ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Cindy Crawford
 
 
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Cindy Crawford
 
Cindy Crawford
Cindy Crawford Feminine nga Cindy Crawford, është një aromë lules për gratë. Shënime të lartë janë mollë, zambak uji, bergamot dhe piper, shënimet e mesme janë gardeni, freesia dhe jasemini, shënimet bazë janë qelibar, dru sandali, qelibar, patchouli, benzoin dhe sofër. 
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
eau de toilette 30ml
Artikulli #4323
2 000 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Impala Laps Vetullas ...
250 LEK
Loreal Roll'on true ...
1550 LEK
Maybelline Watershin ...
850 LEK
Flormar Supershine l ...
330 LEK
Flormar Matte nail e ...
120 LEK
Deborah 24ore Perfec ...
1400 LEK
Maybelline Lash Sens ...
750 LEK
Maybelline Master Gr ...
450 LEK
NOTE LUMINOUS SILK M ...
500 LEK
Moda LONG LASTING FO ...
800 LEK
Moda COMPACT POWDER ...
250 LEK
Moda CREAM FOUNDATIO ...
700 LEK
Moda MATTE LIPSTICK ...
300 LEK
Impala Mascara LASH ...
Impala Eyeliner 503 ...
400 LEK
NOTE BRONZING POWDER ...
1950 LEK
NOTE PROFESSIONAL EY ...
1400 LEK
NOTE NOTE PERFECTING ...
1300 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
695 LEK
Makeup Revolution London& ...
650 LEK
Loreal Mascara Shock ...
1100 LEK
Loreal Tonic Triple ...
600 LEK
Impala Compact Powde ...
390 LEK
Nivea Visage Clear u ...
480 LEK
Nivea Visage Gel Lar ...
470 LEK
Nivea Visage Q10 nat ...
1200 LEK
Nivea Visage Refresh ...
600 LEK
Garnier Pure Active ...
690 LEK
Loreal Revita Lift L ...
600 LEK
Loreal Solar Experti ...
1000 LEK
Nivea Moisturizing D ...
550 LEK
Nivea Anti Falten Q ...
1100 LEK
Venus Trattamento No ...
650 LEK
AlmaK Soothing Facia ...
1990 LEK
Refan Antistress Fa ...
950 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
1650 LEK
COLLISTAR PRECIOUS E ...
4700 LEK
COLLISTAR ENERGY+BRI ...
3250 LEK
COLLISTAR MATTIFYING ...
2945 LEK
COLLISTAR MASK-CREAM ...
4900 LEK
Givenchy Blue Label ...
4900 LEK
Escada Signature ...
1800 LEK - 6000 LEK
Lacoste Pour homme ...
2500 LEK - 7300 LEK
Dolce & Gabbana Sici ...
5400 LEK - 6500 LEK
Boucheron Miss Bouch ...
5000 LEK
Yves Saint Laurent L ...
5700 LEK - 6600 LEK
Calvin Klein MAN ...
5500 LEK
Creation lamis Colos ...
900 LEK
Paris Vally Ragazza ...
2100 LEK
Jean Yves Cosmetics  ...
600 LEK - 700 LEK
United Toiletries Cosmeti ...
700 LEK
Jean Paul Gaultier C ...
9500 LEK
Calvin Klein Euphori ...
5000 LEK - 6800 LEK
Chloe LOVE ...
3500 LEK - 12000 LEK
D Squared 2 He Wood ...
7500 LEK
Davidoff Silver Shad ...
2800 LEK - 4000 LEK
Estee Lauder Pleasur ...
6000 LEK
MOLINARD Secret Sucr ...
18000 LEK
MOLINARD Vanille Eau ...
7400 LEK
MOLINARD Jasmin Eau ...
7400 LEK
Aquafresh HigHDefini ...
300 LEK
Malizia Latte ...
280 LEK
Tesori d'Oriente Mir ...
440 LEK
Palmolive Palmolive ...
40 LEK - 85 LEK
GOSH I Love Purple D ...
490 LEK
Infasil Floreale ...
470 LEK
NATURAVERDE Rinfresc ...
300 LEK
Vestalia Olio dopoce ...
700 LEK
Colgate Total advanc ...
220 LEK
Bomb Cosmetics Cherr ...
2400 LEK
Palmolive Palmolive ...
370 LEK
Tesori d'Oriente Bod ...
720 LEK
Tesori d'Oriente Sho ...
440 LEK
Borotalco White Musk ...
350 LEK
Dove Dove Profumo Di ...
300 LEK
Vidal Vidal Argan Oi ...
300 LEK
Garnier Garnier Invi ...
270 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
220 LEK
Acqua di Parma SUBLI ...
8500 LEK
Acqua di Parma Gelso ...
8400 LEK
Garnier Fructis Masc ...
600 LEK
Nivea Classic care ...
280 LEK
Extremo Lozione Anti ...
1150 LEK
Extremo Kristalin ...
700 LEK
OYSTER Kristalin Che ...
650 LEK
OYSTER Kristalin ch ...
650 LEK
OYSTER Cutinol Serum ...
1300 LEK
Loreal Elseve Volume ...
350 LEK - 580 LEK
Loreal Elseve Re-Nut ...
350 LEK - 600 LEK
Loreal Elseve Anti-C ...
350 LEK - 600 LEK
Intesa Intesa Shkum ...
200 LEK - 280 LEK
Pantene Lacca Ricci ...
550 LEK
Garnier Fructis Hydr ...
380 LEK
Nivea Elastic Stylin ...
380 LEK
Taft Extreme Gel Meg ...
520 LEK
Loreal Txturban ...
750 LEK
OYSTER Straightening ...
900 LEK
OYSTER Stardust Pre- ...
1300 LEK
Acqua di Parma HAIR ...
4900 LEK
Acqua di Parma Rosa ...
4900 LEK