ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Intimately
 
 
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA David Beckham
 
Intimately
Hijeshi shimmering, stil vetë siguroi, intimitetin e Victoria Beckham. Shumë gruaja e vet, shumë-talentuar Victoria Beckham vesh suksesin si të natyrshme dhe të bukur. Sot, magnetizëm saj personale dhe kuptimin e stilit elegant të saj të mbajtur në qendër të vëmendjes, si ajo ndjek rolin e saj si gruaja e nëna, ikonë e stilit dhe biznesmene.

Shënime aromë: lule të bardha, Bergamot, Rose petals, Casablanca Lily, tuberose, ngjyrë e bardhë, vanilje, dru sandali dhe Musk.

Familja aromë: Floral

Përdorimi Recommended: Çdo Raste 
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
eau de toilette 75ml
Artikulli #4338
3 500 LEK SHTO NË SHPORTË
eau de toilette 30ml
Artikulli #4339
2 500 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Flormar X10 Sculptin ...
550 LEK
Brooklin Eyeliner He ...
150 LEK
Gabrini Terracotta e ...
500 LEK
Deborah Il Rossetto ...
400 LEK
Artdeco Hydra Minera ...
1700 LEK
Maybelline Khol Line ...
750 LEK
Maybelline Master Gr ...
450 LEK
NOTE ULTRA BLACK DIP ...
500 LEK
NOTE SMOKEY EYE PENC ...
1000 LEK
Moda MATTE LIPSTICK ...
300 LEK
Moda WATERPROOF DIPL ...
300 LEK
Impala Precise Eyeli ...
500 LEK
Brooklin Shine on me ...
500 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
790 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
900 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
550 LEK
Makeup Revolution London& ...
985 LEK
Makeup Revolution London& ...
1600 LEK
Makeup Revolution London& ...
530 LEK
Makeup Revolution London& ...
1800 LEK
Vichy Normaderm Nigh ...
2250 LEK
Calvin Klein Contrad ...
5900 LEK
Clinians Azione Anti ...
1020 LEK
Nivea young Control ...
520 LEK
Nivea young Stay Cle ...
490 LEK
Genera Tonico ...
240 LEK
Nivea Visage Clear u ...
480 LEK
Nivea Visage Gel Lar ...
470 LEK
Nivea Visage Q10 nat ...
1200 LEK
Nivea Visage Locion ...
480 LEK
Loreal Age Re-Perfec ...
1200 LEK
Garnier Gariner Shee ...
1000 LEK
Loreal Revita Lift L ...
600 LEK
Garnier Ambre Solair ...
1000 LEK
Nivea ANTI-WRINKLE Q ...
1200 LEK
Garnier Garnier Anti ...
750 LEK
Venus Prime Rughe Cr ...
700 LEK
Refan YOUTHFUL PERFE ...
1250 LEK
COLLISTAR Collistar ...
4250 LEK
COLLISTAR ULTRA-LIFT ...
4400 LEK
Lancome Magnifique ...
4500 LEK - 7000 LEK
Guerlain Shalimar ...
5200 LEK - 7200 LEK
Lancome Poeme ...
6000 LEK - 10000 LEK
Giorgio Armani Arman ...
5500 LEK - 8000 LEK
Narciso Rodrigues Fo ...
6800 LEK
Kenzo L'Eau par Kenz ...
5500 LEK
Creation lamis Heirl ...
1000 LEK
Yves Saint Laurent L ...
5900 LEK - 7200 LEK
Bvlgari Rose Essenti ...
3800 LEK - 11500 LEK
CAROLINA HERRERA 212 ...
5900 LEK - 7800 LEK
Cindy Crawford Cindy ...
2000 LEK
DKNY DKNY ...
3800 LEK
Jennifer Lopez Deseo ...
4000 LEK - 6500 LEK
Lalique Lalique Whit ...
5200 LEK - 6500 LEK
Infasil Floreale ...
470 LEK
Moschino Toujours Gl ...
6000 LEK
Moda BODY SPRAY ...
500 LEK
Lancome La vie est b ...
12000 LEK
Guerlain Guerlain La ...
10500 LEK
Acqua di Parma Colon ...
3900 LEK
Colgate MaxFresh ...
220 LEK
Neutro Roberts Ritua ...
360 LEK
UNION Dyll ...
200 LEK
Neutro Roberts Cryat ...
400 LEK
Borotalco Dry Power ...
300 LEK - 310 LEK
Rexona Naturals Acti ...
250 LEK - 275 LEK
Infasil Talco ...
470 LEK
Infasil Neutro Extra ...
380 LEK
Bomb Cosmetics Handb ...
3500 LEK
Bomb Cosmetics Littl ...
2700 LEK
Palmolive Palmolive ...
370 LEK
Borotalco White Musk ...
350 LEK
Dove Go Fresh Vapo ...
430 LEK
Dove Dove Caring Pro ...
300 LEK
Dove Dove Profumo Di ...
300 LEK
Dove Dove Go Fresh ...
Fonex Argan Touch ...
170 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
80 LEK - 300 LEK
COLLISTAR PURE ACTIV ...
4450 LEK
COLLISTAR Collistar ...
4450 LEK
Loreal Casting Crèm ...
1000 LEK
Garnier Fructis Anti ...
280 LEK
Garnier Fructis Fort ...
280 LEK - 600 LEK
Garnier Fructis Fini ...
360 LEK
Echos Line m7 ...
580 LEK
Pantene hairspray ...
450 LEK
Nivea Nivea Styling ...
380 LEK
OYSTER shampoo idrat ...
750 LEK
OYSTER Cutinol Serum ...
1300 LEK
OYSTER Chromatic go ...
600 LEK
Intesa Intesa Shkum ...
200 LEK - 280 LEK
Intesa Intesa Llak ...
100 LEK - 220 LEK
Head & Shoulders App ...
450 LEK - 700 LEK
Nivea Anti-Dandruff ...
250 LEK
Nivea Elastic Stylin ...
380 LEK
Taft Chaos Ultra Str ...
330 LEK
Taft Absolut Gel Ipe ...
520 LEK
Loreal Txturban ...
750 LEK
Fonex Gummy Wax Matt ...
370 LEK
Acqua di Parma Rosa ...
4900 LEK