ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Waterfalls
 
 
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Cindy Crawford
 
Waterfalls
Waterfalls      
          është një burim lumtur me lule dhe fruta. Butë dhe të gëzuar, ajo caresses lëkurës dhe përfundon me vello dritën e feminitetit. Shënimet e lartë janë mollë, piper dhe bergamot. Zemra unifikon egra bozhure, të verdhë freesia dhe lotus. Baza prezanton bardhë kedri, dru sandali, qelibar dhe të bardhë misk. Krijuesi i Waterfalls është Marc Boxton.Aromë është lansuar në vitin 2005.


 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
eau de toilette 50ml
Artikulli #4327
2 500 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Ruby Rose 536A ...
4800 LEK
Max Factor Lipfinity ...
1150 LEK
Flormar Turbo Bost ...
Flormar Neon Nail En ...
120 LEK
Artdeco All in One ...
1300 LEK
NOTE REJUVENATING FO ...
1400 LEK
NOTE EYEBROW PENCIL ...
600 LEK
NOTE HYDRA COLOR LIP ...
500 LEK
Moda WATERPROOF EYEL ...
180 LEK
Moda EYESHADOW ...
300 LEK
Impala Eyeliner “C ...
500 LEK
NOTE TERRACOTTA BLUS ...
900 LEK
NOTE BRONZING POWDER ...
1950 LEK
NOTE MINERAL FOUNDAT ...
2000 LEK
NOTE MINERAL POWDER ...
3000 LEK
NOTE MINERAL CONCEAL ...
1800 LEK
Impala  Spider Masca ...
600 LEK
Impala Make up Base ...
650 LEK
NOTE NOTE PERFECTING ...
1300 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
695 LEK
Nivea Visage Krem Di ...
650 LEK
Nivea Visage Krem Hi ...
550 LEK
Venus Concentrato An ...
680 LEK
Loreal Triple Active ...
600 LEK
Carroten Omega Care ...
700 LEK - 800 LEK
Loreal Youth Code Du ...
3000 LEK
Maybelline Augen-Mak ...
450 LEK
Loreal Solar Exterti ...
1200 LEK
Loreal Anti-Wrinkle- ...
1600 LEK
Nivea ANTI-WRINKLE Q ...
1200 LEK
Nivea ANTI-WRINKLE Q ...
1200 LEK
Venus Trattamento No ...
650 LEK
Nativa di Cupra Crem ...
500 LEK
Garnier Garnier Ambr ...
1000 LEK
AlmaK Sun Care Face ...
1900 LEK
Refan HIMALAYAN GOJI ...
850 LEK
Refan Olive Anti-Agi ...
980 LEK
Refan YOUTHFUL PERFE ...
1250 LEK
Refan Shea/Karité N ...
850 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
780 LEK
Burberry London ...
3800 LEK - 7900 LEK
Chloe Chloe ...
3400 LEK - 11500 LEK
Lancome Tresor ...
4400 LEK - 8000 LEK
Versace Blue jeans ...
2860 LEK
Valentino Valentino ...
6000 LEK
Jacques Opportunity ...
1200 LEK
Tesori d'Oriente Mir ...
440 LEK
Jean Yves Cosmetics  ...
700 LEK
Shiseido Zen ...
3200 LEK - 8500 LEK
Bvlgari OMNIA ...
3500 LEK - 4200 LEK
D Squared 2 He Wood ...
7300 LEK
D Squared 2 She Wood ...
4600 LEK - 6600 LEK
Dupont Pursuit ...
2200 LEK - 5000 LEK
Escada Into the Blue ...
1600 LEK - 4000 LEK
Gianfranco Ferre G-F ...
3800 LEK
Giorgio Armani Arman ...
4500 LEK - 11700 LEK
Lancome Tresor in Lo ...
0 LEK - 8500 LEK
MOLINARD Vanille Pat ...
7400 LEK
Dior Miss Dior Eau D ...
8900 LEK - 13000 LEK
PENHALIGON'S Artemis ...
14000 LEK
Dove Pro Age 750ml ...
Malizia Latte ...
280 LEK
Malizia Pino ...
280 LEK
Malizia Cocco ...
280 LEK
Tesori d'Oriente Ham ...
440 LEK
Top Ten Action 3 Int ...
320 LEK
Rubella Gourmet sham ...
350 LEK
Borotalco Original F ...
300 LEK - 350 LEK
Infasil Nurtente ...
470 LEK
Colgate Total advanc ...
220 LEK
Colgate Max White On ...
300 LEK
Borotalco Vellutante ...
380 LEK
Bomb Cosmetics Handb ...
3500 LEK
Nivea Stress Protect ...
200 LEK - 250 LEK
Listerine Cool Citru ...
330 LEK - 600 LEK
Fa FA Fantasy Moment ...
240 LEK
Vidal Velvet Sensati ...
300 LEK
Vidal Vidal Argan Oi ...
300 LEK
Adidas Soften ...
320 LEK
Bomb Cosmetics Rippl ...
400 LEK
Loreal Excellence Cr ...
1100 LEK
Genera Brillantina g ...
250 LEK
Garnier Fructis inis ...
360 LEK
Echos Line r+ ...
580 LEK
Taft hairspray ...
320 LEK
Pantene hairspray ...
450 LEK
Nivea Flexible Curls ...
280 LEK
Nivea Nivea Styling ...
380 LEK
Nivea Straight & Eas ...
280 LEK
Clear CLEAR ACTIVE S ...
450 LEK
Clear Clear Hair Fal ...
450 LEK
Loreal Elseve Volume ...
350 LEK - 580 LEK
OYSTER Go color prot ...
1000 LEK
Gaia Crema Ristruttu ...
140 LEK - 240 LEK
Nivea Elastic Stylin ...
380 LEK
Taft Extreme Mega St ...
330 LEK
Garnier Fructis Shin ...
360 LEK
Garnier Fructis Stru ...
400 LEK
OYSTER Fixi Soft Tou ...
650 LEK
OYSTER Straightening ...
900 LEK