ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
He Wood Rocky Mountain
 
 
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA D Squared 2
 
He Wood Rocky Mountain
Dsquared He Wood  Rocky Mountain është një aromë të re për burrat nga shtëpia e Dsquared. Aromë Dsquared Ai Wood Wood Rocky Mountain ishte i frymëzuar nga malet kanadeze dhe, si emrin e saj sugjeron se, ajo është projektuar dhe i përkushtuar për tifozët e natyrës. Ajo është e përbërë nga shënimet shkëmbore, aromas mal dhe marrëveshjet me pemë. Aromë u krijua nga Daphne Bugey, të vë në dukje të tilla si qelibar, temjan dhe myshk, të cilat pasqyrojnë shënimet shkëmbore, së bashku me vjollce, kanadeze dhe të bardhë zambak piper. Vetiver dhe kedri përfundojë përbërjen.Flacon ka të njëjtën formë si dy versionet e saj ngjarje e mëparshme për burrat dhe gratë - Ai Wood dhe ajo Wood, i përshtatur me një kornizë të errët, drurë. Kartoni e jashtme është gjithashtu ngjyra në ngjyrë kafe të errët dhe të zbukuruar me shkronja bakri. 
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
eau de toilette 100ml
Artikulli #4329
7 500 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Ruby Rose Tone sysh ...
190 LEK
Impala Mascara Glitt ...
350 LEK
Flormar Neon Nail En ...
120 LEK
Maybelline Forever S ...
490 LEK
Impala Blush On ...
500 LEK
Impala Liquid concea ...
400 LEK
Artdeco Hydra Minera ...
1700 LEK
NOTE PERFECT LASH MA ...
900 LEK
NOTE ULTRA RICH COLO ...
500 LEK
Moda BLUSHER ...
300 LEK
Moda TERRACOTTA POWD ...
650 LEK
Moda ARGAN LIPGLOSS ...
290 LEK
Moda X10 VOLUME MASC ...
500 LEK
Moda MAXIMUM LASH MA ...
450 LEK
Impala Precise Eyeli ...
500 LEK
Brooklin Shine on me ...
500 LEK
NOTE SUNGLOW FOUNDAT ...
1800 LEK
NOTE MINERAL BLUSHER ...
2300 LEK
NOTE INTENSE LOOK EY ...
800 LEK
NOTE MATTEMOIST LIPS ...
700 LEK
Nivea Visage Krem Id ...
650 LEK
Nivea young Control ...
520 LEK
Nivea Visage Tonic ...
470 LEK
Nivea Visage Q10 nat ...
1200 LEK
Nivea Visage DNAge D ...
1200 LEK
Garnier Pure Exfo-Br ...
650 LEK
Carroten Omega Care ...
700 LEK - 800 LEK
Garnier Pure Active ...
690 LEK
Loreal Youth Code Du ...
3000 LEK
Garnier Ambre Solair ...
1000 LEK
Loreal Sublime Sun B ...
1200 LEK
Loreal Solar Experti ...
1000 LEK
Lancome Nutrix Royal ...
6000 LEK
Loreal Happy Derm Su ...
750 LEK
Nivea Moisturizing D ...
550 LEK
Garnier Moisture Mat ...
570 LEK
Loreal Anti-Wrinkle- ...
1600 LEK
Venus Distensya Corr ...
1000 LEK
Loreal Sublime Bronz ...
1150 LEK
AlmaK Toning Anti-Ce ...
2990 LEK
Versace Versace femm ...
4200 LEK - 5800 LEK
Valentino V ...
5000 LEK - 6500 LEK
Ferrari  Ferrari Red ...
1800 LEK - 4500 LEK
Dolce & Gabbana Masc ...
3800 LEK - 5800 LEK
Kenzo Kenzo pour hom ...
5500 LEK
Ralph Lauren Polo Gr ...
4500 LEK
Gucci Gucci by Gucci ...
4500 LEK - 8500 LEK
Tesori d'Oriente Orc ...
440 LEK
Paris Vally Vero Amo ...
2100 LEK
Paris Vally Unlimite ...
2100 LEK
Ralph Lauren Polo Bl ...
3200 LEK - 4300 LEK
CAROLINA HERRERA CAR ...
2500 LEK - 4000 LEK
Christian Audigier E ...
6200 LEK
David Beckham Intima ...
2500 LEK - 4600 LEK
DKNY DKNY ...
3800 LEK
Everlast Original 19 ...
600 LEK - 2000 LEK
Giorgio Armani Empor ...
4900 LEK - 6000 LEK
Givenchy Organza Fir ...
5000 LEK
Issey Miyake L'Eau d ...
6000 LEK - 7000 LEK
GOSH I Love Purple D ...
490 LEK
Colgate Total Advanc ...
220 LEK
Dove Pro Age 750ml ...
320 LEK - 400 LEK
Neutro Roberts Miner ...
360 LEK
Neutro Roberts Extra ...
360 LEK
Malizia Nuvola di Ta ...
280 LEK
Leocrema Mani ...
330 LEK
Dove Intensive Locio ...
380 LEK
Tesori d'Oriente Jas ...
440 LEK
Rexona Naturals Acti ...
250 LEK - 275 LEK
Vestalia Dyll ...
200 LEK - 300 LEK
Palmolive Palmolive ...
370 LEK
Lux Lux oils of the ...
250 LEK
Neutro Roberts Extra ...
320 LEK
Listerine Cool Citru ...
330 LEK - 600 LEK
Fa FA Nutriskin Roll ...
240 LEK
Fa FA Fantasy Moment ...
240 LEK
Vidal Vidal Argan Oi ...
300 LEK
Garnier Body Repair ...
200 LEK
BIC Twin Lady ...
250 LEK
Braun Silk epil 1 11 ...
5000 LEK
Garnier Fructis Fini ...
360 LEK
Garnier NUTRISSE ...
550 LEK
Garnier Color Natura ...
300 LEK
Dove Cuidado radiant ...
330 LEK
Nivea color crystal ...
280 LEK
Nivea Diamond Gloss ...
280 LEK
Taft ultra mousse ...
320 LEK
Taft volume hair spr ...
320 LEK
Clear Clear Hair Fal ...
450 LEK
Extremo Dekolorant ...
1000 LEK
OYSTER Cutinol ...
600 LEK - 1900 LEK
Garnier Color sensat ...
350 LEK
OYSTER Cutinol Stard ...
600 LEK - 1900 LEK
Loreal Power Ricci ...
470 LEK
Ultrex Volume Maxx ...
450 LEK
Nivea Anti-Dandruff ...
250 LEK
Loreal Indestructibl ...
640 LEK
Garnier Fructis Shin ...
360 LEK
OYSTER Fixi Mousse ...
650 LEK
OYSTER Stardust Pre- ...
1300 LEK