ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Echo men
 
 
Davidoff
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Davidoff
 
Echo men
Echo është aromë e gjashtë Davidoff, të nisur në vitin 2003 dhe të orientuara për njerëzit të moshës së mesme.Aromë përfshin vëren ujore, vë në dukje metalike të aldehyds dhe kamoshi bardhë. Shënimet bazë janë: djegës, arrëmyshk, piper i zi, myshk, kedri, dru sandali dhe kamoshi bardhë.Shishe është shumë e bukur, ergonomik, e krijuar në një stil urbane. Echo është krijuar nga Alain Astori, Pierre Wargnye dhe Beatrice Piquet. 
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
eau de toilette 100ml
Artikulli #4370
5 200 LEK SHTO NË SHPORTË
eau de toilette 50ml
Artikulli #4371
3 800 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Ruby Rose Tone sysh ...
600 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
650 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
190 LEK
Flormar Turbo Bost ...
450 LEK
Impala Mascara ELEGA ...
550 LEK
Flormar Supershine l ...
330 LEK
Deborah Absolute Hi- ...
500 LEK
Artdeco Hydra Minera ...
1700 LEK
Maybelline Baby Lips ...
200 LEK
Moda Mascara x4 ...
450 LEK
NOTE LUMINOUS SILK C ...
800 LEK
NOTE ULTRA VOLUME MA ...
800 LEK
NOTE DEEP BLACK MASC ...
800 LEK
Moda LUXURY COMPACT ...
500 LEK
Moda LUXURY MATTE LI ...
300 LEK
Moda WATERPROOF LIPL ...
180 LEK
Moda WATERPROOF GEL ...
550 LEK
NOTE MINERAL CONCEAL ...
2500 LEK
NOTE BB CONCEALER ...
1800 LEK
NOTE NOTE PERFECTING ...
800 LEK
Loreal Revitalift Ni ...
1500 LEK
Loreal Triple Active ...
780 LEK - 850 LEK
Calvin Klein Contrad ...
5900 LEK
Impala Compact Powde ...
450 LEK
Nivea Visage Krem Id ...
650 LEK
Garnier NUTRITIONIST ...
780 LEK
Nivea Visage Krem Hi ...
550 LEK
Nivea Visage Expert ...
1600 LEK
Nivea Visage 2in1Exp ...
490 LEK
Nivea Visage Locion ...
480 LEK
Nivea Visage DNAge D ...
1200 LEK
Venus Trattamento No ...
650 LEK
Dermasensitiv+ Face ...
700 LEK
Byphase Creme Exfoli ...
600 LEK
Maybelline Augen-Mak ...
450 LEK
Lancome Nutrix Royal ...
6000 LEK
Loreal Anti-Wrinkle- ...
1580 LEK
Nivea ANTI-WRINKLE Q ...
1200 LEK
Venus Distensya Corr ...
1000 LEK
AlmaK Protective Moi ...
1900 LEK
Bvlgari Bvlgari Aqua ...
2000 LEK - 6200 LEK
Guerlain L'instant d ...
7900 LEK - 8500 LEK
Guerlain Aqua Allego ...
6200 LEK
Giorgio Armani Arman ...
5500 LEK - 8000 LEK
Gucci Pour Homme ...
3200 LEK - 7600 LEK
Diesel Unlimeted ...
4300 LEK - 9300 LEK
Gucci Envy me ...
4500 LEK - 8500 LEK
Tesori d'Oriente Mus ...
440 LEK
Jean Yves Cosmetics  ...
700 LEK
Revlon Charlie ...
1500 LEK
Dunhill London ...
2200 LEK - 5000 LEK
Dupont Essence Pure ...
4300 LEK
Escada Desire Me ...
4200 LEK - 8200 LEK
Everlast Original 19 ...
600 LEK - 2000 LEK
Giorgio Armani Empor ...
4500 LEK
Giorgio Armani Arman ...
3800 LEK - 7000 LEK
Givenchy Play ...
3800 LEK
Marc Jacobs Lola ...
6000 LEK
Chloe L'eau de chlo ...
8000 LEK
Playboy Miami ...
400 LEK
Aquafresh Iso-Active ...
415 LEK
Nivea Cream ...
110 LEK - 360 LEK
Veet Leter Trupi ...
450 LEK
Blanx Extra white In ...
670 LEK
Borotalco Dry Power ...
300 LEK - 310 LEK
Infasil Neutro Tripl ...
300 LEK - 470 LEK
Bomb Cosmetics Cherr ...
2400 LEK
Lux Lux oils of the ...
250 LEK
Borotalco White musk ...
310 LEK
Dove Go Fresh Deo Ka ...
290 LEK
Dove Go Fresh Vapo ...
430 LEK
Noxzema Memories Deo ...
370 LEK
Dove Pure &Sensitive ...
300 LEK
Dove Dove Caring Pro ...
300 LEK
AXE Axe Deo For Her ...
350 LEK
Garnier Body Repair ...
200 LEK
Bomb Cosmetics Rippl ...
400 LEK
OYSTER Sublime Fruit ...
750 LEK
Blanx Sensitive Teet ...
400 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
0 LEK
Nivea anti-schuppen ...
280 LEK
Nivea Straight & Eas ...
390 LEK
Nivea Volumizzatore ...
450 LEK
Nivea Nivea Styling ...
380 LEK
Nivea Nivea Styling ...
380 LEK
Nivea Diamond Gloss ...
280 LEK
OYSTER Cutinol Be co ...
600 LEK - 1900 LEK
Loreal Elseve Re-Nut ...
350 LEK - 600 LEK
NATURAVERDE Gocce di ...
700 LEK
Mil Mil Olio di Arga ...
350 LEK
Unilever Brylcreem o ...
450 LEK
Nivea Anti-Dandruff ...
250 LEK
Taft Chaos Ultra Str ...
330 LEK
Taft Maxx Power Gel ...
620 LEK
Loreal Indestructibl ...
640 LEK
Fonex Gummy Wax Matt ...
370 LEK
Extremo Profesional ...
800 LEK
Garnier Fructis Gel ...
480 LEK
OYSTER Straightening ...
900 LEK
OYSTER Stardust Pre- ...
1300 LEK