ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Cool Water men
 
 
Davidoff
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Davidoff
 
Cool Water men
Ashtu si surfing vala e përsosur jep ujë të ftohtë një vetëdije të re trupin dhe ndjenjën e lirisë. Frymëzuar nga ujit, ujë Davidoff Cool është një aromë refreshingly aromatike, me freski intensive të mente. Ai përfshin fuqinë e oqeanit dhe era e bën atë kaq joshëse. Një aromë klasike që ka bërë një simbol i fuqisë pushtetit dhe freski. 
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
eau de toilette 75ml
Artikulli #4348
4 500 LEK SHTO NË SHPORTË
eau de toilette 40ml
Artikulli #4349
3 200 LEK SHTO NË SHPORTË
aftershave 75ml
Artikulli #4350
3 800 LEK SHTO NË SHPORTË
deostick 75gr
Artikulli #4351
2 300 LEK SHTO NË SHPORTË
kit edt 75ml + aftershave lotion 75ml
Artikulli #4352
5 500 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Maybelline Super Sta ...
1200 LEK
Flormar Lash lift ma ...
360 LEK
Flormar X10 Sculptin ...
550 LEK
Flormar Quartz nail ...
120 LEK
Impala Blush On ...
500 LEK
Maybelline Color sen ...
850 LEK
Moda Matte lipstick ...
300 LEK
Brooklin Dipliner 02 ...
350 LEK
NOTE PERFECT LASH MA ...
800 LEK
NOTE EYEBROW PENCIL ...
600 LEK
NOTE LONG WEARING LI ...
600 LEK
Moda BLUSHER ...
300 LEK
Moda DOUBLE EFFECT M ...
300 LEK
Moda LUXURY INFINITY ...
450 LEK
Moda LENGHTENING MAS ...
500 LEK
Moda MEGA LASH VOLUM ...
500 LEK
Impala Foundation fo ...
600 LEK
Impala Dipliner 501 ...
500 LEK
Impala Eyeliner 504 ...
400 LEK
Impala Eyeliner 512 ...
500 LEK
Loreal Age Perfect N ...
1200 LEK
Vichy Normaderm Nigh ...
2250 LEK
Garnier Pure ...
570 LEK
Genera Tonico ...
240 LEK
Garnier GARNIER FRES ...
560 LEK
Garnier NUTRITIONIST ...
780 LEK
Venus Crema Superidr ...
700 LEK
Carroten Hydra Plus ...
850 LEK - 900 LEK
Garnier Pure Active ...
690 LEK
Garnier Eye make-up ...
490 LEK
Moda Make - up Remov ...
450 LEK
Garnier Ambre Solair ...
1000 LEK
Garnier Ambre Solair ...
850 LEK
Garnier Ambre Solair ...
1000 LEK
Nivea ANTI-WRINKLE Q ...
1200 LEK
Nivea Anti Falten Q ...
1100 LEK
Garnier Garnier Anti ...
750 LEK
Venus Prime Rughe Cr ...
700 LEK
Impala  Highlighter ...
600 LEK
Impala Cream to Powd ...
950 LEK
CHANEL Coco eau de p ...
7500 LEK
Burberry The Beat ...
3700 LEK - 3900 LEK
Nina Ricci Love in P ...
1800 LEK - 6500 LEK
Prada Infusion D'Hom ...
6300 LEK
Creation lamis Every ...
1000 LEK
Creation lamis Colos ...
900 LEK
Jacques Avalanche ...
980 LEK
Revlon Charlie ...
1500 LEK
Ralph Lauren Polo Bl ...
3200 LEK - 3800 LEK
paco rabanne Lady Mi ...
3200 LEK - 10500 LEK
CAROLINA HERRERA CAR ...
2500 LEK - 4000 LEK
CAROLINA HERRERA Chi ...
1200 LEK - 9000 LEK
Davidoff Cool Water ...
2000 LEK - 4200 LEK
DKNY Pure DKNY ...
7500 LEK
Givenchy Organza Fir ...
5000 LEK
Gucci Eau De Parfum ...
4500 LEK
Gucci Gucci Guilty I ...
4300 LEK - 11500 LEK
Lacoste Dream of Pin ...
5600 LEK
Lacoste Booster For ...
2600 LEK
Cacharel LouLou ...
6000 LEK
Dove Pro Age 750ml ...
320 LEK - 400 LEK
Nivea Cream ...
110 LEK - 360 LEK
Borotalco Activ Fres ...
300 LEK - 350 LEK
Borotalco Cool Power ...
300 LEK - 350 LEK
Infasil Floreale ...
470 LEK
Bomb Cosmetics Cherr ...
2400 LEK
Bomb Cosmetics Handb ...
3500 LEK
Bomb Cosmetics Littl ...
2700 LEK
Dove Go Fresh Deo Ka ...
290 LEK
Deba Vital ...
250 LEK
Listerine Cool Citru ...
330 LEK - 600 LEK
Dove Pure &Sensitive ...
300 LEK
Dove Dove Bagno Sch ...
300 LEK
Vidal Velvet Sensati ...
300 LEK
Vidal Vidal Sensual ...
300 LEK
Bomb Cosmetics Rippl ...
400 LEK
OYSTER Sublime Fruit ...
750 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
0 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
0 LEK
Kamill Hand Hygiene- ...
0 LEK
Nivea 2in1 express ...
280 LEK
Nivea Classic care ...
280 LEK
Nivea Freeze Absolut ...
340 LEK
Nivea Classic Care B ...
280 LEK
Clear Clear Hair Fal ...
450 LEK
Extremo Dekolorant ...
1000 LEK
Loreal Elseve Re-Nut ...
350 LEK - 600 LEK
Pantene Ricci Perfet ...
550 LEK
Head & Shoulders App ...
450 LEK - 700 LEK
Mil Mil Alle Erbe 10 ...
350 LEK
Mil Mil Olio di Arga ...
350 LEK
Lux Dimension Capell ...
160 LEK
Johnson&Johnson John ...
200 LEK
Nivea Anti-Dandruff ...
250 LEK
Taft Extreme Gel Meg ...
520 LEK
Garnier Fructis Stru ...
400 LEK
Nivea For Men Nivea ...
380 LEK
OYSTER Directa ...
600 LEK
OYSTER Fixi Extra St ...
600 LEK
OYSTER Sublime Fruit ...
800 LEK