ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Cool Water deep
 
 
Davidoff
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Davidoff
 
Cool Water deep
Cool Water Deep nga Davidoff është një aromatik aromë Woody për burrat.Hundë pas kësaj aromë është Nathalie Lorson. Shënime të lartë janë kivi, portokalli mandarin, kaktus, dëllinje dhe mollë, shënimet e mesme janë rrëshirë bredhi, Clary urtë dhe hala kedri, shënimet bazë janë labdanum, hinoki druri, druri dhe të bardhë guaiac misk. 
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
eau de toilette 50ml
Artikulli #4354
4 200 LEK SHTO NË SHPORTË
deostick 75gr
Artikulli #4355
2 000 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Flormar Ball Blusher ...
530 LEK
Maybelline Affiniton ...
1100 LEK
Impala Mascara MAXIM ...
550 LEK
Gabrini Terracotta e ...
500 LEK
Loreal Visible Lift ...
1400 LEK
Brooklin Dipliner 02 ...
350 LEK
Maybelline Lash Sens ...
750 LEK
NOTE TERRACOTTA POWD ...
900 LEK
NOTE PERFECT LASH MA ...
900 LEK
NOTE LONG WEARING LI ...
700 LEK
Moda I SHINE EYESHAD ...
300 LEK
Impala Eyeliner ...
250 LEK
Impala Eyeliner “C ...
500 LEK
Brooklin Tiny Tip ...
300 LEK
NOTE TERRACOTTA BLUS ...
900 LEK
NOTE PROFESSIONAL EY ...
1400 LEK
Impala IMPALA Automa ...
350 LEK
Moda MODA BODY GLITT ...
450 LEK
Makeup Revolution London& ...
1250 LEK
Makeup Revolution London& ...
1050 LEK
Loreal Youth Code ...
1600 LEK
Loreal Tonic Triple ...
600 LEK
Garnier UltraLift wi ...
1100 LEK
Garnier Essentials ...
400 LEK
Garnier Essentials ...
400 LEK
Nivea Visage Krem Di ...
650 LEK
Nivea Visage Krem di ...
650 LEK
Nivea Visage Expert ...
1600 LEK
Nivea Visage DNAge s ...
1200 LEK
Nivea Visage Krem Id ...
650 LEK
Nivea Visage Krem Hi ...
650 LEK
Carroten Omega Care ...
700 LEK - 800 LEK
Garnier Pure Active ...
690 LEK
Nivea Light Feeling ...
1000 LEK
Oil of Olaz Olay Pro ...
900 LEK
Nivea ANTI-WRINKLE Q ...
1200 LEK
Loreal Sublime Bronz ...
1150 LEK
Makeup Revolution London& ...
1200 LEK
COLLISTAR TWO-PHASE ...
2850 LEK
COLLISTAR BALANCING ...
2800 LEK
Burberry The Beat ...
3700 LEK - 3900 LEK
Giorgio Armani Empor ...
4600 LEK - 9200 LEK
Jacques Fuel ...
980 LEK
Jean Yves Cosmetics  ...
700 LEK
Colour Me Colour Me ...
800 LEK
United Toiletries Cosmeti ...
900 LEK
Yves Saint Laurent Y ...
0 LEK - 8500 LEK
Top Ten Natural Vita ...
900 LEK
Cerruti 1881 pour Fe ...
1400 LEK - 6000 LEK
Lancome Hypnôse Sen ...
5400 LEK - 10000 LEK
Lolita Lempicka Fleu ...
5800 LEK - 7000 LEK
Davidoff Cool Water ...
2000 LEK - 4200 LEK
Gabriela Sabatini La ...
1500 LEK
Marc Jacobs Daisy ...
8500 LEK
TOM FORD Tom Ford Ne ...
25000 LEK
MOLINARD Secret Sucr ...
18000 LEK
MOLINARD Molinard Ha ...
6000 LEK - 14500 LEK
MOLINARD Vanille Fru ...
2500 LEK - 7400 LEK
Acqua di Parma Colon ...
6100 LEK - 13000 LEK
MOLINARD Heliotrope ...
17500 LEK
Garnier Invisible ...
270 LEK
Garnier Fresh - inte ...
250 LEK
Malizia Latte ...
280 LEK
Malizia Pino ...
280 LEK
Malizia Mora & Musch ...
280 LEK
Nivea Happy ...
360 LEK
Veet Leter Trupi ...
450 LEK
Borotalco Activ Fres ...
300 LEK - 350 LEK
Rexona Naturals Acti ...
250 LEK - 275 LEK
Infasil Neutro Tripl ...
300 LEK - 470 LEK
Colgate Total advanc ...
220 LEK
Dove Go Fresh Deo Ka ...
290 LEK
Dove Go Fresh Vapo ...
430 LEK
Nivea Stress Protect ...
200 LEK - 250 LEK
Dove Dove Burro Di K ...
300 LEK
Bomb Cosmetics Acid ...
400 LEK
COLLISTAR MULTI-ACTI ...
2280 LEK
COLLISTAR MULTI-ACTI ...
2280 LEK
COLLISTAR HAND AND N ...
1325 LEK
COLLISTAR SUBLIME BL ...
5890 LEK
Garnier Fructis inis ...
360 LEK
Echos Line S9 1000ml ...
780 LEK
Echos Line s7 ...
780 LEK
Nivea For Men Strong ...
280 LEK
Pantene mousse ...
450 LEK
Nivea Aqua Gel For M ...
380 LEK
Nivea Diamond Gloss ...
280 LEK
OYSTER shampoo idrat ...
750 LEK
OYSTER Cutinol Stard ...
600 LEK - 1900 LEK
OYSTER Cutinol Be co ...
600 LEK - 1900 LEK
Loreal Elseve Total ...
350 LEK - 650 LEK
Loreal Elseve Multiv ...
350 LEK
Bilba Bilba Llak ...
310 LEK
Head & Shoulders App ...
450 LEK - 700 LEK
Nivea Elastic Stylin ...
380 LEK
Taft Chaos Ultra Str ...
330 LEK
Garnier Fructis Gel ...
480 LEK
Garnier Fructis Extr ...
400 LEK
Fonex Hair Gel ...
120 LEK - 270 LEK
OYSTER Fixi Extra St ...
650 LEK