ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Champion
 
 
Davidoff
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Davidoff
 
Champion
 Përshkruar si një "freskët, citrusy" parfum, Davidoff kampion Ujë Tualeti Spray për burrat hapet me shënime të lartë të limon dhe bergamot, rrjedhin në një zemër të urtë dhe galbanum, në majë të një baze të qetë prej kedri dhe lisi myshk.

Davidoff është një prej markave më të njohura aromë e drejtpërdrejtë, dhe kjo kampion Davidoff Eau de tualet spray për meshkujt është një hit i madh me klientët tanë për aroma e saj të thellë, mashkullor që është e përkryer për të veshin për çdo rast.


 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
eau de toilette 90ml
Artikulli #4364
8 000 LEK SHTO NË SHPORTË
eau de toilette 50ml
Artikulli #4365
6 000 LEK SHTO NË SHPORTË
aftershave lotion 90ml
Artikulli #4366
5 700 LEK SHTO NË SHPORTË
deostick 75gr
Artikulli #4367
2 500 LEK SHTO NË SHPORTË
shower gel 200ml
Artikulli #4368
2 800 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Flormar Dipliner ...
300 LEK
Impala Mascara Glitt ...
350 LEK
Loreal Million Lashe ...
1200 LEK
Flormar Blush on ...
330 LEK
Flormar Supershine M ...
120 LEK
Deborah Il Rossetto ...
400 LEK
Brooklin Dipliner 02 ...
350 LEK
Moda MATTE LIPSTICK ...
300 LEK
Moda LUXURY VELVET L ...
300 LEK
Moda X10 VOLUME MASC ...
500 LEK
Moda LUXURY X10 MASC ...
500 LEK
Impala Mascara LASH ...
Impala Mascara XXXL ...
550 LEK
Brooklin Tiny Tip ...
300 LEK
Impala Ultimate eyel ...
500 LEK
Moda MODA BODY GLITT ...
450 LEK
NOTE NOTE PERFECTING ...
1300 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
695 LEK
Makeup Revolution London& ...
560 LEK
Makeup Revolution London& ...
550 LEK
Vichy Normaderm Nigh ...
2250 LEK
Loreal Sublime Bronz ...
1150 LEK
Garnier UltraLift wi ...
950 LEK
Nivea Visage Q10 sys ...
3000 LEK
Venus Concentrato An ...
680 LEK
Carroten Hydra Plus ...
850 LEK - 900 LEK
Garnier Micellar Cle ...
600 LEK
Nivea Light Feeling ...
1000 LEK
Loreal Happy Derm Su ...
750 LEK
Nivea Mattifying Day ...
550 LEK
Nivea Nourishing Day ...
550 LEK
Garnier Moisture Mat ...
750 LEK
Garnier Skin Natural ...
850 LEK
Garnier Garnier Anti ...
750 LEK
Garnier Garnier Ambr ...
800 LEK
AlmaK  Youth Enhanci ...
4900 LEK
AlmaK Reshape Dead S ...
2990 LEK
Refan YOUTHFUL PERFE ...
1250 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
780 LEK
COLLISTAR HYDRO-PROT ...
4850 LEK
CHANEL Coco eau de p ...
7500 LEK
Burberry The Beat ...
3700 LEK - 3900 LEK
Versace Bright Cryst ...
4400 LEK - 6000 LEK
Calvin Klein Ck IN2U ...
3900 LEK
Cartier Delices de c ...
4200 LEK - 11500 LEK
Lancome So Magic ...
4400 LEK - 10000 LEK
Kenzo Summer By Kenz ...
5900 LEK
Ralph Lauren Polo Gr ...
4500 LEK
Calvin Klein Crave ...
4900 LEK
Jacques Rich and Fam ...
980 LEK
Versace Versus ...
3800 LEK - 8000 LEK
Dunhill London ...
2200 LEK - 5000 LEK
Dupont Passenger ...
3000 LEK - 3800 LEK
Dolce & Gabbana Desi ...
9500 LEK
Adidas Deo Body Spra ...
320 LEK
MOLINARD Jasmin Eau ...
7400 LEK
PENHALIGON'S ENDYMIO ...
12000 LEK
Acqua di Parma Blu M ...
9250 LEK - 13750 LEK
Acqua di Parma DEODO ...
3900 LEK
Burberry Burberry He ...
7650 LEK - 14450 LEK
Garnier Sensitive - ...
450 LEK
Aquafresh HigHDefini ...
300 LEK
Malizia Latte ...
280 LEK
Nivea Cream ...
110 LEK - 360 LEK
Tesori d'Oriente Fio ...
440 LEK
Top Ten Action 3 Int ...
320 LEK
GOSH Woman Seasons W ...
490 LEK
Neutro Roberts Noir ...
360 LEK
Infasil Talco ...
470 LEK
Palmolive Palmolive ...
370 LEK
Tesori d'Oriente Bat ...
440 LEK
Neutro Roberts Extra ...
320 LEK
Bourjois Anti-witte ...
600 LEK
Dove Dove Crema Di P ...
300 LEK
Vidal Vidal Sensual ...
300 LEK
AXE Axe Deo For Her ...
350 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
250 LEK
Makeup Revolution London& ...
1600 LEK
COLLISTAR MULTI-ACTI ...
2800 LEK
COLLISTAR Collistar ...
4450 LEK
Garnier Fructis Anti ...
280 LEK
Garnier Fructis NEW ...
360 LEK
Garnier Fructis Fini ...
360 LEK
Neutro Roberts GEL ...
260 LEK
Echos Line s6 ...
500 LEK - 900 LEK
Nivea 2in1 express ...
280 LEK
Taft Reflex-shine ha ...
320 LEK
Nivea Diamond Gloss ...
280 LEK
OYSTER shampoo idrat ...
750 LEK
OYSTER  Kristalin Ch ...
650 LEK
Loreal Elseve Re-Nut ...
350 LEK - 600 LEK
Head & Shoulders Soo ...
450 LEK - 600 LEK
OYSTER Go color prot ...
1000 LEK
Taft Chaos Ultra Str ...
330 LEK
Garnier Fructis Spik ...
400 LEK
OYSTER Bleacy New ...
1000 LEK - 1200 LEK
OYSTER Fixi Soft Tou ...
650 LEK
OYSTER Fixi Mousse ...
650 LEK
OYSTER Rebirth Mask ...
1300 LEK
OYSTER Stardust Pre- ...
1300 LEK