ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
She Wood Velvet Forest
 
 
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA D Squared 2
 
She Wood Velvet Forest
SHE WOOD VELVET FOREST

Sugjeron emri Dinamika e përbërjes parfum.Aromë është aq mistike dhe të gjallë, si një zanë pylli, duke lënë një përshtypje të një aventurë e vërtetë në natyrën e rrethuar me maja mali kanadez.

Dean dhe Dan Caten kushtoj këtë aromë të një gruaje të gjallë dhe të marrë frymë në ritmin e natyrës. Ndërtimi i kësaj përbërje ishte bazuar në shënimet të cilat do të zgjedhin të lënë një gjurmë natyrore, të butë dhe mistike në lëkurë. Aroma e pyllit të gjelbër dhe lule zhvillon shaka dhe harmonically në tre nivele.Aromë është ndërtuar si gjelbër-lule-pemë dhe përfshin aromas të violet fletë dhe misk, të cilat janë përgjegjës për feminitet, ngrohtësi dhe mysteriousness janë theksuar nga galbanum, vë në dukje relaksuese dhe të freskëta janë futur nga hala pishe dhe e lë të gjelbër, ndërsa një bazë fsheh ambergris, vetiver dhe patchouli. 
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
eau de parfum 50ml
Artikulli #4335
6 600 LEK SHTO NË SHPORTË
eau de parfum 30ml
Artikulli #4336
4 600 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Ruby Rose Tone sysh ...
900 LEK
Impala Silicone Penc ...
400 LEK
Impala Impala Mascar ...
550 LEK
Impala Mascara ELEGA ...
550 LEK
Flormar Blush on ...
330 LEK
Maybelline Color sen ...
850 LEK
Maybelline Khol Line ...
750 LEK
NOTE LUMINOUS SILK M ...
500 LEK
Moda SPECIAL EDITION ...
300 LEK
Moda CREAM POWDER ...
1000 LEK
Moda MATTE LIPSTICK ...
300 LEK
Moda SUPER WATERPROO ...
400 LEK
Impala Micromatic ...
400 LEK
NOTE MINERAL POWDER ...
3000 LEK
Moda MODA SHINE POWD ...
450 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
790 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
990 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
790 LEK
Makeup Revolution London& ...
1040 LEK
Makeup Revolution London& ...
1050 LEK
Vichy Liftactiv CxP ...
2700 LEK
Garnier Pure 3in1 ...
690 LEK
Impala Compact Powde ...
390 LEK
Nivea Visage Krem Id ...
650 LEK
Nivea Visage Locion ...
480 LEK
Matis Paris Réponse ...
3200 LEK
Carroten Hydra Plus ...
850 LEK - 900 LEK
Carroten Omega Care ...
700 LEK - 800 LEK
Garnier Pure Active ...
690 LEK
Maybelline Augen-Mak ...
450 LEK
Nivea Light Feeling ...
1000 LEK
Lancome Nutrix Royal ...
6000 LEK
Garnier Ultra-Lift A ...
600 LEK
Nivea Anti-Wrinkle D ...
700 LEK
AlmaK Almak ...
2000 LEK
Impala  Highlighter ...
600 LEK
AlmaK Protective Moi ...
1900 LEK
AlmaK Toning Anti-Ce ...
2990 LEK
COLLISTAR EYE HYDRO- ...
3590 LEK
COLLISTAR MATTIFYING ...
2945 LEK
Versace Crystal Noir ...
3700 LEK - 8500 LEK
Nina Ricci Ricci Ric ...
3200 LEK - 12000 LEK
Hugo Boss Hugo Pure ...
3400 LEK - 6900 LEK
Bvlgari Petits et Ma ...
2200 LEK - 3500 LEK
Tesori d'Oriente Jas ...
440 LEK
Giorgio Armani empor ...
4500 LEK - 7500 LEK
Calvin Klein CK IN2U ...
6500 LEK
Calvin Klein Truth ...
4800 LEK - 5500 LEK
Davidoff Game ...
2500 LEK - 5000 LEK
DKNY DKNY women ...
4000 LEK
Dunhill London ...
2200 LEK - 5000 LEK
Flormar Deodorant Fo ...
320 LEK
C-thru Topaz ...
250 LEK
Moda EAU DE TOILETTE ...
200 LEK
Jean Paul Gaultier S ...
6500 LEK
MOLINARD Fleur D'Ora ...
7400 LEK
MOLINARD Cuir Perfum ...
4000 LEK - 7400 LEK
MOLINARD Violette Ea ...
7400 LEK
Acqua di Parma DEODO ...
Acqua di Parma Iris ...
11900 LEK - 15900 LEK
Colgate MaxFresh ...
220 LEK
Dove Pro Age 750ml ...
Garnier Silky - smoo ...
270 LEK
Garnier Sensitive - ...
450 LEK
Aquafresh Iso-Active ...
415 LEK
Malizia Pino ...
280 LEK
Nivea Soft ...
360 LEK
Tesori d'Oriente Ham ...
440 LEK
Veet Krem ...
290 LEK
Borotalco Cool Power ...
300 LEK - 350 LEK
Vestalia Olio dopoce ...
700 LEK
Dove Hair Minimising ...
290 LEK
Dove Dove Burro Di K ...
300 LEK
Bomb Cosmetics Acid ...
400 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
80 LEK - 300 LEK
Acqua di Parma Peoni ...
8600 LEK
COLLISTAR MULTI-ACTI ...
2280 LEK
COLLISTAR SUBLIME BL ...
5890 LEK
COLLISTAR FIRMING TA ...
5890 LEK
COLLISTAR Collistar ...
4950 LEK
Genera Mask rigjener ...
Garnier Fructis inis ...
360 LEK
Taft Power hair lac ...
320 LEK
Pantene mousse ...
450 LEK
Nivea Freeze Elasto ...
380 LEK
Nivea Diamond Gloss ...
280 LEK
OYSTER shampoo ristr ...
750 LEK
OYSTER fixi hair spr ...
650 LEK
OYSTER Cutinol ...
600 LEK - 1900 LEK
Loreal Elseve Anti-C ...
350 LEK - 600 LEK
OYSTER Chromatic go ...
600 LEK
Garnier Fructis Hydr ...
380 LEK
Taft Maxx Power Gel ...
620 LEK
Fonex Gummy Styling ...
320 LEK
Nivea For Men Silver ...
470 LEK
OYSTER Bleacy New ...
1000 LEK - 1200 LEK
OYSTER Remove System ...
1000 LEK
OYSTER Fixi Mousse ...
650 LEK
OYSTER Fixi Extra St ...
650 LEK
Acqua di Parma HAIR ...
4900 LEK