ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Cool Water Wave
 
 
Davidoff
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Davidoff
 
Cool Water Wave
Ky parfum është krijuar për një grua që kremton shpirtin e saj të lirë dhe feminiteti, por ende është vetë-besim. Parfumierit Philippe Bousseton krijoi këtë koktej me lule dhe me shije frute frymëzuar nga Afërditë. Me freskinë e saj Davidoff Cool Water Wave ju kujton e ujit të pastër, kristal. Ajo fillon me shënime të verës: me lëng, shalqi të freskët dhe e ëmbël që blends me shënimet e frutave të pasionuar: mango dhe gujava me marrëveshjet e lules e freesia, datura, kuq piper, bozhure dhe misri. Në bazë të këtij aromë joshëse ka, dru sandali iris dhe qelibar. Kjo lotsjellës në formë shishe ishte projektuar nga Elie Papiernik. Ngjyra e ylbertë e saj oqean blu josh moderne, gratë elegant dhe i sofistikuar në të gjithë botën. 
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
eau de toilette 50ml
Artikulli #4357
3 800 LEK SHTO NË SHPORTË
body lotion 200ml
Artikulli #4358
1 800 LEK SHTO NË SHPORTË
shower gel 200ml
Artikulli #4359
1 800 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Maybelline Falsies B ...
700 LEK
Flormar Matte Mono ...
230 LEK
Flormar Neon Nail En ...
120 LEK
Loreal Contour Parfa ...
800 LEK
Artdeco Hydra Minera ...
1700 LEK
Maybelline Master Gr ...
450 LEK
Maybelline Go Extrem ...
750 LEK
NOTE LONG LASH MASCA ...
900 LEK
Moda SPECIAL EDITION ...
300 LEK
Moda ARGAN LIPSTICK ...
300 LEK
Moda WATERPROOF LIPL ...
180 LEK
Moda WATERPROOF EYEB ...
250 LEK
Flormar Quartet eyes ...
400 LEK
NOTE BRONZING POWDER ...
1950 LEK
Impala Cream to Powd ...
950 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
790 LEK
Makeup Revolution London& ...
800 LEK
Makeup Revolution London& ...
1250 LEK
Makeup Revolution London& ...
1250 LEK
Makeup Revolution London& ...
1050 LEK
Loreal Triple Active ...
850 LEK
Garnier UltraLift wi ...
950 LEK
Nivea Visage Krem Hi ...
550 LEK
Nivea Visage DNAge s ...
1200 LEK
Loreal Tonik sysh ...
550 LEK
Dermasensitiv+ Face ...
700 LEK
Garnier Essentials H ...
500 LEK
Loreal Youth Code Du ...
3000 LEK
Garnier Ambre Solair ...
1000 LEK
Lancome Nutrix Royal ...
6000 LEK
Venus Prime Rughe Cr ...
700 LEK
Impala IMPALA Founda ...
1000 LEK
Impala Cream to Powd ...
950 LEK
AlmaK Protective Moi ...
1900 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
1650 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
1450 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
1150 LEK
COLLISTAR Collistar ...
4250 LEK
COLLISTAR PRECIOUS E ...
4700 LEK
COLLISTAR BIOREVITAL ...
5550 LEK
Burberry London ...
3800 LEK - 7900 LEK
Lancome Magnifique ...
4500 LEK - 7000 LEK
Bvlgari Jasmin Noir ...
2800 LEK - 8500 LEK
Cartier Le Baiser Du ...
5800 LEK
Lacoste Style in pla ...
2300 LEK - 5200 LEK
Hugo Boss Pure ...
2600 LEK - 6000 LEK
Paris Vally It's del ...
2100 LEK
Tesori d'Oriente Pap ...
440 LEK
United Toiletries Cosmeti ...
900 LEK
Top Ten Team Force ...
800 LEK - 1100 LEK
Bvlgari Black ...
4200 LEK - 5200 LEK
Lolita Lempicka Fleu ...
5000 LEK - 6800 LEK
Diesel Only The Brav ...
4500 LEK - 8500 LEK
Dupont Intense ...
3300 LEK - 4600 LEK
Ferrari Extreme ...
5000 LEK
Giorgio Beverly Hills&nbs ...
2600 LEK - 3600 LEK
Givenchy Ysatis ...
6400 LEK
B.U Wild ...
260 LEK - 300 LEK
Flormar Sexy ...
320 LEK
MOLINARD Tubereuse V ...
9950 LEK
Neutro Roberts Extra ...
360 LEK
Malizia Cocco ...
280 LEK
Nivea Soft ...
200 LEK - 600 LEK
Palmolive Palmolive ...
40 LEK - 85 LEK
GOSH Woman Seasons S ...
390 LEK
Borotalco Dry Power ...
300 LEK - 310 LEK
Infasil Neutro Tripl ...
300 LEK - 470 LEK
Neutro Roberts Zero ...
GOSH Fresh breeze ...
620 LEK
Nivea Roll-on Invisi ...
250 LEK
Vidal Velvet Sensati ...
300 LEK
Vidal Vidal Argan Oi ...
300 LEK
Vidal Vidal Sensual ...
300 LEK
Garnier Body Repair ...
200 LEK
Bomb Cosmetics Goodn ...
400 LEK
Dove Beauty Cream Ba ...
80 LEK - 90 LEK
Acqua di Parma Peoni ...
8600 LEK
COLLISTAR MULTI-ACTI ...
2800 LEK
COLLISTAR ANTI-WATER ...
5890 LEK
COLLISTAR Collistar ...
6700 LEK
Loreal Excellence Cr ...
1100 LEK
Garnier Fructis Anti ...
280 LEK
Garnier NUTRISSE ...
550 LEK
Echos Line s6 ...
500 LEK - 900 LEK
Dove Color repair th ...
330 LEK
Nivea For Men Strong ...
280 LEK
Taft Ultra hairspray ...
320 LEK
Taft Reflex-shine ha ...
320 LEK
Taft shine mousse ...
320 LEK
Nivea Intense Repair ...
280 LEK
OYSTER shampoo ristr ...
750 LEK
OYSTER Cutinol ...
600 LEK - 1900 LEK
Loreal Elseve Argini ...
350 LEK - 580 LEK
Loreal Silk & Gloss ...
445 LEK - 480 LEK
OYSTER Go color prot ...
1000 LEK
Mil Mil Alle Erbe 10 ...
350 LEK
Garnier Fructis Hydr ...
380 LEK
Nivea Anti-Dandruff ...
250 LEK
OYSTER Fixi Lux Extr ...
350 LEK
OYSTER Rebirth Serum ...
1300 LEK