. 
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
deospray 150ml
Artikulli #4312
1 800 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Impala Silicone Penc ...
400 LEK
Garnier Lip Care Shi ...
290 LEK
Impala Buzekuq Cream ...
400 LEK
Artdeco Hydra Minera ...
1700 LEK
Maybelline Baby Lips ...
200 LEK
Maybelline Go Extrem ...
750 LEK
Moda Mascara Ultra V ...
450 LEK
NOTE TERRACOTTA POWD ...
900 LEK
NOTE FULL COVERAGE L ...
450 LEK
NOTE LONG LASH MASCA ...
900 LEK
Moda CREAM POWDER ...
1000 LEK
Moda LUXURY BLUSHER ...
500 LEK
Moda DOUBLE EFFECT V ...
300 LEK
Moda LUXURY INFINITY ...
450 LEK
Moda LUXURY VELVET L ...
300 LEK
Moda WATERPROOF LIPS ...
500 LEK
Moda EYESHADOW ...
300 LEK
NOTE BB CREAM ...
1600 LEK
Impala Ultimate eyel ...
500 LEK
NOTE NOTE PERFECTING ...
1300 LEK
Loreal Age Perfect N ...
1200 LEK
Loreal Revitalift Ni ...
1500 LEK
Loreal Triple Active ...
780 LEK - 850 LEK
Nivea Visage Krem Id ...
650 LEK
Garnier UltraLift wi ...
950 LEK
Garnier Essentials ...
400 LEK
Nivea Visage Krem Di ...
650 LEK
Nivea Visage DNAge s ...
1200 LEK
Nivea Visage Krem Id ...
650 LEK
Loreal Age Re-Perfec ...
1200 LEK
Loreal Tonik sysh ...
550 LEK
Loreal Perfect Clean ...
Garnier Pure Exfo-Br ...
650 LEK
Garnier Pure Active ...
690 LEK
Maybelline Augen-Mak ...
450 LEK
Garnier Ambre Solair ...
1000 LEK
Loreal Solar Experti ...
1000 LEK
Nivea ANTI-WRINKLE Q ...
1200 LEK
AlmaK Soothing Facia ...
1990 LEK
AlmaK  Youth Enhanci ...
4900 LEK
Lancome Tresor ...
4400 LEK - 8000 LEK
Prada Infusion D'Hom ...
6300 LEK
Hugo Boss Boss Soul ...
2500 LEK - 6500 LEK
Gucci Pour Homme II ...
3000 LEK - 7800 LEK
Calvin Klein Ck one ...
4900 LEK
Calvin Klein Eternit ...
5800 LEK
Bvlgari Omnia green ...
2500 LEK - 5500 LEK
Denim after shave ...
500 LEK
Roberto Cavalli Just ...
3200 LEK - 4300 LEK
Cerruti 1881 pour Fe ...
1400 LEK - 6000 LEK
Lancome Hypnose Homm ...
2800 LEK - 7200 LEK
Calvin Klein Truth ...
4800 LEK - 5500 LEK
Chloe EAU DE FLEURS ...
12500 LEK
David Beckham Intima ...
2500 LEK - 3500 LEK
Davidoff Echo men ...
3800 LEK - 5200 LEK
Davidoff Silver Shad ...
1800 LEK - 2200 LEK
DKNY Be Delicious ...
6500 LEK
Dupont Rose ...
3000 LEK - 5300 LEK
Escada Moon sparkle ...
1600 LEK - 3200 LEK
Marc Jacobs Perfume ...
4800 LEK - 7800 LEK
Colgate Total Advanc ...
220 LEK
Neutro Roberts Extra ...
245 LEK - 350 LEK
Aquafresh Iso-Active ...
415 LEK
Malizia Nuvola di Ta ...
280 LEK
Tesori d'Oriente Fio ...
440 LEK
Neutro Roberts Pearl ...
400 LEK
Rubella Gourmet Krem ...
350 LEK
GOSH I Love Purple D ...
490 LEK
Infasil Nurtente ...
470 LEK
Infasil Neutro Extra ...
380 LEK
Colgate Total advanc ...
220 LEK
Tesori d'Oriente Bat ...
440 LEK
Dove Original Stick ...
290 LEK
Dove Go Fresh Vapo ...
430 LEK
Dove Pure &Sensitive ...
300 LEK
Vidal Vidal Argan Oi ...
300 LEK
Garnier Garnier Invi ...
270 LEK
OYSTER Sublime Fruit ...
750 LEK
Braun Silk epil 5 51 ...
1300 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
250 LEK
Loreal Excellence Cr ...
1100 LEK
Nivea Color CrystalG ...
380 LEK
Nivea For Men Strong ...
280 LEK
Nivea Diamond Gloss ...
280 LEK
Taft Power hair lac ...
320 LEK
Taft volume hair spr ...
320 LEK
Taft volume mousse ...
320 LEK
Taft shine mousse ...
320 LEK
Nivea Classic Care B ...
280 LEK
Nivea Diamond Gloss ...
280 LEK
Clear CLEAR ACTIVE S ...
450 LEK
OYSTER Cutinol No Gr ...
1900 LEK
Bilba Bilba Llak ...
310 LEK
Mil Mil Alle Erbe 10 ...
350 LEK
Gaia Crema Ristruttu ...
120 LEK - 220 LEK
Nivea Anti-Dandruff ...
250 LEK
Taft Chaos Ultra Str ...
330 LEK
Fonex Gummy Styling ...
320 LEK
OYSTER Fixi Mousse ...
650 LEK
OYSTER Sublime Fruit ...
800 LEK