ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
He Wood
 
 
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA D Squared 2
 
He Wood
He  Wood
Frymëzuar nga dashuria Dean dhe Dan për vendosjen gjeografike të atdheut të tyre kanadeze, e re Dsquared2 Ai kap aromë Wood dhe feston solide, siguruar karakterin, të gjallë prej druri. Kjo aromë karakteristika të fortë, më vitale të substancave natyrës dhe ngjall reminishencë aromatike, mbrojtje personale, dhe një ndjesi gjallërues. Karakterin e saj qendrore është e mbështjellë me pemë në chords të fuqishme të ajrit dhe të ujit, duke krijuar thelbin nënshkrimin e një njeriu modern që ëndërron të natyrës në një kërkim për liri dhe joshje.

Shënime:
Bredhi i bardhë, vegjetale Amber, Musk, lule dhe lë Violet, Marrëveshja ujore, Cedarwood, Vetiver.
Style:
Raw. Moderne. Mashkullore.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
eau de toilette 100ml
Artikulli #4331
7 300 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Ruby Rose Tone sysh ...
190 LEK
Impala Compact Powde ...
390 LEK
Maybelline Super Sta ...
1200 LEK
Brooklin Eyeliner He ...
150 LEK
Loreal Glam Shine 6H ...
700 LEK
Loreal Contour Parfa ...
800 LEK
Deborah Il Rossetto ...
400 LEK
Maybelline Color sen ...
850 LEK
NOTE MATTIFYING EXTR ...
1600 LEK
Moda MATTE LIPSTICK ...
300 LEK
Moda ARGAN LIPSTICK ...
300 LEK
Moda WATERPROOF LIPL ...
180 LEK
Impala Mascara LASH ...
Impala Eyeliner 504 ...
400 LEK
Impala Eyeliner 512 ...
500 LEK
NOTE MINERAL CONCEAL ...
1800 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
690 LEK
Makeup Revolution London& ...
1350 LEK
Makeup Revolution London& ...
1150 LEK
Makeup Revolution London& ...
990 LEK - 1650 LEK
Biotherm Biofirm lif ...
4800 LEK
Loreal Youth Code ey ...
1890 LEK
Loreal Solar Experti ...
950 LEK - 1300 LEK
Loreal Tonique hydra ...
600 LEK
Nivea Visage Krem Id ...
650 LEK
Nivea Visage Expert ...
1600 LEK
Nivea Visage Gel lar ...
470 LEK
Nivea Visage DNAge s ...
1200 LEK
Loreal Revitalift ...
1600 LEK
Garnier Gariner Shee ...
1000 LEK
Carroten Omega Care ...
700 LEK - 800 LEK
Garnier Pure Active ...
690 LEK
Garnier Micellar Cle ...
600 LEK
Loreal Youth Code Du ...
3000 LEK
Garnier Ambre Solair ...
850 LEK
Loreal Solar Experti ...
1000 LEK
Venus Trattamento No ...
650 LEK
Refan HIMALAYAN GOJI ...
850 LEK
COLLISTAR BALANCING ...
2800 LEK
COLLISTAR ENERGETIC ...
6700 LEK
Dolce & Gabbana Ligh ...
3000 LEK - 6500 LEK
Lancome Magnifique ...
4500 LEK - 7000 LEK
Cacharel Eden ...
6000 LEK
Calvin Klein Be ...
6900 LEK
Versace Pour homme ...
8000 LEK
Jean Paul Gaultier F ...
6000 LEK
Calvin Klein Ck one ...
4900 LEK
CHANEL Coco Mademois ...
8000 LEK
Paris Vally Vero Amo ...
2100 LEK
Revlon Charlie ...
1500 LEK
Burberry The beat ...
2500 LEK - 5300 LEK
Bvlgari Rose Essenti ...
3800 LEK - 11500 LEK
Lalique Encre ...
5500 LEK - 7500 LEK
Ferrari Ferrari Blac ...
1800 LEK
Giorgio Armani Empor ...
6000 LEK
Giorgio Armani Arman ...
55000 LEK
MOLINARD Fleur D'Ora ...
7400 LEK
MOLINARD Jasmin Eau ...
7400 LEK
PENHALIGON'S ENDYMIO ...
12000 LEK
Acqua di Parma Colon ...
9700 LEK - 13000 LEK
Neutro Roberts Ritua ...
360 LEK
Aquafresh HigHDefini ...
300 LEK
Dove Supreme Velvet ...
380 LEK
Palmolive Palmolive ...
40 LEK - 85 LEK
Top Ten Action 3 Int ...
320 LEK
Rubella Gourmet Krem ...
350 LEK
Borotalco Cool Power ...
300 LEK - 350 LEK
Infasil Talco ...
470 LEK
Vestalia Olio dopoce ...
700 LEK
Colgate Total advanc ...
220 LEK
Colgate Max White On ...
300 LEK
Palmolive Palmolive ...
370 LEK
Dove Original Stick ...
290 LEK
Vidal Vidal Berries ...
300 LEK
Garnier Garnier Prot ...
270 LEK
Bomb Cosmetics Goodn ...
400 LEK
Dove Beauty Cream Ba ...
80 LEK - 90 LEK
OYSTER Sublime Fruit ...
750 LEK
Kamill Liquid Soap s ...
Acqua di Parma Rosa ...
8500 LEK
Echos Line s6 ...
500 LEK - 900 LEK
Nivea Classic care ...
280 LEK
Taft shine mousse ...
320 LEK
Nivea Aqua Gel For M ...
380 LEK
Nivea Styling Gel Ex ...
380 LEK
Extremo Lozione Rist ...
1150 LEK
Extremo Mousse ...
600 LEK
OYSTER Cutinol Be Co ...
1900 LEK
Loreal Elseve Nutri- ...
350 LEK - 580 LEK
Loreal Elseve Volume ...
350 LEK - 580 LEK
Loreal Power Ricci ...
470 LEK
Head & Shoulders Soo ...
450 LEK - 600 LEK
Bilba Bilba Llak ...
310 LEK
Mil Mil Burro di kar ...
350 LEK
Garnier Fructis Crè ...
550 LEK
Gaia Crema Ristruttu ...
140 LEK - 240 LEK
Garnier Fructis Shin ...
360 LEK
Fonex  Gummy Hair St ...
220 LEK - 450 LEK
Nivea For Men Nivea ...
380 LEK
OYSTER Remove System ...
1000 LEK