ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Adventure eau fraiche
 
 
Davidoff
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Davidoff
 
Adventure eau fraiche
Një aventurier ushtar i ri nga shtëpia e Davidoff arrin në treg në shkurt 2010, dhe është quajtur Davidoff aventurën Eau Fraiche. Të përballet me reklamat për këtë aromë do të jetë Ewan McGregor. Ky aventurier aromatik dhe i bukur do erë vit dhe më shumë joshëse ushtar tjetër, ashtu si emrin e saj sugjeron. Ai hulumton bukuritë e natyrën e virgjër, pa kufizimin nevojën e tij për aventura dhe eksplorimit.

Davidoff aventurën Eau Fraiche do të rifreskoni ju me jeshile mandarin, Neroli dhe bergamot, ndërsa duke shtuar aromas e xhenxhefil dhe borzilok në një zemër. Një bazë është i përbërë nga kedri, vetiver dhe misk 
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
eau de toilette 100ml
Artikulli #4361
7 300 LEK SHTO NË SHPORTË
eau de toilette 50ml
Artikulli #4362
5 500 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Loreal Collagen Masc ...
1200 LEK
Loreal Telescopic Ma ...
1100 LEK - 1200 LEK
Flormar Lash lift ma ...
360 LEK
Flormar SuperShine l ...
330 LEK
Maybelline Illegale ...
750 LEK
Deborah Il Rossetto ...
400 LEK
Flormar Graffiti nai ...
120 LEK
NOTE LONG LASH MASCA ...
800 LEK
NOTE MATTIFYING EXTR ...
1600 LEK
Moda ARGAN LIPGLOSS ...
290 LEK
Moda X4 MASCARA ...
450 LEK
Moda WATERPROOF DIPL ...
300 LEK
Impala Mascara XXXL ...
600 LEK
Impala Eyeliner PART ...
600 LEK
Flormar Quartet eyes ...
400 LEK
Brooklin Eyebrow Pen ...
250 LEK
NOTE MATTEMOIST LIPS ...
700 LEK
Impala VINYL 508 24h ...
450 LEK
Impala IMPALA Automa ...
0 LEK
Moda MODA BODY GLITT ...
450 LEK
Loreal Mascara Shock ...
1100 LEK
Loreal Sublime Bronz ...
1150 LEK
Loreal Tonic Triple ...
600 LEK
Nivea young Control ...
520 LEK
Garnier NUTRITIONIST ...
780 LEK
Nivea Visage Tonic ...
470 LEK
Nivea Visage Gel Lar ...
470 LEK
Nivea Visage Q10 nat ...
1200 LEK
Nivea Visage Gel lar ...
470 LEK
Nivea Visage DNAge D ...
1200 LEK
Loreal Triple Active ...
600 LEK
Garnier Micellar Cle ...
600 LEK
Loreal Happy Derm Su ...
750 LEK
Garnier Skin Natural ...
850 LEK
Nivea ANTI-WRINKLE Q ...
1200 LEK
Garnier Garnier Esse ...
750 LEK
Venus Prime Rughe Cr ...
700 LEK
Venus Distensya Corr ...
1000 LEK
AlmaK Regenerating D ...
ANAIS Anais Waterpro ...
150 LEK
CHANEL Coco eau de p ...
7500 LEK
Cartier Delices de c ...
4200 LEK - 11500 LEK
Versace Pour homme ...
8000 LEK
Dolce & Gabbana The ...
3200 LEK - 8000 LEK
Dolce & Gabbana Masc ...
3800 LEK - 5800 LEK
Kenzo L'eau par Kenz ...
4000 LEK
Paris Vally Kisses&H ...
2100 LEK
Jacques Mozaic ...
980 LEK
Jacques Millionaire ...
980 LEK
Calvin Klein Euphori ...
8500 LEK
Ralph Lauren Polo Bl ...
3200 LEK - 4300 LEK
Top Ten Ice dive ...
900 LEK - 1100 LEK
Elvive Aigner starli ...
4700 LEK
Davidoff Silver Shad ...
2500 LEK - 4200 LEK
Lalique Encre ...
5500 LEK - 7500 LEK
Elizabeth Arden Arde ...
3500 LEK
Ferrari Extreme ...
5000 LEK
Givenchy Ysatis ...
6400 LEK
Hugo Boss In Motion ...
5200 LEK
Boucheron Place Vend ...
8500 LEK
Colgate Total Advanc ...
220 LEK
Neutro Roberts Miner ...
360 LEK
Neutro Roberts Extra ...
245 LEK - 350 LEK
Rubella Gourmet sham ...
350 LEK
Rexona Naturals Acti ...
250 LEK - 275 LEK
Infasil Adapt ...
470 LEK
Infasil Neutro Tripl ...
300 LEK - 470 LEK
Infasil Nurtente ...
470 LEK
Vestalia Leter depil ...
250 LEK - 1450 LEK
Bomb Cosmetics Cherr ...
2400 LEK
Bomb Cosmetics Littl ...
2700 LEK
Palmolive Palmolive ...
370 LEK
Tesori d'Oriente Bat ...
440 LEK
Neutro Roberts Derma ...
350 LEK
GOSH DNA Antiperspir ...
700 LEK
Borotalco White musk ...
310 LEK
Borotalco White Musk ...
350 LEK
Noxzema Roll-on Acti ...
370 LEK
Listerine Cool Citru ...
330 LEK - 600 LEK
Vidal Velvet Sensati ...
300 LEK
Garnier Fructis Fini ...
360 LEK
Garnier NUTRISSE ...
550 LEK
Garnier Color Natura ...
300 LEK
Dove Cuidado radiant ...
330 LEK
Nivea Diamond Gloss ...
280 LEK
Nivea anti-schuppen ...
280 LEK
Nivea Straight & Eas ...
280 LEK
Clear Clear Hair Fal ...
450 LEK
Extremo Lozione Rist ...
1150 LEK
Extremo Crema Color ...
600 LEK
OYSTER Kristalin ch ...
650 LEK
OYSTER Cutinol Stard ...
600 LEK - 1900 LEK
Loreal Elseve Re-Nut ...
350 LEK - 600 LEK
Ultrex Volume Maxx ...
450 LEK
Intesa Intesa Llak ...
100 LEK - 220 LEK
Mil Mil Alle Erbe 10 ...
350 LEK
Head & Shoulders Hea ...
700 LEK
Taft Extreme Gel Meg ...
520 LEK
OYSTER Rebirth Shamp ...
1900 LEK
OYSTER Heaven Touch ...
1300 LEK