ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
She Wood
 
 
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA D Squared 2
 
She Wood
Dsquared ² She  Wood arriti në treg në shtator 2008, pasi edicionin e shumë i suksesshëm për burrat, ai Wood, paraqiti sezonin e kaluar.

She  Wood u krijua në bashkëpunim me parfumierit Daphne Bugey, dhe përbëhet nga tri marrëveshjeve: ato të lehta, intensiv dhe pemë.

Krijimi ka filluar nga baza e parfum për meshkuj dhe është formuar duke shtuar shënime dhe aromas e një aromë për gratë. Kjo nuk është një parfum klasik girly, por mund të kategorizohen si unisex. Aromë synon të grave që si duke përdorur parfume për burra.

Shënimet e lartë përfshijnë limon, Neroli dhe jasemini, fsheh zemra vjollcë, purpur dhe misk, ndërsa baza është e përbërë nga kedri, vetiver dhe qelibar. 
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
eau de parfum 100ml
Artikulli #4333
7 000 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Ruby Rose 324F ...
400 LEK
Ruby Rose Kuti tuale ...
3580 LEK
Impala Laps Vetullas ...
250 LEK
Impala Mascara ELEGA ...
550 LEK
Flormar Long wearing ...
370 LEK
Flormar X10 Sculptin ...
550 LEK
Flormar Blush on ...
330 LEK
Flormar True color P ...
280 LEK
Brooklin Dipliner 02 ...
350 LEK
Maybelline Lash Sens ...
750 LEK
NOTE REJUVENATING FO ...
1400 LEK
NOTE ULTRA BLACK EYE ...
600 LEK
Moda BLUSHER ...
300 LEK
Impala Eyeliner 503 ...
400 LEK
NOTE ULTRA COVERAGE ...
1500 LEK
NOTE PRECISION EYELI ...
600 LEK
Impala  Highlighter ...
600 LEK
Impala  Vip Mascara ...
600 LEK
Moda MODA SHINE POWD ...
450 LEK
Moda MODA BODY GLITT ...
450 LEK
Loreal Age Perfect N ...
1200 LEK
Loreal Youth Code ey ...
1890 LEK
Loreal Revitalift Ni ...
1500 LEK
Genera Crema da gior ...
380 LEK
Nivea Visage Krem di ...
650 LEK
Nivea Visage Q10 nat ...
1200 LEK
Venus Concentrato An ...
680 LEK
Loreal Triple Active ...
600 LEK
Garnier Pure Active ...
680 LEK
Garnier Essentials H ...
500 LEK
Nivea Cremige Wasch ...
600 LEK
Loreal Solar Exterti ...
1200 LEK
Lancome Nutrix Royal ...
6000 LEK
Loreal Anti-Wrinkle- ...
1600 LEK
Garnier Garnier Ambr ...
800 LEK
AlmaK Sun Care Face ...
1900 LEK
AlmaK Almak ...
2000 LEK
Impala  Highlighter ...
600 LEK
AlmaK Soothing Facia ...
1990 LEK
ANAIS Anais Waterpro ...
150 LEK
Bvlgari Jasmin Noir ...
2800 LEK - 8500 LEK
Dolce & Gabbana Femi ...
5000 LEK - 6200 LEK
Bvlgari Omnia green ...
2500 LEK - 5500 LEK
Bvlgari Omnia crysta ...
3200 LEK - 5900 LEK
Bvlgari BLV ...
2800 LEK - 5000 LEK
Creation lamis Icy C ...
1000 LEK
Creation lamis Colos ...
900 LEK
Jacques Rich and Fam ...
980 LEK
Jean Yves Cosmetics  ...
700 LEK
Rubella Deba Deo ...
250 LEK
Versace Versus ...
3800 LEK - 8000 LEK
Elvive Aigner starli ...
4700 LEK
paco rabanne Ultrare ...
4200 LEK - 5900 LEK
Moschino Funny ...
2900 LEK - 4500 LEK
Montblanc EXCEPTIONN ...
5500 LEK
Bvlgari Black ...
4200 LEK - 5200 LEK
CAROLINA HERRERA 212 ...
4200 LEK - 7700 LEK
CAROLINA HERRERA 212 ...
5900 LEK - 7800 LEK
Dupont Intense ...
3300 LEK - 4600 LEK
Giorgio Armani Empor ...
4400 LEK - 7300 LEK
Colgate MaxFresh ...
200 LEK
Colgate Total Advanc ...
220 LEK
Loreal Perfect Slim ...
1200 LEK
Garnier Invisible ...
270 LEK
Neutro Roberts Ritua ...
360 LEK
Aquafresh Iso-Active ...
415 LEK
Tesori d'Oriente Ham ...
440 LEK
Dove Intensive Locio ...
380 LEK
Veet Krem ...
290 LEK
Top Ten Action 3 Int ...
320 LEK
Neutro Roberts Pearl ...
400 LEK
Borotalco Invisible ...
300 LEK - 350 LEK
Vestalia Leter depil ...
250 LEK - 1450 LEK
Palmolive Palmolive ...
370 LEK
GOSH DNA Antiperspir ...
700 LEK
Fa FA Fantasy Moment ...
240 LEK
Dove Dove Latte Di C ...
300 LEK
Dove Dove Profumo Di ...
300 LEK
Garnier Garnier Prot ...
270 LEK
Dove Beauty Cream Ba ...
80 LEK - 90 LEK
Pantene Classic Care ...
460 LEK
Garnier Fructis NEW ...
360 LEK
Garnier Fructis Fini ...
360 LEK
Garnier NUTRISSE ...
550 LEK
Echos Line r+ ...
580 LEK
Nivea Diamond Gloss ...
280 LEK
Nivea color crystal ...
280 LEK
Nivea Flexible Curls ...
280 LEK
Nivea Classic Care B ...
280 LEK
Nivea Straight & Eas ...
280 LEK
OYSTER Cutinol ...
600 LEK - 1900 LEK
OYSTER Chromatic go ...
1300 LEK
Bilba Bilba Shkum ...
350 LEK
Gaia Crema Ristruttu ...
120 LEK - 220 LEK
Nivea Elastic Stylin ...
380 LEK
Nivea For Men Nivea ...
380 LEK
OYSTER Fixi Soft Tou ...
650 LEK
OYSTER Fixi Lux Extr ...
650 LEK
OYSTER Rebirth Shamp ...
1900 LEK
OYSTER Stardust Pre- ...
1300 LEK