ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Cool Water Game
 
 
Davidoff
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Davidoff
 
Cool Water Game
Ajo u krijua në vitin 2006 me një qëllim për të kontribuar në vibracionet e mirë. Ajo u frymëzua nga një ditë të ndritshme, me diell e plotë të lojës në plazh. Beatrice Piquet, si krijues i aromë Game, pasuruar dhe refreshed shënimet krye të kësaj erë deti lumtur me shënime aromë e Granny Smith mollë dhe gaz, limoni i freskët.Aromë sensuale zhvillohet në shënimet e zemrës ngrirë mbushur me fruta ekzotike, zbutur nga një buqetë ujore të zambak uji dhe freesia. Baza përmban, dru sandali kedri dhe qelibar. Kur ju vënë këtë parfum në lëkurën tuaj, ju do të ndiheni si të mbështjella me rroba me lagështi. 
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
shower gel 200ml
Artikulli #4378
1 500 LEK SHTO NË SHPORTË
eau de toilette 30ml
Artikulli #4379
2 500 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Maybelline Dream Sat ...
1100 LEK
Ruby Rose 2501 ...
1500 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
190 LEK
Impala Silicone Penc ...
400 LEK
Flormar Supershine l ...
330 LEK
Flormar Supershine M ...
120 LEK
Gabrini Terracotta p ...
195 LEK
Impala Blush On ...
500 LEK
NOTE FULL COVERAGE S ...
600 LEK
NOTE SMOKEY EYE PENC ...
1000 LEK
Moda LONG LASTING CA ...
1000 LEK
Moda MAXIMUM MATTE L ...
350 LEK
Moda LUXURY MATTE LI ...
300 LEK
Moda INFINITY LONGLA ...
200 LEK
Moda X4 MASCARA ...
450 LEK
Impala Mascara LASH ...
600 LEK
Impala Eyeliner ...
250 LEK
Impala Dipliner 501 ...
500 LEK
Impala Eyeliner 504 ...
400 LEK
Impala Impala Terrac ...
0 LEK
Vichy Normaderm Nigh ...
2250 LEK
Loreal Tonique hydra ...
600 LEK
Nivea young Stay Cle ...
490 LEK
Genera Crema da gior ...
380 LEK
Garnier UltraLift wi ...
1100 LEK
Nivea Visage Locion ...
480 LEK
Nivea Visage DNAge s ...
1200 LEK
Nivea Visage DNAge n ...
1200 LEK
Nivea Visage Q10 sys ...
3000 LEK
Loreal Revitalift ...
1600 LEK
Carroten Omega Care ...
700 LEK - 800 LEK
Nivea Extra Deep Cle ...
450 LEK
Maybelline Augen-Mak ...
450 LEK
Loreal Sublime Sun B ...
1200 LEK
Carroten CC Dream Sk ...
900 LEK
Vichy Capital Soleil ...
2500 LEK
Garnier Moisture Mat ...
750 LEK
Garnier Skin Natural ...
850 LEK
Oil of Olaz Olay Pro ...
900 LEK
Cacharel Eau D'Eden ...
3500 LEK
CHANEL Allure ...
7500 LEK - 10000 LEK
Dolce & Gabbana Ligh ...
3400 LEK - 8300 LEK
Cartier Delices de c ...
4200 LEK - 11500 LEK
Lancome So Magic ...
4400 LEK - 10000 LEK
Hugo Boss Hugo Pure ...
3400 LEK - 6900 LEK
B.U Heart Beat ...
800 LEK
Calvin Klein Ck one ...
4900 LEK
Valentino Valentino ...
6000 LEK
Genera After Shave b ...
450 LEK
Jean Yves Cosmetics  ...
600 LEK - 700 LEK
Yves Saint Laurent Y ...
0 LEK - 8500 LEK
Top Ten Dynamic puls ...
900 LEK - 1100 LEK
Top Ten Fruity rhyth ...
900 LEK
Burberry Weekend ...
3500 LEK
CAROLINA HERRERA 212 ...
4200 LEK - 7700 LEK
Chloe INTENSE ...
9200 LEK - 11600 LEK
D Squared 2 He Wood ...
7500 LEK
Givenchy Amarige Mar ...
0 LEK - 3800 LEK
Lacoste Essential Sp ...
5200 LEK
Lacoste Booster For ...
2600 LEK
Garnier Ultra - opti ...
270 LEK
Malizia Pino ...
280 LEK
Nivea Diamonds ...
360 LEK
Veet Leter Fytyre ...
340 LEK
GOSH I Love You! Deo ...
390 LEK
Rexona Naturals Acti ...
250 LEK - 275 LEK
Infasil Nurtente ...
470 LEK
Colgate Max White On ...
300 LEK
Borotalco Vellutante ...
380 LEK
Bomb Cosmetics Littl ...
2700 LEK
Palmolive Palmolive ...
370 LEK
Palmolive Palmolive ...
370 LEK
Tesori d'Oriente Sho ...
440 LEK
Borotalco White Musk ...
350 LEK
Dove Dove Crema Di P ...
300 LEK
Vidal Vidal White Mu ...
300 LEK
OYSTER Sublime Fruit ...
750 LEK
Braun Silk epil 1 11 ...
5000 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
0 LEK
Kamill Liquid Soap s ...
0 LEK
Garnier Fructis Fort ...
280 LEK - 600 LEK
Neutro Roberts GEL ...
260 LEK
Pantene hairspray ...
450 LEK
Nivea Intense Repair ...
280 LEK
Extremo Lozione Rist ...
1150 LEK
Extremo Crema Color ...
600 LEK
OYSTER  Kristalin Ch ...
650 LEK
OYSTER Cutinol Be co ...
600 LEK - 1900 LEK
Loreal Elseve Volume ...
350 LEK - 580 LEK
Loreal Power Ricci ...
470 LEK
Loreal Silk & Gloss ...
445 LEK - 480 LEK
Head & Shoulders Soo ...
450 LEK - 600 LEK
Ultrex Volume Maxx ...
450 LEK
Malizia Malizia Shku ...
300 LEK
Unilever Brylcreem o ...
450 LEK
Taft Turbo Hold Gel ...
330 LEK
Garnier Fructis Shin ...
360 LEK
Fonex Gummy Styling ...
320 LEK
Fonex Gummy Styling ...
320 LEK
OYSTER Rebirth Serum ...
1300 LEK