ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Summer Day
 
 
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Cindy Crawford
 
Summer Day
Summer Day nga Cindy Crawford, është një aromë lules Fruity për gratë. Dita e Verës është lansuar në vitin 2006. Shënime të lartë janë shegë, bambu, papaja, yuzu dhe shalqi, shënimet e mesme janë syringa, Hibiscus, orkide, vanilje dhe zambaku-i-luginës, shënimet bazë janë qelibar dhe dru kedri. 
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
eau de toilette 50ml
Artikulli #4325
2 500 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Ruby Rose Tone sysh ...
190 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
720 LEK
Impala Compact Powde ...
390 LEK
Flormar X10 Sculptin ...
550 LEK
Maybelline Watershin ...
850 LEK
Flormar Matte nail e ...
120 LEK
Deborah 24ore Perfec ...
1400 LEK
Brooklin Make up Stu ...
600 LEK
Maybelline Lash Sens ...
750 LEK
NOTE TERRACOTTA POWD ...
900 LEK
NOTE MATTIFYING EXTR ...
1600 LEK
Moda LUXURY INFINITY ...
450 LEK
Moda LUXURY VELVET L ...
300 LEK
Moda EXTRA VOLUME MA ...
450 LEK
Moda MAXIMUM LASH MA ...
450 LEK
Impala Eyeliner Silk ...
400 LEK
NOTE BB CREAM ...
1600 LEK
NOTE MATTEMOIST LIPG ...
800 LEK
Impala Cream to Powd ...
950 LEK
Moda MODA SHINE POWD ...
450 LEK
Biotherm Biofirm lif ...
4800 LEK
Garnier Pure 3in1 ...
690 LEK
Loreal Sublime Bronz ...
1100 LEK
Loreal Tonique hydra ...
600 LEK
Garnier UltraLift wi ...
1100 LEK
Nivea Visage DNAge s ...
1200 LEK
Nivea Visage DNAge D ...
1200 LEK
Loreal Age Re-Perfec ...
1200 LEK
Carroten Hydra Plus ...
850 LEK - 900 LEK
Garnier Pure Active ...
690 LEK
Nivea Extra Deep Cle ...
450 LEK
Nivea Cremige Wasch ...
600 LEK
Biolife Sun Care Fac ...
1200 LEK
Lancome Nutrix Royal ...
6000 LEK
Nivea Anti Falten Q ...
1100 LEK
Venus Trattamento No ...
650 LEK
AlmaK Timeless Moist ...
6000 LEK
AlmaK Reshape Dead S ...
2990 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
800 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
750 LEK
Burberry London ...
3800 LEK - 7900 LEK
Cacharel Liberte ...
5300 LEK
Lacoste Pour homme ...
2500 LEK - 7300 LEK
Nina Ricci Love in P ...
1800 LEK - 6500 LEK
Dolce & Gabbana Sici ...
5400 LEK - 6500 LEK
Dolce & Gabbana Masc ...
3800 LEK - 5800 LEK
Hugo Boss Boss Bottl ...
2500 LEK - 10000 LEK
Bvlgari BLV ...
2800 LEK - 5000 LEK
Tesori d'Oriente Zen ...
440 LEK
Versace Versus ...
3800 LEK - 8000 LEK
Roberto Cavalli Just ...
3200 LEK - 4300 LEK
paco rabanne Lady Mi ...
3200 LEK - 10500 LEK
Lolita Lempicka Fleu ...
5800 LEK - 7000 LEK
Cartier Roadster ...
3500 LEK
Dupont Intense Men ...
3200 LEK - 4200 LEK
Ferrari Ferrari Blac ...
1800 LEK
Gres Gres Cabotine G ...
3500 LEK
Tesori d'Oriente Ham ...
300 LEK
MOLINARD Acqua Lotus ...
18500 LEK
PENHALIGON'S ENDYMIO ...
12000 LEK
Colgate MaxFresh ...
220 LEK
Dove Pro Age 750ml ...
Garnier Invisible ...
270 LEK
Garnier Extracare - ...
270 LEK
Nivea Soft ...
200 LEK - 600 LEK
Tesori d'Oriente Ham ...
440 LEK
Neutro Roberts Noir ...
360 LEK
NATURAVERDE Rinfresc ...
300 LEK
Bomb Cosmetics Handb ...
3500 LEK
Neutro Roberts Natur ...
320 LEK
Dove Maximum Protect ...
600 LEK
Noxzema Roll-on Acti ...
370 LEK
Bourjois Anti-witte ...
600 LEK
Listerine Cool Citru ...
330 LEK - 600 LEK
Dove Dove Latte Di C ...
300 LEK
Vidal Velvet Sensati ...
300 LEK
Garnier Garnier Prot ...
270 LEK
Bomb Cosmetics Rippl ...
400 LEK
Kamill Liquid Soap c ...
250 LEK
Kamill Body Lotion c ...
500 LEK
Echos Line s7 ...
780 LEK
Nivea anti-schuppen ...
280 LEK
Nivea Flexible Curls ...
280 LEK
Nivea Color Crystal ...
450 LEK
Head & Shoulders Soo ...
450 LEK - 600 LEK
Bilba Bilba Shkum ...
350 LEK
Malizia Malizia Shku ...
300 LEK
Mil Mil Olio di Arga ...
350 LEK
Lux Dimension Capell ...
160 LEK
Nivea Elastic Stylin ...
380 LEK
Taft Extreme Gel Meg ...
520 LEK
Taft Absolut Gel Ipe ...
520 LEK
Loreal Indestructibl ...
640 LEK
Loreal Xtreme Hold 9 ...
640 LEK
Fonex Gummy Styling ...
320 LEK
Gabrini Profesional ...
300 LEK
Nivea For Men Nivea ...
380 LEK
OYSTER Oxy cream ...
350 LEK
OYSTER Fixi Extra St ...
650 LEK
OYSTER Straightening ...
900 LEK