ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
By Night
 
 
Christina Aguilera
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Christina Aguilera
 
By Night
Christina Aguilera By night  është një aromë të ri nga këngëtari popullor dhe sidomos tërheq gratë që duan të josh me një përbërje aromatik. Ajo është joshës, i papërmbajtshëm, sensuale dhe vetë-besim.Parfum mund të pritet në tregun e deri në tetor 2009.
   Christina Aguilera i natës është një histori aromatik i cili shton deri në Christina Aguilera edicionin nga viti 2007, zbukuruar me dantella në një flacon në formë trupin e femrës. E kuqja është ngjyra e preferuar Aguilera, dhe kombinim i nuanca të kuqe dhe zezë dantella sigurisht që është zgjidhja më e mirë për sezonin e ardhshëm.
      Ngjyra e pasionit dhe zjarri është njoftuar një përbërje të krijuar e orientale-lules aromas joshëse.Parfum fillon me marrëveshjet e gjallë e mandarin, freesia dhe të kuqe mollë. Përveç shije frute-lules shënime, bajame janë atje për të krijuar një efekt sensual dhe i butë. Një zemër është i përbërë nga çel vanilje, e cila rrit vë në dukje femërore dhe të butë të përbërjes, si dhe fuqitë joshëse të grave. Një bazë e përfshin qelibar dhe vanilje, të cilat e bëjnë një fund shumë të fuqishme dhe sexy. 
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
eau de parfum 75ml
Artikulli #4314
6 000 LEK SHTO NË SHPORTË
eau de parfum 15ml
Artikulli #4315
2 500 LEK SHTO NË SHPORTË
deospray 150ml
Artikulli #4316
1 800 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Ruby Rose Tone sysh ...
900 LEK
Impala Laps Vetullas ...
250 LEK
Flormar Penel ...
370 LEK
Flormar Mat velvet ...
790 LEK
Loreal Infallible ma ...
1400 LEK
NOTE DETOX & PROTECT ...
1600 LEK
NOTE LUMINOUS SILK C ...
800 LEK
NOTE HYDRA COLOR LIP ...
500 LEK
Moda BLUSHER ...
300 LEK
Moda CREAM FOUNDATIO ...
700 LEK
Moda MAXIMUM MATTE L ...
350 LEK
Moda SUPER WATERPROO ...
400 LEK
Moda DIPLINER ...
300 LEK
Impala  Compact Anti ...
450 LEK
Impala Micromatic ...
300 LEK
Impala  Eyeliner 511 ...
500 LEK
NOTE MINERAL FOUNDAT ...
1200 LEK
NOTE PROFESSIONAL EY ...
1400 LEK
NOTE MATTEMOIST LIPS ...
700 LEK
Impala Make up Base ...
600 LEK
Loreal Youth Code ey ...
1890 LEK
Loreal Triple Active ...
780 LEK - 850 LEK
Impala Compact Powde ...
450 LEK
Nivea Visage Krem Id ...
650 LEK
Nivea young Stay Cle ...
490 LEK
Garnier NUTRITIONIST ...
780 LEK
Nivea Visage Krem Di ...
650 LEK
Loreal Revitalift ...
1600 LEK
Loreal Triple Active ...
600 LEK
Matis Paris Réponse ...
3200 LEK
Loreal Perfect Clean ...
570 LEK
Garnier Pure Active ...
680 LEK
Garnier Pure Active ...
690 LEK
Nivea Cremige Wasch ...
600 LEK
Moda Make - up Remov ...
450 LEK
Lancome Nutrix Royal ...
6000 LEK
Oil of Olaz Olay Pro ...
900 LEK
Nivea ANTI-WRINKLE Q ...
1200 LEK
Garnier Garnier Ambr ...
1000 LEK
AlmaK Almak ...
2000 LEK
Burberry London ...
3800 LEK - 7900 LEK
Cerruti Pour Homme ...
2000 LEK - 6300 LEK
paco rabanne 1 Milli ...
2500 LEK - 12000 LEK
Dolce & Gabbana Red ...
4500 LEK - 8200 LEK
Dolce & Gabbana Masc ...
3800 LEK - 5800 LEK
Hugo Boss Boss Orang ...
3000 LEK - 7200 LEK
Tesori d'Oriente Mus ...
440 LEK
Giorgio Armani Sensi ...
5300 LEK
Paris Vally Foxy ...
1900 LEK
Paris Vally Kisses&H ...
2100 LEK
Jean Paul Gaultier C ...
9500 LEK
Yves Saint Laurent L ...
5900 LEK - 7200 LEK
paco rabanne Ultravi ...
2200 LEK - 6200 LEK
Lolita Lempicka Loli ...
3500 LEK - 7300 LEK
Laura Biagiotti Roma ...
2200 LEK - 6500 LEK
David Beckham Intima ...
3200 LEK
Dunhill London ...
2200 LEK - 5000 LEK
Dupont L'eau Pour Ho ...
3500 LEK
Gucci Gucci Guilty I ...
4300 LEK - 11500 LEK
Guy Laroche Drakkar ...
4500 LEK - 5300 LEK
Dove Pro Age 750ml ...
320 LEK - 400 LEK
Garnier Silky - smoo ...
270 LEK
Nivea Cream ...
110 LEK - 360 LEK
Nivea Diamonds ...
360 LEK
Leocrema Mani ...
330 LEK
Tesori d'Oriente Ham ...
440 LEK
Dove Intensive Locio ...
380 LEK
Veet Leter Fytyre ...
340 LEK
GOSH I Love You! Deo ...
390 LEK
Neutro Roberts Cryat ...
400 LEK
Infasil Talco ...
470 LEK
Tesori d'Oriente Bat ...
440 LEK
GOSH Fresh breeze ...
620 LEK
Dove Dove Seta Prezi ...
300 LEK
Dove Dove Bagno Sch ...
300 LEK
Vidal Vidal Sensual ...
300 LEK
Adidas Soften ...
320 LEK
Bomb Cosmetics Acid ...
400 LEK
Glysoid Glysolid ski ...
0 LEK
Kamill Hand Hygiene- ...
0 LEK
Genera Mask rigjener ...
220 LEK
Garnier Fructis NEW ...
360 LEK
Garnier Fructis Fini ...
360 LEK
Echos Line r+ ...
580 LEK
Dove Color repair th ...
330 LEK
Nivea Volume Sensati ...
380 LEK
OYSTER Cutinol No Gr ...
1900 LEK
Loreal Elseve Total ...
350 LEK - 650 LEK
Loreal Elseve Anti-C ...
350 LEK - 600 LEK
OYSTER Go color prot ...
1000 LEK
Intesa Intesa Llak ...
100 LEK - 220 LEK
Pantene Lacca Ricci ...
550 LEK
Gaia Crema Ristruttu ...
120 LEK - 220 LEK
Taft Extreme Radical ...
330 LEK
Fonex Gummy Styling ...
320 LEK
Gabrini Profesional ...
300 LEK
Nivea For Men Energy ...
470 LEK
Nivea For Men Nivea ...
380 LEK
OYSTER PerlaColor Oy ...
500 LEK
OYSTER Rebirth Shamp ...
1900 LEK