ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Inspire
 
 
Christina Aguilera
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Christina Aguilera
 
Inspire
 Në bashkëpunim me P & G Produkte Prestige, pop diva Christina Aguilera do të paraqesë parfum e saj të ri të quajtur Inspire më 1 shtator 2008, me reklama shoqëruese të botuar në të njëjtën datë.

Aguilera njofton se më e theksuar është shënim tuberose joshëse, me freesia dhe misk, dhe duket për atë se këto shënime kujtoj tone ne parfume për burrat. Ajo zakonisht i pëlqen të veshin parfum burrit të saj dhe ai me të vërtetë i pëlqente Inspire në lëkurën e Kristines.

Frymëzuar është një aromë për gratë, i cili fillon me shënime shije frute e, agrume mango dhe freesia, me tuberose theksuar, i shoqëruar nga të bardhë u rrit dhe gardeni në zemër. Marrëveshjet e ngjyrë e bardhë nga Valencia, dru sandali dhe myshk janë shtuar në krye të tufë lulesh të bardhë.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
eau de parfum 50ml
Artikulli #4318
4 500 LEK SHTO NË SHPORTË
eau de parfum 30ml
Artikulli #4319
3 500 LEK SHTO NË SHPORTË
eau de parfum 15ml
Artikulli #4320
2 500 LEK SHTO NË SHPORTË
deospray 150ml
Artikulli #4321
1 800 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Max Factor  Colour A ...
1300 LEK
Ruby Rose 324F ...
400 LEK
Ruby Rose Kuti tuale ...
3580 LEK
Impala Impala Mascar ...
550 LEK
Flormar Long wearing ...
370 LEK
Loreal Million Lashe ...
1200 LEK
Flormar Flormar Nail ...
120 LEK
Maybelline Affiniton ...
1100 LEK
Loreal Infallible Cr ...
1300 LEK
Artdeco All in One ...
1300 LEK
Moda Mascara Ultra V ...
450 LEK
NOTE LUMINOUS MOISTU ...
1400 LEK
NOTE DEEP BLACK MASC ...
800 LEK
NOTE ULTRA BLACK DIP ...
500 LEK
NOTE SMOKEY EYE PENC ...
1000 LEK
Moda SPECIAL EDITION ...
300 LEK
Moda WATERPROOF LIPS ...
500 LEK
Moda KOHL EYELINER ...
180 LEK
Brooklin Lipgloss ...
220 LEK
NOTE CREAMY LIPSTICK ...
1300 LEK
Vichy Aqua Thermal ...
2500 LEK
Garnier Essentials t ...
500 LEK
Loreal Youth Code ey ...
1890 LEK
Loreal Solar experti ...
1050 LEK
Loreal Sublime Bronz ...
1150 LEK
Garnier PURE ACTIVE ...
690 LEK
Nivea Visage Gel Lar ...
470 LEK
Nivea Visage Gel lar ...
470 LEK
Nivea Visage Krem Hi ...
650 LEK
Loreal Revitalift ...
1600 LEK
Carroten Anti-ageing ...
1000 LEK
Carroten Hydra Plus ...
850 LEK - 900 LEK
Byphase Argile Face ...
600 LEK
Nivea Visage Refresh ...
600 LEK
Garnier Micellar Cle ...
600 LEK
Loreal Solar Exterti ...
1200 LEK
Carroten Botanicals ...
900 LEK
Loreal Happy Derm Su ...
750 LEK
Loreal Anti-Wrinkle- ...
1600 LEK
Impala  Highlighter ...
600 LEK
Burberry Brit ...
6500 LEK
Cacharel Anais Anais ...
5300 LEK
Bvlgari Omnia Amethy ...
3200 LEK - 6700 LEK
Giorgio Armani Attit ...
4000 LEK - 9000 LEK
Gucci Gucci by Gucci ...
4500 LEK - 8500 LEK
Bvlgari Omnia green ...
2500 LEK - 5500 LEK
Bvlgari Au the vert ...
2500 LEK - 5200 LEK
Gucci Envy me ...
4500 LEK - 8500 LEK
Jacques Opportunity ...
1200 LEK
United Toiletries Cosmeti ...
700 LEK
Thierry Mugler Angel ...
5200 LEK - 5500 LEK
Lancome Hypnôse Sen ...
5400 LEK - 10000 LEK
Lolita Lempicka Fleu ...
5800 LEK - 7000 LEK
Davidoff Cool Water ...
2000 LEK - 4200 LEK
Dupont L'eau Pour Ho ...
3500 LEK
Gianfranco Ferre FER ...
5600 LEK
Giorgio Armani Arman ...
3800 LEK - 7000 LEK
Hugo Boss Hugo Dark ...
5000 LEK
Lacoste Love of Pink ...
6000 LEK
Infasil Neutro Extra ...
380 LEK
Garnier Sensitive - ...
450 LEK
Nivea Happy ...
360 LEK
Tesori d'Oriente Fio ...
440 LEK
Veet Leter Trupi ...
450 LEK
Blanx Extra white In ...
670 LEK
Borotalco Cool Power ...
300 LEK - 350 LEK
Neutro Roberts Derma ...
350 LEK
Dove Hair Minimising ...
290 LEK
Dove Original Stick ...
290 LEK
Dove Go Fresh Vapo ...
430 LEK
Noxzema Roll-on Acti ...
370 LEK
Nivea Roll-on Invisi ...
250 LEK
Listerine Cool Citru ...
330 LEK - 600 LEK
Garnier Body Repair ...
200 LEK
Garnier Neo Invisibl ...
320 LEK
Bomb Cosmetics Acid ...
400 LEK
Dove Beauty Cream Ba ...
80 LEK - 90 LEK
Braun Silk epil 5 51 ...
1300 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
0 LEK
Kamill Hand Hygiene- ...
0 LEK
Garnier Fructis Fort ...
280 LEK - 600 LEK
Garnier Fructis inis ...
360 LEK
Echos Line m7 ...
580 LEK
Dove Cuidado radiant ...
330 LEK
Taft Ultra hairspray ...
320 LEK
Taft volume hair spr ...
320 LEK
Nivea Intense Repair ...
280 LEK
Extremo Lozione Anti ...
1150 LEK
Extremo Dekolorant ...
1000 LEK
OYSTER shampoo idrat ...
750 LEK
Ultrex Volume Maxx ...
450 LEK
OYSTER Chromatic go ...
1300 LEK
Mil Mil Olio di Cocc ...
350 LEK
Mil Mil Alle Erbe 10 ...
350 LEK
Garnier Fructis My c ...
380 LEK - 400 LEK
Taft Absolut Gel Ipe ...
520 LEK
Taft Creative Look M ...
330 LEK
Nivea For Men Energy ...
470 LEK
Fonex  Gummy Hair St ...
220 LEK - 450 LEK
OYSTER Bleacy New ...
1000 LEK - 1200 LEK